תרזה ג'ודיס מכנה את מליסה גורגה "שקרנית" בגלל טענות RHONJ

תרזה ג'ודיצה מגיבה לטענה שהיא ידעה מליסה גורגה היה במגעים להצטרף עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי וצילם ראיון עם ההפקה. בינתיים, ראיון עבר על מליסה ו ג'ו גורגההמפגש המוזר של ג'ו מזמזם בקהל המעריצים ומטיל ספק במעשיו לכאורה של ג'ו.

על פי הדיווחים, הגיסות הפסיקו את התקשורת לאחר שטרזה דנה בשמועה על הרומן לכאורה של מליסה. התקרית כביכול גרמה לג'ו ומליסה לדלג אליה על החתונה של תרזה לואיס רולס.

עַל אינסטגרםשותף על ידי @commentsbybravoהגיבה תרזה לקליפ של הת'ר מקדונלדשטען שמליסה אמרה תרזה ידע על השיחות שלה להצטרף לתוכנית.

תרזה הגיבה על הקליפ במילה אחת: "שקרן".

בחדשות קשורות, מעריצים מתייחסים כעת לראיון עבר של מליסה, בנוגע לרגע מוזר עם ג'ו במסעדה.

במילותיה של מליסה עצמה, היא טענה שג'ו "השתגע, זרק לאחור את הכיסא שלו, קפץ, צורח עליי להוריד את הידיים שלי" של בחור אחרי שמליסה נגעה בקעקוע של גבר ואמרה שהיא אוהבת את זה.

"זה היה כל כך מביך ומכעיס. היינו במסעדה צפופה", אמרה מליסה, שיצאה עם ג'ו בזמן המפגש. "נגעתי בזרועו של בחור. עניין גדול! יצאנו לפני שסיימנו לאכול”.

בקטע ששותף על ידי @therealityrundown בתאריך אינסטגרם, הוסיפה מליסה, "זו הייתה הפעם הראשונה שחשבתי, 'וואו! הוא איטלקי מהבית הספר הישן!' זו הייתה הסיבה שאמא שלי אמרה, 'לעולם אל תתחתן עם איטלקי'".

היא המשיכה, "מאוחר יותר באותו לילה אחרי שהפסקנו לצעוק, הוא הסביר, 'אתה לא יכול לגעת בזרוע של זר ולהגיד כמה אתה אוהב את זה'".קישור מקור