שרי מתאחדת עם אפולו נידה לייעוץ

הכותרת של פרק השבוע של ה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה הוא "זה יקר להיות היא." שיר לאט לאט מובילה אותנו אל מוות האופנה שלה. יש לנו מבקר מפתיע בסוף הפרק, אז בבקשה, בבקשה תחזיקו מעמד בשבילי.

קנדי עובד עם אייס כדי שיוכל להיות השחקן הבא במשפחה. אייס עבר אודישן לכמה תפקידים, וקנדי חושב שהגיע הזמן שיקבל הכשרה מקצועית כלשהי. הוא כל כך יקר מנסה לרוץ דרך השורות שלו, וקנדי נראה כמו אמא גאה כשהוא מבין את השורות כמו שצריך. קנדי גורמת לדור הבא שלה להיות מוצלח ומונע כמוה.

מרלו מקבל א הַצִילוּ שיחה מאחותה קריסטל על הבנים שחוזרים הביתה. קריסטל אומרת שהם לא עוזרים בבית, וניתן לראות בבירור שהאישה המסכנה הזו מבולבלת ומוצפת. היא שמחה לשלוח אותם בחזרה למארלו אז היא יכול לקבל הפסקה. מרלו, שאינה מותשת מהמצוקה של אחותה בעודה לוגמת מהיין שלה, מתכננת לראות מטפל שיעזור לה עם המעבר של הבנים לבית. היא באמת מנסה לעשות קצת בקרת נזקים לאחר שמסרה את האחיינים שלה, IMO.

דרו וראלף בבית בזמן שלהם שף אישי מכין להם ארוחת ערב. היא מתאוששת מהניתוח שלה, והיא עצובה שהחמיצה את רוב הטיול בג'מייקה. שיר בא לבדוק את דרו לאחר ניתוח אכילס שלה, שבסופו של דבר נתן לה הרבה תפרים. היא החבר/השונא הראשון שמבקר. סניה מגיע, וזה אירוני איך שני אלה הם אלה שבודקים אותה. היא עצובה שדרו נפצעה כשהייתה בג'מייקה. סניה מודה שקניה אכלה אותה בג'מייקה וירקה אותה החוצה כמו חתיכה יבשה של זנב שור. דרו מופתעת מכך שה-BFF שלה מרלו לא הגיע, ודרו חושבת שהיא הוזה מכיוון ששני אלה הם היחידים שמוכנים לצלם איתה.

לאחר מכן סניה מחליטה להתקשר קניה לשוחח על כך שהיא מכנה את רוס "אגרסיבי" בג'מייקה. קניה לא רוצה לדבר איתה מכיוון שהיא עדיין לא ערה לגמרי במשחק הסנרק שלה. היא מכחישה שהשתמשה במילה תוקפנית, שכולנו יודעים שהיא אמרה. דרו כל כך משועממת מהסיפור הזה – כמונו – שהיא נרדמת ומתחילה לנחור.

שרי עובדת עם רואן, שזו ההזדמנות האחרונה שלה לקיים תצוגת אופנה, והם מקרינים דוגמניות לתצוגה. קניה, שיכולה להיות מפוקפקת במיוחד, הולכת לתת לה עצות לקראת התוכנית. הם מלהקים לאירוע הזה על הנמוך, וזה לא הגיוני. קניה מודאגת מכך שהגישה הנינוחה הזו לא תעבוד. היא משתפת שצריך תקציב אמיתי כדי להשיג דוגמניות אמיתיות, ושרי טוענת שהיא כבר הוציאה מיליון דולר. קניה אומר בצורה מפוקפקת שהתשלום היה לסוכנויות גבייה.

קניה מתחילה להשתלט על ההצגה, ורואן מתעצבנת מאוד שהיא ממשיכה להתערב בדעה שלה. שרי מתחילה שהדוגמנים הגברים יוצאים, והיא משתפת שהגברות אוהבות לצפות במפשעה, אז זו הסחת דעת טובה מכיוון שתהיה מעט אופנה אבל חבילות גדולות בתצוגה הזו. קניה חוצפה כלפי רואן ואומרת לה שזה נראה כמו הרודיאו הראשון שלה ונועד להיות כישלון אפי. רואן מחזירה לה מיד ואומרת שההערות המפוקפקות שלה יורדות עליה כמו קונפטי!

ראלף מבצע צילום עטיפת הספרים שלו, והחליפה הכחולה שלו מזכירה לי חליפת זוט. דרו עדיין לא קרא את הספר, מה שגורם לו לחשוד מאוד שהוא 75% גמור. היא מדברת על מסיבת יום הולדת הפתעה לקניה ומרלו. דרו מובילה אותם להאמין שהם חוגגים את החלמתה. ראלף משתף את הכומר ג'נט שהוא לוקח בחשבון את רגשותיו של אביו של יאשיהו ורוצה שג'וזיה יבקש ממנו לאמץ אותו. הכומר ז'נט בבירור לא מרוצה מכך שהוא לא מתחייב כלפי יאשיהו.

למארלו יש סוף סוף את הבנים בבית, והיא שכרה מורה/עוזר. היא מודיעה להם שהם צריכים לקבל ציונים טובים ולבצע את המטלות שלהם לפני שהם מקבלים בחזרה את הטלפונים שלהם. מייקל וויליאם שמחים להיות בבית, והם התגעגעו למיטה נקייה, למרות שיש לה ראש מיטה מקטיפה ירוקה.

דרו ושרי מתכננים מסיבת יום הולדת בהפתעה למארלו וקניה ביחד. היא מצפה ששרי תכניס מחצית מהעלויות הללו, שמסתכמות כעת ב-2,700 דולר. שיר לא רוצה לשלם חצי מכיוון ש"הבמלון לא כל כך מבריק!" למרבה הצער היא נאמנה למוניטין שלה ולא משלמת את חלקה ההוגן.

לאחר מכן, שרי מקבלת טלפון לגבי דגימות המוצרים שלה, והן לכאורה תקועים במעבר. היא חוששת שהיא עומדת להיות במצב מביך נוסף. הדגימות של שרי נתקעות באלסקה וממש קפואות בזמן. קנדי המומה מכך שהיא לא יכולה להרכיב את זה אחרי כל השנים האלה. היא הייתה עסוקה מדי בלקבל את השיחות של טיירון מהפוקי ולא לעבוד על קו האופנה שלה.

דרו הזמין חברים ומשפחות של שתי הנשים למסיבה. קניה נכנסת לדלת הכניסה ורואה הגנו מרלו מאחוריה, והיא מיד סוגרת את הדלת בפניה. היא כבר הולכת להפוך את הערב הזה למחלוקת. קניה כועסת שהיא חייבת לחלוק את המסיבה שלה עם מישהו שיש לו מוח של ימוס.

Marlo's Friend Match BFF מדבר על כמה מרלו מיוחד ומזכיר לה לא להילחם עם קניה. דרו מכריזה שזו המתנה שלהם ליום ההולדת שלהם ומקווה שהשניים האלה יוכלו לשחק יפה. קניה רואה במפלגה זו התערבות. היא מודה שהיא אהבה את מרלו בהתחלה, אבל היא גילתה שהיא צריכה לתת לה יותר מדי הזדמנויות. קניה לא יכולה לסלוח לה על ההערה על כך שאמה לא רוצה אותה. מרלו מרחפת על כך שקניה חותכת אותה כל כך הרבה פעמים, וההפקה מוותרת על הרבה דוגמאות. הכומר ג'נט צריך לעשות גירוש שדים כדי לנקות את האנרגיה הרעה בשולחן הזה.

דרו מחליט ללבות את הלהבות וחושב שזה רעיון חכם לשחק משחק בשם "מתחת לחגורה". סניה שומעת את ההערה המתנשאת ואומרת לקניה שהיא רוצה שיהיה לה גבר כמו רוס שיעמוד למענה. שרי מביאה הזמנות אישיות לתצוגת האופנה. קנדי רוצה לדעת איך היא יכולה להוציא את כל הכסף הזה עבור התלבושות הקטנות בהזמנה שלה, אבל לא יכולה להשיג תלבושת לדוגמה. שרי זקוקה ליותר מתפילות כדי לעזור לתצוגת האופנה הזו להמריא, והיא צריכה לחפש שוק עבור קו אופנה של בובות ברבי. קניה משתפת אז שתהליך בחירת הדגם היה סיוט. שרי משקרת בבוטות ואומרת שעלה מיליון להעלות את ההצגה הזו. הנשים האחרות נראות כאילו הן באמת רוצות לעזור לה להשיג את זה, אבל שרי לא תקבל מהן עזרה.

בסצנה האחרונה, שהיא דוזי, אפולו נכנס, והכינוי שלו קורא לו החבר של שרי. הסצנה הזו הייתה ההזדמנות שלו לצאת עם פאדרה קרת הלב ולפרוק איך היא עזבה אותו כשהזמנים נעשים קשים. שרי מתנהג איתו בקוקטי ומעמיד פנים שהם חברים טובים שפשוט איבדו קשר מאז שהוא היה כלוא. אפולו כן נותן לה תובנות טובות לגבי התנהגותו של טיירון. הוא מודיע לה שלגברים שם יש בדרך כלל כמה נשים שהן משתמשות בהן כדי להעביר את הזמן כשהן כלואות. אפולו משתף איך הגברים מדברים על כל הנשים שהם משחקים. שרי, שבהחלט יש לה טיפוס, חושבת שאפולו בתוכנית שלה תהיה מטומטמת מכיוון שהוא עסק בדוגמנות בעבר.

שרי נותנת לאפולו לדעת איך טיירון רפא אותה וכמה זה היה משפיל. טיירון התקשר וסמס לה כי הוא רוצה להיות במצלמה, והיא חוששת שהוא יביא לה עוד אנרגיה רעה. בשבוע הבא יש לנו את תצוגת האופנה בלי שום אופנה, וטיירון מופיע. נתראה בשבוע הבא כשאנחנו צופים בחלום האופנה של שרי הופך לסיוט! שבוע נהדר, בלרברס!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור