שרי זמפינו על ליסה רינה הפוגעת, מגינה על דיאנה

קרדיט: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA, Shutterstock/Kathy Hutchins

עקרות בית אמיתיות מבוורלי היל'ס ה"חבר" החדש ביותר של שרי זמפינו זה עתה סיימה את העונה הראשונה שלה בתוכנית, והיא הייתה מלאה בהפתעות מאירות עיניים, לדברי הכוכבת.

מדבר עם דוד יונטף על מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בפודקאסט, Sheree חשפה בתחילה כי הוצע לה יהלום כעקרת בית במשרה מלאה, אך היא למעשה העדיפה להיות בתפקיד "חבר של" מכיוון שזה איפשר לה להרטיב את רגליה וליהנות.

"ההפתעה הנעימה עבורי עם עקרות הבית היא שהן, כשדיברנו, זה היה בעצם להיות חבר צוות מן המניין. זה היה שיהיה יהלום. ואז הם הציעו לי תפקיד של חבר, וזה היה ברכה, ברכה אמיתית עבורי כי זה נתן לי את ההזדמנות להיכנס לזה", גילה שרי.

"לכן, אני אסיר תודה על כך שהצלחתי להיכנס בתור חבר, ולהרטיב את הרגליים, לקבל את הקצב ולקבל קצת הבנה כי זה לא היה פולשני. זה לא היה פולשני. אפילו עלילה אין לי. אני פשוט, איפה המסיבה אצלך תגיד לי. בסדר, אני ממציא את עצמי הקטן והולך למסיבה. אתה יודע? אז זו עבורי הייתה הדרך האידיאלית להיכנס לזיכיון".

שר גם שיתפה את זה אריקה ג'יין הכי הפתיעה אותה, והיא מכבדת שאריקה "כנה" ו"שקופה" – בניגוד לדעת הקהל.

"מה שהרגשתי שהיא כשהייתי בעצם בנוכחותה ועשיתי. אני, אהבתי אותה. אני מכבד, אני מכבד אותה. אני מכבד מישהו שהוא ישר ושקוף ושהוא כאילו, זה מה שיש ומוציא את זה החוצה. ואז אני גם אוהב את העובדה שהיא לוקחת אחריות, אתה יודע, אני אוהב אם היא, אם היא פוגעת במישהו או שהיא אומרת, היא תתנצל, היא תעשה. זה מה שראיתי. זו הייתה החוויה שלי", שיתפה שירי.

ה RHOBH מתחילה גם המשיכה לחשוף רגע שבו היא העליבה בצורה מצחיקה בלי כוונה את כוכב השותף ליסה רינה אחרי שקרא לה "סבתא" בזמן אפיית עוגיות לקאסט.

"ליזה, זה מצחיק. כי ראיתי בה צד שחשבתי שהוא כל כך אימהי, אתה יודע, אני מתכוון מאוד אימהי", שיתפה שרי. "היא אפתה, הכינה לנו עוגיות. היינו בבית שלה, אתה יודע לצלם והיא מכינה עוגיות והיא מתרוצצת, אתה יודע, עם השיער הקטן שלה, ואתה יודע, מקפצת מסביב, מוודאת שכולם, אתה יודע, הכוס מלאה ו, ו, ו, ו יש להם מספיק מה לאכול וכמו שהעוגיות יוצאות. והייתי כאילו, אלוהים אדירים, כאילו, היא כמו סבתא. אתה יודע, כי בשבילי, סבתא שלי הייתה כל כך מטפחת. כאילו אני רק חושב על האנרגיה הזו לטפל בכולם. וַאֲמַרְתִּי לָהּ: אָמַרְתִּי, אֱלֹהִים. אמרתי, את סבתא בגוף הוט. והיא לא עשתה זאת בעין יפה, כי ואמרתי, אלוהים, לא, לא, לא. אמרתי, אני מתכוון לזה, אני מתכוון לזה כמחמאה. כלומר, אני מניח שאתה שומע את המילה סבתא, ואתה יודע, ברגע שאתה חושב שמישהו קורא לך, אני לא יודע [someone] ישן."

אז איך שרה מרגישה לגבי התוכנית והגברות עכשיו? היא אומרת שלא היה לה מושג איזה BFF גרסל בוב זרק אותה לתוכו.

"הייתי צריך לזכור שאני בעצם כאן בצילומים. אתה לא בבית. אתה לא צופה בזה. לא כמו שאתה שם קצת מציאות מדומה. אתה כאן. וזה היה כאילו, כי הייתי כמו, כאילו, כמו לשבת עם פה פתוח בדיוק כמו שאני עושה בבית לפעמים עם השטויות. וזה היה כאילו, אתה צוחק עליי? ואחד הדברים עם גרסל, תמיד הייתי אומר לה זה מה לעזאזל? מה לעזאזל, הלכת, הכנסת אותי לאישה?" אמרה שרי בצחוק.

שרי אמר שהוא לא מתחרט על הצטרפותו לזיכיון מכיוון שאין "פלטפורמה אחרת" לנשים שהיא כמו עקרות הבית, והיא אסירת תודה להיות חלק מהתוכנית.

"אין עוד פלטפורמה כמו זיכיון עקרות הבית בטלוויזיה. פשוט אין, לא לנשים. אז, אז אני יודע את היתרונות של זה. מה זה כמו טלוויזיה בריאליטי? כאילו מה לעזאזל? אתה יודע? אז בכל מקרה… היו לי אנשים אחרים כאלה שהתפללו איתי, ואנחנו דיברנו, והיה להם אותו אישור שהיה לי. אז, אני כאילו, בסדר. אז, כשאמרו חבר, הייתי כמו, הללויה. הַלְלוּיָה."

שרי המשיכה ואמרה כי בתור "נרקומנית עקרות בית", היא "הופתעה לטובה" מהקאסט.

"את יודעת, אהבתי את הנשים, אני כן," היא הצהירה.

גם שרי התגוננה דיאנה ג'נקינסמצהירה שהיא לא גרועה כמו שהיא יורדת על RHOBH על רקע ביקורת על כך שאכפת לה רק מכסף.

"חשבתי שזה רק מהניסיון שלי, זה היה בדיוק ההפך, אתה יודע? ולפעמים כשאתה נכנס ואתה יודע, כשאתה מאות מיליוני עשירים, לאנשים כבר יש דעות קדומות לגביך. כי במובנים רבים, אתה, אתה, אתה לא קשור. לרוב האנשים אתה תהיה בלתי קשור, אבל היא פשוט, אתה יודע, היא, פשוט חשבתי שהיא סתם, כמו שאמרתי כל כך אמיתית ולה, יש לה את זה, אבל זה לא, זה לא. לקבל אותה," אמרה שרי. "היא פשוט מופיעה. ואני חשבתי שהיא מאוד אותנטית ומאוד אמיתית. והיא מסוג האנשים שאתה הולך לדעת בדיוק איפה אתה עומד. אני אוהב את זה."

היא המשיכה, "יש אנשים שלא רוצים את זה. יש אנשים שרוצים שתהיה מזויף אליהם. ואתה יודע למה אני מתכוון? אני, אני לא רוצה את זה. אני רוצה לדעת בדיוק מי אתה… אני אוהב את זה באדם. זה בדיוק מה שקיבלתי מדיאנה”.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר כרגע ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור