שרי זמפינו של RHOBH על ראשים עם האקס וויל סמית'

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes/Tinseltown

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס ה"חבר" החדש ביותר של שרי זמפינו חושפת איך היא, בעלה לשעבר וויל סמית, ואשתו, ג'אדה פינקט-סמית', הפך בהצלחה למשפחה אחת גדולה בכל הנוגע להורות משותפת. אבל זה לא תמיד היה כך.

שרי פתחה את מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט על הדרך הקשה למציאת התפקיד של כולם בתוך הדינמיקה המשפחתית החדשה שלו לאחר שהיא ווויל התגרשו ב-1995.

שרי אמרה שזה לא "יפה" או "קל" שכן השניים חולקים בן, טרייווויל וג'אדה חולקים בן, ג'דן ובת, עֲרָבָה. מציאת הדינמיקה הנכונה לא באה באופן טבעי, אמרה שרי.

"[We have] שלוש דינמיות שונות, שלוש אישיות שונות ו [three] מערכות אמונות שונות", הסבירה שרי והוסיפה כי "היו זמנים" שבהם כולם לא היו מסכימים כיצד להתקיים יחד.

עם זאת, שרי הבינה שזה כבר לא קשור אליה – זה קשור לילדים. היא המשיכה והסבירה שכל עוד ג'אדה הייתה טובה לילד שלה ולהיפך, על מה יש לכעוס?

"העניין שלי היה עם ג'אדה – זה היה כאילו, כל עוד היא מתייחסת אליו טוב, אנחנו טובים," RHOBH אמר כוכב. "אז, לפעמים, אמהות מקנאות. זה כמו, 'אני מקנא באישה אחרת כי היא מטפלת בילד שלי נכון? מה? זה מטורף! אתה לא רוצה לה לטפל בילד שלך נכון?'"

בדיוק כפי שג'יידה "אוהבת" את טריי, שרי מסבירה שהיא עושה את אותו הדבר עבור ווילו וג'יידן, ומדגישה שזה תמיד קשור לילדים ולאושרם וליכולתם להתקיים יחד.

"[When] ג'יידן מגיע, ואז ווילו. זה הוא על התינוקות האלה. אז איך אנחנו עושים את זה במקום שבו אנחנו מכבדים אותם ושמים אותם במקום הראשון ואנחנו לא מונעים מהם שום דבר טוב", הביעה שרי והסבירה ש"הדבר הטוב" אליו התכוונה היו מערכות היחסים של הילדים אחד עם השני. ועם כל שלוש דמויות ההורים.

שרי סיכמה באומרו שלמרות ש"היא לא יודעת איך" שלושת ההורים הגיעו לאותו "תדירות", היא אסירת תודה על כך.

"אני אסירת תודה שהיינו בערך באותו תדר ובאותו עמוד כדי באמת לרצות לעשות את זה, וזו כנראה הסיבה שאנחנו נקראים אחד לשני במרחב הזה", אמרה. "כל אחד יכול היה להיות אמא של טריי. כל אחד יכול היה להיות אמם של ג'יידן ווילו. אבל העובדה שהוא בחר את שלושתנו – הוא אלוהים – אני חושב שבגלל זה הצלחנו לעשות את זה ולהראות לעולם."

גם כשהזמנים קצת קשים, שרי אומר שהשלישיה תמיד "תחזור על הסוס הזה". כי "זה קשור למשפחה. זה קשור לילדים. יש לנו אחריות כלפיהם".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר כרגע ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור