שרי ודרו באט ראשים מעל פאטום

חזרנו השבוע לנודניק נוסף של עקרות בית אמיתיות מאטלנטה! הפרק נקרא "בעיות תכנון אמון" ובחור האם יש לנו בעיות אמון לפרוק! האם מרלו עם ד"ר טארט החתיך מאוד יעזור לה להתאחד עם האחיינים שלה? זרקו לי עצם או אפילו טוב יותר מאכל, תן לנו לצפות!

שיר משוחחת עם בנה החתיך קאירו. הוא עושה מוזיקה עכשיו והוא מודל מושלם לאוסף שלה – אם היא אי פעם תיצור אותו. שרי מעלה לכאורה את העיצובים שלה על הנייר, ואני זוכרת עונה קודמת שבה היא כבר עשתה את זה. אני לא חושב שאני יכול לזכור עקרת בית אחרת מלבד סוניה מורגן (טוסטר אובן) שלא ניצלה את הפלטפורמה הזו כדי להשיק את המוצרים שלה.

קנדי וטוד עורכים מסיבת יום הולדת לאייס והיא הזמינה דרו ו קניה להביא את הילדים שלהם. אייס הוא פשוט כזה חמוד ועד כמה יקרת ההתרגשות שלו ממסיבת יום ההולדת שלו? הוא מקבל משאית משחקים שזה דבר מגניב שיש למסיבת יום ההולדת שלו. לאחר מכן, קנדי ​​משתפת שהמשחק שלה היה צריך להיסגר בגלל קוביד. עכשיו זה חבל, כי נראה היה שהיא יכולה לקבל מכה אמיתית גם עם זה. קנדי מתרגשת ב-ITM שלה כשהיא מתארת ​​את משמעות הפרויקט הזה עבורה. היא רצתה אפילו את מגרש המשחקים עבור אפרו-אמריקאים שירצו להגיע בברודווי. אתה חייב לתת את זה לקנדי, היא באמת גברת בוס ואוהבת להעצים את הקהילה שלה.

מרלו מצטרפת לשרי שמפטפטת ב-Le'Archive שזה בעצם הארון של מרלו. היא מודיעה לה מה קורה עם מייקל וויליאם. הבנים מתגעגעים אליה ורוצים לחזור הביתה. סניה ואז מצטרף לנשים והן משוחחות על המחלוקת בין הקבוצה. היא לא רוצה שהשטויות של בלו רידג' ילכו בעקבותיהם לג'מייקה.

סניה מתקשרת לקניה כדי להזמין אותה למסיבת הקדמה לטיול שלהם בג'מייקה. קניה לא יכולה להקשיב לסניה חוזרת על כך שמדובר בטיול זוגי ומנתקת אותה בפתאומיות. סניה פשוט הייתה צריכה להגיד שזה אתה ופלוס אחד. היא לא הייתה צריכה לקרוא לזה טיול זוגי כי זה מרמז על משהו שונה. קניה מרגישה שסניה מייחדת אותה בכוונה מכיוון שהיא יודעת שהיא לא יוצאת עם אף אחד.

מרלו מבקר אצל פסיכולוג נוצרי כדי לדון במה שקורה עם הבנים. היא מספרת לד"ר טארט החתיך מאוד שהיא זרקה את הבנים מכיוון שהתסכלה מהם. מרלו מודה שהיא לא הייתה עקבית עם הבנים. היא מפחדת שהיא תכשיל אותם, והיא לא מצליחה להפסיד בקרב הזה. ד"ר טארט מסכים לראות את הבנים ומרלו יחד כדי לדבר על הבעיות שלהם. כולכם קלטתם איך היא חיבקה אותו קצת יותר מדי זמן? האם היא בדקה את הארנק שלו?

קנדי וטוד משוחחים עם קיילה וריילי ששניהם מצליחים בניו יורק. הם מקבלים סופית את מסמכי אמון המשפחה שלהם. רשימת הנכסים של קנדי ​​ארוכה בהרבה כמובן, מה שאמא ג'ויס אוהבת להזכיר לטוד. יש להם כמה דברים שהם מחזיקים במשותף. טוד רוצה לחלק סכומי כסף בגילאים מסוימים במקום סכום חד פעמי. ריילי לא אוהבת את הרעיון הזה בכלל מכיוון שברור שיש לה קו אשראי פתוח עם אמה. היא חוששת שלטוד יהיה קשה יותר להוציא כסף במקום קנדי. ריילי לא רוצה לצאת מהמקום היקר שבו קנדי ​​משלם כעת את החשבון. אני מאוד מתרשם מקאאלה שהצליחה לדאוג לעצמה בזמן שהיא גרה בעיר היקרה ההיא.

קנדי חושב שטוד רואה שהמשימה שלו כהורה היא ליצור רגע הוראה. טוד גאה בקיילה שמשלמת את דרכה בעוד שלריילי יש מגדל גבוה בתשלום מראש בעיר. הוא נעלב מכך שכולם לא מכבדים. טוד קורא להם ילדים חסרי תודה כשהוא מסתער, ואתה יודע מה אני מצדד עם טוד בעניין הזה מכיוון שהוא מנסה ללמד אותם אחריות.

שרי מבקרת בחנות בדים כדי לחפש לה בדים דִמיוֹנִי קו מוצר. היא מתכננת השקת אופנה וצריכה לרכוש הרבה בד כדי ליצור את העיצובים שלה. גברים ביקשו VPL (קו הדפסה גלוי) בג'וגרים שלהם. עכשיו שרי הייתי רוצה לדעת מי האנשים האלה? האם טיירון נתן לך את הרעיון הזה בזמן שהיה בכלא? שרי מתיימרת שהיא מחדשת את הקו שלה והפעם היא תגרום לזה לקרות. הערה צדדית: אני לא חושב שהייתי רוצה שהבן שלי ידגמן משהו ש"מפרסם" את החבילה שלו. רק אומר.

קנדי וטוד דנים במה שקרה כשדיברו על האמון. טוד כועס על כך שהבנות במיוחד ריילי שמרגישה כל כך זכאית. קנדי מוכנה יותר לפתוח את התיק שלה ולחלק עוד מטבעות. היא עדיין מתלבטת בגלל איבוד המחזה, אבל פנה אליה ממפיק אחר כדי לראות אם היא תהיה מעוניינת להפיק תוכנית נוספת. טוד מעודד אותה להמשיך להתקדם. קנדי מרגישה שטוד הוא השותף המושלם לעודד אותה. טוד אומר בצחוק שאם זה ייכשל זה יהיה רק ​​יותר כסף שהילדים לא יכולים להילחם עליו.

סניה מחליטה להזמין את כל הנשים לחגוג את יום ההולדת של שרי. מרלו נראית מגוחכת עם כריות הכתפיים המחודדות שלה שנראות כאילו תקעה ידית מוט וילון מתחת לחולצה שלה. דרו עם הגוון הצהוב והנימוח שלה, בגלל כל הטענות שלה שלקח זמן להגיע לשם. היא מוציאה את סניה כשהודיעה לנו שהיא לא גרה באטלנטה. קניה מסתובבת בבית ומבקרת את העיצוב שלה. סניה מחליטה לטפל בבעיית הניתוק. קניה אומרת לסניה שהטון שלה היה מאוד מתנשא. סניה מתנצלת אם היא הרגיזה אותה ולא התכוונה לפגוע.

שרי מגיעה נראית זוהרת והיא נראית נדהמת מכך שהם מברכים על יום הולדתה. היא נרגשת מההתחשבות של סניה אבל אז רואה שהמסיבה לוקה בחסר מאוד. שרי מודאג מכך שאין בשר לבן, אלכוהול או עמדת צילום עובדת. קניה מביישת את האוכל היבש והיין היחיד שיש להם עם בורג על גבי. אין בושה בבקבוקי יין טוויסט טופ!

קנדי שואלת אם דרו ארזה את עצמותיה למפגש שלהם. דרו מעמידה פנים שהיא תמיד מוכנה לזרוק עצם. היא טוענת ששרי זורקת אבנים ולא מראה את ידיה. שרי מעמידה פנים שהיא זורקת עגבניות לדרו הרעבה. היא שואלת בצורה מצחיקה עם מי היא מדברת בשלב זה עם כל הכינויים שלה. דרו מציע שגילה של שרי גורם לה לשכוח וזה קצת שטויות מכיוון ששרי אכן נראית נפלא. מרלו ב-ITM שלה אומרת ששרי נראית טוב משישים ומפיק חייב להודיע ​​לה שהיא בת חמישים ושתיים. היא תצטרך לענות לשרי בשביל זה!

סוף סוף אנחנו מגיעים לחלק יום ההולדת של האירוע הגרוע הזה ודרו מסרב תחילה לשיר יום הולדת שמח לשרי. לאחר מכן דרו מחליטה להראות את הכישרון שלה ושרה לשיר. לאחר מכן סניה תופסת את רשות הדיבור והופכת להרוג באזז מוחלט כשהיא אומרת להם שיש חוקים לטיול בג'מייקה. תסלח לי, זו הסיבה שאני אישית אוהב ללכת לשם מכיוון שכולם נוחים לרוח ולחגוג.

לאחר מכן, סניה אומרת לנשים שאתה חייב לארוז את השיער הידידותי למים. לא יהיו נקודות התייצבות ולא אביזרים לתקוף אחד את השני. עכשיו הבועט האמיתי הוא שלא יהיה גראס בג'מייקה מכיוון שהיא לא מחלצת אף אחד מהכלא. ובכן זה פשוט הוציא לי את הרוח מהמפרשים לשמוע את זה אחרי שהייתי שם כמה פעמים והתרומם ממגע במקומות ציבוריים. עדיין יש לי תקווה שהטיול הזה יחייה את העונה האיומה הזו של RHOA. נתראה כולכם בשבוע הבא בקריביים ושיהיה לכם שבוע פורה!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור