תביעות דורשות החזר של 250 אלף דולר ששימשו לתכשיטי אריקה ג'יין

הנאמן המנהל את תיק פשיטת הרגל של תומאס ג'ירארדי ומשרד עורכי הדין שלו שעזב כעת כמה תביעות משפטיות בשבוע שעבר נגד חנויות תכשיטים שקיבלו "העברות הונאה" מ-Girardi Keese בשנים שלפני נכפתה לפשיטת רגל.

לאחר דיווח של 250,000 דולר שהוציאה החברה על אשתו המנוכרת כעת, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'ייןהתביעות דורשות מהתכשיטנים להחזיר את הכספים שכן הנאמן מנסה להחזיר לקורבנות ולנושים אחרים.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-27 בדצמבר, הנאמן הגיש תביעה נגד MM Jewelers (aka/dba MM Jewelers), בטענה שתומס שילם לחברה 209,000 דולר בשני תשלומים נפרדים – למרות שהמשרד שלו היה ב"מצב פיננסי רעוע ולא שילם לנושים" ב-27 בדצמבר. פעם – ועוד אחד נגד דן לוי פיין ג'מס תמורת פריטים בשווי 40,000 דולר עבור אריקה.

"בסופו של דבר העולם למד שג'ירארדי קיז הוא לא יותר מאשר עסק לא חוקי ופשע שנוהל כדי לכסות את הכיסים הגדולים למדי של תומס, אשתו ומספר קבוצות. בעוד שהנאמן ממשיך לחקור את גודל ההונאה שנפרשה על פני עשרות שנים, ברור שמיליוני דולרים של כספי לקוחות נגנבו והופנו כדי לממן את אורח החיים המפואר של תומס ושאר הצדדים שאינם ראויים", נכתב במסמכים.

"Girardi Keese החל תהליך שיטתי של ניקוז המזומנים הזמינים, לעתים קרובות מורכב מכספי נאמנות של לקוחות גנובים, בין היתר על ידי ביצוע חלוקות לנושים מועדפים מסוימים או לצדדים שלישיים מכספי עיזבונו של Girardi Keese", נמשכה התביעה. "במהלך שבע השנים שקדמו למועד העתירה, בסיועם של שותפים שונים, עובדים ובני משפחה, קשרו תומס וג'ירארדי קיז קשר במטרה ובתכנון להתחמק ולהפריש את נכסיו של ג'ירדי קיז במטרה להונות את ג'ירארדי. הנושים של קיז".

ספציפית לגבי MM Jewellers, כתב הנאמן, "בהתייחס להעברות הונאה, אלה היו בשל תכשיטי יוקרה שנרכשו עבור, או שהועילו אך ורק, לתומס ואריקה ג'ירארדי, הלא הם אריקה ג'יין, ולא היו להם כל קשר לתפעול של , ולא הועיל, ג'ירארדי קיז."

רונלד ריצ'רדס דיווח על החדשות השבוע בדיוק כששיתף מסמך שפירט בדיוק כיצד הוצאו 25 מיליון הדולר שהועברו מ-Girardi Keese לחברה של אריקה, EJ Global.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי יודעים, אריקה נתבעת כעת על 25 מיליון דולר על ידי הנאמן, שמקווה להחזיר את הכסף כדי להחזיר את קורבנות ההונאה של תומס.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 תיכנס להפקה מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור