תרזה הדרכה של RHONJ

תרזה ג'ודיס מעדכנת עם ג'ו לאחר איחוד RHONJ

לקראת הפרק השלישי של ה RHONJ איחוד, עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי תרזה ג'ודיצה שופכת פרטים נוספים על נישואיה הקרובים לארוסה לואיס רואלה. היא גם דנה איפה היא עומדת עם אחיה, ג'ו גורגה, לאחר הפיצוץ הסוער בין הזוג.

בשיחה במצגות המוקדמות של NBCUniversal בניו יורק ביום שני, תרזה אישרה שהחתונה שלה עם לואיס תהיה לֹא להצטלם עבור RHONJ מצלמות, אבל היא כן רמזה שזה עשוי להיות מצולם בצורה של ספיישל ספין-אוף.

"לא, זה לא קורה… לא על עקרות בית, לא. אז נראה מה יקרה", אמרה ET אונלייןלפני שמוסיפים שיכול להיות ספיישל חתונה פוטנציאלי.

"כלומר, אנחנו לא יודעים. לא החלטתי, אז נראה," אמרה תרזה. היא כן הוסיפה שהיא רוצה שהמעריצים שלה יראו את זה כפי שהם היו איתה עליה RHONJ מסע מההתחלה ודרך עבים ודק.

"כמובן, אני רוצה שהמעריצים שלי יראו את זה, כי הם היו איתי במסע הזה. אז כמובן שאני רוצה שהם יראו את זה. אני באמת עושה את זה," אמרה תרזה.

מהצד השני, תרזה גם רוצה שהחתונה שלה תהיה משהו אינטימי שיישאר רק בינה לבין אהוביה, והיא עדיין "קרועה" מהרעיון.

"שֶׁלָה [also] משהו שאני רוצה לעצמי, ואני לא יודעת, אני קרועה,” היא התוודתה.

תרזה גם הוסיפה שזה "[her] חתונה" וצילום זה ייצור מגבלות מסוימות שהיא לא בהכרח רוצה להיצמד אליהן.

"זו החתונה שלי ואני רוצה ליהנות", אמרה תרזה, והסבירה שבזמן שמצלמים חתונה לתוכנית טלוויזיה, אתה "לא יכול לנגן מוזיקה מסוימת. אז, אני לא יודע, אני מאוד קרוע."

תרזה גם מתאימה לפרק השלישי של RHONJ מפגש משודר ב-17 במאי ב-Bravo. היא פונה למקום שבו היא ואחיה, ג'ו, נמצאים לאחר שתרזה כינתה אותו "בן דופן", ואמרה שהם לא קיבלו "הרבה פתרון" אבל שהיא לעולם לא תרצה לפגוע בג'ו בכוונה.

"אני מרגישה שלא קיבלנו הרבה פתרון, וכן, לא התכוונתי לקרוא לאחי איך שקראתי לו", אמרה תרזה.

"אני אפילו לא רוצה להגיד את זה שוב. אני אוהב את אחי ואני לא רוצה להעליב אותו בשום צורה". RHONJ OG שיתף. "אנחנו בסדר, התנצלתי בפניו. אבל אתה יודע, אחים ואחיות קוראים זה לזה בשמות כל הזמן, נכון? מזמן לא עשינו את זה. הוא קרא לי בעבר בשמות שגם אני לא אהבתי. אבל לא ניסיתי לומר שאני רק מנסה להבהיר נקודה. לא הייתי פוגע באחי."

RHONJ צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לפרק האיחוד של הערב של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 12. אנא שתפו את המחשבות שלכם למטה כשהפרק ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור