תמרה וטדי משתפים סיפורים Bravo Cut From RHOC & RHOBH

קרדיט: Xavier Collin/Image Press Agency/ABACA/INSTARimages

טדי מלנקמפ ו שופטת טמרה התחילו את הפודקאסט הידוע לשמצה שלהם לאחר שפוטר מה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס וה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'. מעריצים רבים הופתעו מהזוגיות, מכיוון שלכוכבים היה לכאורה מעט במשותף (מלבד העסקתם לשעבר כ'עקרות בית').

אבל ככל שהפרקים ירדו, הפודקאסט הפך במהרה לאחד הפופולריים ביותר ביקום בראבו, בין היתר בשל הכנות האכזרית שלהם ודעותיהם על הזיכיון.

על פודקאסט "שני ת'ים בפוד".טדי וטמרה חשפו את קווי העלילה ש'נערכו' מהתוכניות שלהם – לחרדתם.

"היה עניין שלם עם יוֹנָהכשדוב נולדה", אמרה טדי, בהתייחסה להולדת ילדה השלישי בשנת 2020. "בערך… כל מה שקשור לדייב נערך כשנכנסתי להריון איתה."

היא המשיכה וסיפקה פרטים, "כמו העובדה שלא ידעתי [I was pregnant] עד שמלאו לי 15 שבועות, [and also] העובדה שעשינו שמונה בדיקות הריון".

באשר לטמרה, הכוכבת חשפה, "הם חתכו את כל הדברים העסקיים שלי. ולכן אף אחד – אני מתכוון ברור [unless] אתה עוקב אחריי במדיה החברתית… – ידעתי שפתחתי את Vena CBD, ועשינו מסיבה גדולה, מסיבת השקה."

בן ה-55 הוסיף, "כל צוות השחקנים היה שם. זה ירד, התווכח, והם חתכו את זה לגמרי."

מוקדם יותר השנה, אנדי כהן הודיעה על חזרתה של טמרה לעונה 17, שלוש שנים לאחר פיטוריה. מעריצים רבים מקווים שהיא תחזיר את האנרגיה (והדרמה). RHOCשראתה ירידה ברייטינג לאחר הת'ר דוברוההצגה מחדש של.

צופים מסוימים טוענים שהת'ר הייתה הסיבה לדעיכתה, ואלה קלי דוד לאחרונה ציינה שהת'ר "מקבלת אותה" בעונה הקרובה, שרק הסתיימה לצלם. אולי נזכה לראות הכל – אם זה לא ייערך.קישור מקור