שרי ויטפילד על מה שקרה לאחר שהוקמה

ב הצצה חדשה שיצאה לאור של הפרק הקרוב של יום ראשון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהסוף סוף המעריצים יזכו לראות איך שרה ויטפילד מגיבה לאחר שקמה על ידי החבר שלה, טיירון גילימסאחרי שנסעתי שעתיים לפילדלפיה כדי לראות אותו.

צופים נלהבים יזכרו שדיווחנו בעבר שמצלמות קלטו את שרה סועדת לבדה מחוץ למסעדה בפילדלפיה לאחר שטיירון הקימה אותה. הוא ציטט בעיות משפטיות עם מעצר הבית שלו באותה תקופה, ובסופו של דבר, הוא אפילו איים בתביעה משפטית נגד מפיקי בראבו בגלל קטעים שהיו מעורבים בו. כעת, נראה שאולי זה לא הסיפור המלא.

בקליפ החדש מאת בראבו אינסיידרשרה נראית אומללה כשהיא מסדרת את חדר השינה שלה ומשוחחת עם בתה, טיירה, על ההשלכות של המפגש הכושל שהיה אמור להתרחש ארבעה ימים קודם לכן.

שרה אומרת לטירה שהיא לוקחת דברים "מיום ליום" ו"זה [it] היה הרבה."

שרה הסבירה לכתב הווידוי שלה, "טיירון השאיר אותי בעיר שאני לא מכיר. לא הודעת טקסט, לא שיחה. הוא בחר להתקשר אליי למחרת".

כשטיירה שואלת מה הייתה הבעיה, שרה הסביר שהוא התקשר, והדבר הראשון שהוא אמר היה, "היי, מה שלומך? כאילו כלום לא קרה."

שרה המשיכה, "הדבר הראשון שהיית צריך לומר לי היה, 'ביי, תן ​​לי להסביר'. משהו. אז, אמרתי, 'היי, תן ​​לי להתקשר אליך בחזרה', ופשוט מעולם לא התקשרתי אליו בחזרה."

לדברי שרה, טיירון שלחה הודעות טקסט והתקשרה כמה פעמים, אבל היא מרגישה שהיא נסעה כל הדרך בשבילו רק כדי שיקומו, מה שגרם לה להרגיש מושפלת, והיא לא מרגישה צורך לדבר איתו.

"לא באמת עזבתי את הבית מאז שחזרתי", אמר שרה לטירה המומה. "כן, כאילו זה משפיל לעזאזל."

עם זאת, נראה ששרה עדיין לא מוכנה לשחרר את מערכת היחסים שלה.

"אני לא יודע אם זה משהו שאני מוכן לוותר עליו. אני לא יודע. האם אני עושה את זה כי השקעתי כל כך הרבה זמן?" קבע שרה. "אני חושב שכשאתה אוהב מישהו פשוט אל תפסיק לאהוב אותו בן לילה… זה פשוט לא כל כך קל להמשיך הלאה."

הדברים לא היו קלים יותר עבור Sheree מאז שצפה מחדש בצילומי העונה. ואם הפוסטים שלה בטוויטר מציעים אינדיקציה כלשהי לגבי היכן היא וטיירון עומדות היום, זה לא נראה טוב עבור הזוג.

לאחרונה היא צייצה בטוויטר, "הפלאשבקים האלה עשו אותי חולה. #RHOA #חשבתי שזה משהו אמיתי #נתן לך הזדמנות #תמיד להגן על הלב שלך"

לאחר מכן ציוץ שקרא לנשים ללכת עם "[your] מְעִי."

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה משודר ביום ראשון בערב ב-20:00 ב-Bravo

קישור מקור