תרזה ג'ודיס מגיבה לחיסול DWTS: "לן לא אהב אותי"

קרדיט: ROGER WONG/INSTARimages.com/Cover Images

בפרק של יום שני בערב של רוקדים עם כוכבים, תרזה ג'ודיצה הודח מהתחרות. הכוכב בן ה-50, שהוא חבר מקורי לצוות עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזיאיבדה את המקום שלה בשבוע השני.

השופטים נתנו לטרזה ובן זוגה פאשה פשקוב ציון של 23/40 – אחד הגרועים במהלך "ליל אלביס". בשבוע הראשון שלה שובצה תרזה גם בשני התחתונים, אבל היא הצליחה להימלט מההדחה. עם זאת, גורלה ב-26 בספטמבר לא היה כל כך בר מזל.

"תשמע, זו הייתה חוויה מדהימה. היה לי בן זוג מדהים", אמרה תרזה לאחר שהודחה בראיון עם עמוד שישי.

"סוף סוף, החלום שלי התגשם. תמיד רציתי לרקוד”, הסבירה. "עשיתי שני ריקודים מול קהל חי וזה היה די מדהים. זה היה גדול."

תרזה ובן זוגה קיבלו את הגרזן לאחר השופט לן גודמן הצביע בעד השארת שחקנית שריל לאד.

"כן, אני לא חושב שלן כל כך אהב אותי," אמרה תרזה במהלך עיתונאי שאחרי התוכנית. "אני לא חושב שהוא אהב אותי. ידעתי שלן לא מתכוון לבחור בי. ידעתי שהוא הולך לבחור את שריל על פני. ידעתי כבר… הייתה לי תחושה."

היא המשיכה ואמרה שזה "הכל טוב".

"רציתי לזכות בכדור המראה… אבל אתה יודע מה? יש הרבה רקדנים מדהימים במופע הזה, אז ידעתי שאני לא הולך [win]" היא הביעה. "כשראיתי את התחרות שלי, אני אומר, 'אני בהחלט לא מנצח בה'. אבל ניסיתי!"

הכוכבת הוסיפה, "רק התחתנתי ואז התחלתי לעשות 'רוקדים עם כוכבים', אז זה כאילו עזבתי את בעלי… הרגשתי ממש רע, אז לפחות עכשיו אני יכול ללכת הביתה ולבלות עם [him]כי אני נשוי טרי."

כשנשאלה לאיזו עקרת בית היא תציע מועמדות DWTSענתה תרזה "ג'ניפר איידין" והיא שיתפה שחברה לצוות הופיע כדי לעודד אותה. "התכוונתי לשאול סינתיה [Bailey] לבוא בשבוע הבא אבל… מאוחר מדי עכשיו."

רוקדים עם כוכבים משודר ביום שני בערב בשעה 20:00 EST בדיסני+.

קישור מקור