תרזה ג'ודיס חושפת שגבריאלה התקבלה למכללה

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto

תרזה ג'ודיצה לקחה ביום שלישי לסטורי שלה באינסטגרם כדי לחשוף כמה חדשות מרגשות על בתה בת ה-18, גבריאלה ג'ודיצה.

יחד עם צילום המסך של אימייל שנשלח מבית הספר קלי לעסקים באוניברסיטת אינדיאנה בלומינגטון, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים בירך את גבריאלה, שהיא חולקת עם בעלה לשעבר ג'ו ג'ודיצהעם קבלת קבלה ישירה לבית הספר.

"מזל טוב גבריאלה שנכנסה לבית הספר לעסקים מספר 8 בארה"ב", כתבה תרזה ב-3 בינואר, יחד עם האימייל, שחשף כי גבריאלה קיבלה קבלה ישירה, כלומר היא לא תצטרך לעבור את תהליך הקבלה הממושך לעתים קרובות שבו בתי ספר דורשים בדרך כלל.

"אתם צריכים להיות גאים מאוד בהישג הזה… אנו שמחים לקבל את פניכם לשיעור הכניסה הישירה. אנו יודעים שאתה תהיה תורם גדול לאוניברסיטת אינדיאנה ולבית הספר לעסקים קלי", נמשך האימייל, בחלקו.

RHONJ Terresa Giudice מאשרת שהבת גבריאלה התקבלה לבית הספר לעסקים

החדשות הגדולות של גבריאלה הגיעו תוך כדי מפלט משפחתי בטולום, מקסיקו, עם אמה, אביה החורג לואיס רולסאחיותיה, גיה ג'ודיצה21, מילניה ג'ודיצה16, ו אודריאנה ג'ודיצה13, ואחיה החורג, לואי ג'וניור.

במהלך הטיול, תרזה שיתפה מספר תמונות קבוצתיות, כולל אחת ממנה ובנותיה לובשות תלבושות צבעוניות באתר הנופש בו הן שהו.

בסדרת תמונות נוספת, הצטרפו לתרזה ולבנותיה לואיס ובנו הבכור, כמו גם החבר של גיה, כריסטיאן קרמייקללרגל ראש השנה על החוף.

"ערב השנה החדשה של המפלגה הלבנה 2023", היא כתבה את התמונה השנייה שלה.

שבועות לפני כן, בזמן שחגגה את יום הולדתה ה-18 של גבריאלה, תרזה שיתפה כמה תמונות של שניהם יחד, כשהאחרונה שבהן צולמה בחתונה שלה ושל לואיס באוגוסט.

"כל יום אני לומד ממך, אני לומד להכיר [and] לראות את העולם דרך העיניים שלך. את כל כך מוכשרת, מהורהרת, חכמה וחביבה, אני אוהבת להיות אמא שלך [and] אני לא יכול לחכות לראות מה צופן העתיד!" תרזה כתבה את התמונות. "תודה שהיית האחות הגדולה הטובה ביותר, שעזרת לי כל כך בבית והראית לאחיותיך את המשמעות האמיתית של המשפחה!"

"כל האהבה שלי אליך ביום הולדתך ה-18 גבריאלה!" היא הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בבראבו.קישור מקור