שרון סטון מדברת על תגובה שמחה ליציאת RHOBH של ליסה רינה

קרדיט: Shuterstock/Silvia Elizabeth Pangaro/Kathy Hutchins

שַׂחְקָנִית שרון סטון שיתפה מדוע היא הגיבה באימוג'י מחיאות כפיים לחדשות של ליסה רינההיציאה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

התגובה הפתיעה מעריצים רבים שהאמינו לליסה וה אינסטינקט בסיסי כוכב היו חברים. צופים אחרים התלהבו מהתגובה של שרון ושיבחו אותה על שהביעה את ההתלהבות שלהם.

עזיבתה של ליסה הגיעה לאחר עונה שנויה במחלוקת כשהיא האשימה את חבר לקאסט קתי הילטון של איומים על אחותה קייל ריצ'רדס ובראבו. קתי הכחישה את ההאשמות, ומעריצים רבים הרגישו שהיא עוררה את הדרמה בכוונה, ועוררה קרע בין האחיות (שכבר יש להן היסטוריה סלעית).

עליה אינסטגרם סיפורים, שרון חשפה את הסיבה לתגובתה הידועה לשמצה.

"רק כדי להיות ברור: אני [love] @lisarinna, היא חברה שלי, ועקרת הבית היחידה שאני מכיר ואוהב", כתבה השחקנית בפוסט ששותף על ידי @queensofbravo ב- אינסטגרם.

הכוכב המשיך ואמר, "הסיבה היחידה שאני מוחא כפיים היא שאני יכול לראות יותר ממנה."

למרות שרבים התרגשו מהעזיבה של ליסה, אחרים תוהים כיצד הדרמה תשרוד בלעדיה. בכל פרק של הזיכיון, נראה שיש חבר אחד לצוות שמעורר את רוב קווי העלילה (או מאחורי הקלעים או מול המצלמות).

תאהב אותה או תשנא אותה, ליסה לא פחדה לעשות 'עבודה מלוכלכת' בשטח פתוח. כמה מעריצים האשימו את אויבה ליסה ונדרפומפ של שימוש בטקטיקות דומות – מאחורי דלתיים סגורות ובאמצעות ה'מיניונים' שלה.

לפי השמועה, ונדרפאמפ עשויה להחליף את ליסה ולבסוף להחזיר את היהלום שלה.קישור מקור