שפ רוז מוסרת עדכון לגבי מערכת היחסים עם טיילור אן גרין

קרדיט: אינסטגרם

ברגע דרמטי על קסם דרומי איחוד, שפ רוז הודה שהוא בוגד בחברתו טיילור אן גרין. לפי הסיפור, שפ נישק את האישה השנייה בחדר מדרגות.

כדי להחמיר את המצב, האקסים הכינו תוכניות למפגש סודי (למרות שהוא התעקש שהם מעולם לא קיימו יחסי מין). לאחר מכן, על פי החשד, שפ בכה עם טיילור בזמן שהתוודה על ההתלהמות.

בראיון עם המנה היומיתבן ה-42 נתן עדכון על מצב מערכת היחסים שלו, והוא הבטיח יותר מסתם דרמה בעונה הקרובה.

"יש הרבה דברים אחרים שקורים [this season]. אני עם טיילור", גילה שפ ב-NBCUniversal מראש.

אולם בעתיד, אם שפ יחליט להציע נישואין, הוא יזהר ממה שהוא מדליף לציבור. "אני אדם פתוח באופן כללי, אבל אני חושב שיש מה לומר כדי לא להיות קולני מדי", שיתף. "ואני לא חושב שאי פעם אעשה כמו [a big announcement]. אני לא יודע איך הייתי עושה את זה. אתה תהיה הראשון לדעת."

הכוכב צייץ, "היא כנראה הולכת לזרוק אותי בכל עת עכשיו."

לפי א ידיעה לתקשורת ל קסם דרומי בעונה השמינית, המצלמות יצללו עמוק יותר לתוך מערכת היחסים של שפ וטיילור.

"בגיל 42 ומתמודד עם לחץ להתיישב, שפ מוצא את עצמו בצומת דרכים ביחסיו עם חברתו, טיילור, שעדיין מתמודדת עם טעויות העבר של שפ", נכתב בהודעה לעיתונות. "כששפ מגיע לנקודת השבירה שלו, חבריו לא מבזבזים זמן לקרוא לו ולצאת להגנתה".

"סבלנית ויציבה, טיילור נשענת על הקבוצה כשהיא מתעמתת עם פחדי העבר וההווה במערכת היחסים שלה. בעודה ממהרת להתייצב למען חבריה, הסייעת לרפואת שיניים מוצאת את עצמה חושבת פעמיים אם לשפ שווה להישאר בסביבה או לא".

למרות הבעיות האחרונות שלהם, שפ מתקרב למשפחתו של טיילור, לדבריו אינסטגרם פוסט על אחותה:

"אחד הדברים הגדולים ביחסים שלי עם [Taylor] למדה להכיר את משפחתה. לא תמצא אנשים טובים יותר: אדיבים, חמים, מצחיקים", כתב. "אחותה הגדולה (שיש לה את אחד החיוכים הטובים ביותר בכל הזמנים) ניצחה את הסרטן לפני כמה שנים… לרוע המזל היא גילתה שהסרטן חזר."

המסעדן המשיך, "כולם מלאי תקווה כי זה נתפס מוקדם והטיפול יכול להתחיל. אבל תהיה לה דרך קשה הרחק מחיי היומיום שלה. היא התחילה א [GoFundMe] לסייע בעלות הכביש האמור. אני תורם עכשיו. רציתי להכניס לרדאר של כולכם."

המעריצים תוהים כעת: איך מערכת היחסים של שפ תתפתח בעונה השמינית? אם הטריילר האחרון מדויק (נראה שהוא קורא לטיילור "אידיוט מזוין"), דרמה עתידית קרובה.

קסם דרומי עונה שמונה בכורה ביום חמישי, 23 ביוני, בבראבו.קישור מקור