תרזה ג'ודיס מטילה את טדי מלנקמפ כ"מוצלת בי-צ"

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה ג'ודיצה מוחאת כפיים לשונאים המנסים לזלזל בתרומותיה לעולם הריאליטי. היא גם מוחאת כפיים נגד מבקרי סגנון ההורות שלה.

במהלך קטע דצמבר בפודקאסט שלה, Namaste B$tchesתרזה כיוון אליה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום טדי מלנקמפ אחרי שטדי נראה שהצל עליה שני T'ים בתרמיל במהלך שיחה עם עקרות בית אמיתיות של ניו יורקשל לאה מק'סוויני.

במהלך התוכנית, מנחה שותף תמרה לִשְׁפּוֹט שאלה את לאה מי היא חושבת ש"עקרת הבית הכי טובה" היא בכלל עקרות בית זיכיון, והיא אמרה תרזה. תגובתו של טדי הייתה פחות נלהבת, העמידה פנים של "הלם" ו"מופתע, לא בצורה טובה".

תרזה קראה לטדי ופנתה אליה ישירות. "טדי, אני בטוח שאתה הולך להאזין לפודקאסט שלנו או שזה יחזור אליך, כאילו למה שתהיה כזה?" תרזה שאלה, דרך כָּבֵד. "אני שונא ב***** מפוקפק. אני באמת. אם אתה מתכוון להיות נחמד, תהיה נחמד כל הזמן. אל תהיי נחמדה לפנים שלי ואז מאחורי הגב שלנו תדברי שטויות."

תרזה הופיעה זה עתה בפודקאסט של טדי, אז תרזה כעסה באופן טבעי.

"אני מופתע, אתה יודע? זה הדבר הנורמלי לעשות הוא להתנהג כך או לדבר כך. בדיוק, בגלל שהיינו רק בפודקאסט שלהם, אתה יודע? אז זה די מזעזע אותי", אמר מחבר ספרי הבישול האיטלקי.

"אולי היא חושבת שהיא תקבל יותר קליקים או יותר הורדות או איך שלא תרצו לקרוא לזה. עוד מאזינים על ידי דיבור שטויות," הרהרה תרזה.

ה RHONJ ל-OG היו גם כמה מילות בחירה למעריצים שמאשימים אותה כל הזמן בהורות גרועה ולא מבלה מספיק זמן עם ילדיה וילדיה החורגים.

תרזה ובעלה לואיס Ruelas פרסמו סערה ברשתות החברתיות לאחרונה, תוך פירוט נסיעותיהם לירח הדבש לאחר שנישאו באוגוסט. עם זאת, תרזה טוענת שהיא תמיד שם בשביל ילדיה.

"אנשים משאירים הערות כמו 'אתה פעם עם הילדים שלך?'", אמרה. "וזה כמו, 'כן, מתוקים שנמצאים שם בחוץ. כן, אני עם הילדים שלי'”.

תרזה חולקת בנות גיה, גבריאלה, מילניהו אודריאנה עם בעלה לשעבר, ג'ו Giudiceוללואיס יש בנים לואי ג'וניור ו ניקולס.

"אנחנו אף פעם לא משאירים את הילדים שלנו ללא השגחה", הוסיפה תרזה. "הקטן שלי בן 13 והגדול שלי, גיה, לא גר כאן. אבל יש לנו שני מבוגרים שגרים בבית, לואי וגבריאלה. ואז יש לנו את מילניה ואודריאנה. ולואיס כשפגשתי אותו, יש לו מטפלת. אז בכל פעם שאנחנו הולכים משם, המטפלת שלנו נשארת עם הילדים. אז, מישהו תמיד כאן עם הילדים. והם זוכים לביקור טוב מאוד".

תרזה המשיכה ואמרה שהיא לא "צריכה להסביר [herself] לכל אחד", והיא הגנה על החלטתה לנסוע בנישואיה החדשים.

"אנשים צריכים להתעסק בעניינים שלהם. במקום להגיד, 'אוי, זה כל כך נחמד שהם יכולים ללכת'. אלה הנישואים השניים שלי, אני אעשה הכל כמו שאני רוצה לעשות את זה נכון. זה בסדר ללכת לכמה ימים עם בעלך. כאילו, אני לא צריך אישור מאף אחד. והילדים שלי אוהבים את זה. הילדים שלי כל כך שמחים בשבילנו".

בתה הבכורה של תרזה, גיה ג'ודיצהמאשרת את טענותיה של תרזה, והיא טוענת שלואיס "עושה הכל בשבילי".

"הוא באמת עושה את העולם בשבילנו, ובאמת לא יכולתי לבקש אבא חורג טוב יותר", אמרה במהלך פאנל של BravoCon 2022. "אני נשבע שהוא באמת מתייחס אלינו כאילו אנחנו שלו."

קישור מקור