תרזה ג'ודיס מראיינת את ג'ו לשעבר, הוא מתייחס לדרמה "C–t".

ג'ו ג'ודיצה הופיע על אשתו לשעבר תרזה ג'ודיצההפודקאסט של ביום שלישי, שבו הוא הודה כי בכל הנוגע לתפקיד שלו עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזיהוא מעולם לא רצה להיות כוכב ריאליטי.

לפני שהסתכל אחורה על הרגע של העונה הרביעית בו כינה את בת הזוג דאז תרזה "ק-נט" בתוך נסיעת שחקנים בנאפה ושיתף את מחשבותיו על עונשי המאסר שנגזרו לאחרונה כריסלי יודעת הכי טוב חבר בהפקה טוד כריסלי ו ג'ולי כריסליג'ו השווה את עצמו לבתו בת ה-18, גבריאלה ג'ודיצה.

"הייתי כמו גבריאלה. ככה הייתי. ממש לא רציתי להיות עם [the show]", גילה ג'ו בפרק ה-13 בדצמבר של Namaste B$tches. "זה היה כמו מעצבן אותי. בשבילי, לשבת שם ושאנשים יצלמו את מה שאני עושה… לא הייתי מעריץ גדול של זה. אני אוהב לעשות מתי שאני רוצה לעשות כשאני רוצה לעשות את זה וזהו”.

"הם צילמו אותי רק גורר את פחי האשפה החוצה, דברים מטופשים", הוסיף.

באשר להתנהגותו השנויה במחלוקת בנאפה, במהלכה תקף את תרזה, איתה הוא חולק גם בת 21 גיה ג'ודיצהבן 16 מילניה ג'ודיצהובן 13 אודריאנה ג'ודיצהג'ו הודה שאין במה להתגאות.

"היין וכל מה שקורה והלחץ. פשוט השקעתי שם הרבה כסף. כולם לא ידעו מה לעזאזל לעשות. הייתי בנאפה שם השתכרתי ושותה וזה היה מקום שלא רציתי להיות בו. כבר היינו שם שלושה או ארבעה ימים, חמישה ימים. אז כמה יין אתה יכול לשתות?" הוא תהה לפני שהבהיר את המילה "c-nt" היא "מגעיל".

ולפי תרזה, השפה לא הייתה משהו שהיא שמעה בעבר מג'ו.

"הוא אף פעם לא השתמש במילה הזאת איתי," היא שיתפה, וציינה שג'ו התנצל בסופו של דבר.

"אם לומר לך את האמת, מעולם לא השתמשתי במילה הזו עם אף בחורה," ענה ג'ו. "זו פשוט לא מילה יפה ואני אפילו לא יודע מאיפה היא הגיעה… ובמיוחד לקרוא לאמא של הילדים שלי בשם הזה… כשראיתי את זה, הייתי כאילו, נגעל."

באשר לגזר הדין של בני הזוג כרסלי, שהביא לכך שטוד סופג 12 שנים מאחורי סורג ובריח בעוד שג'ולי קיבלה תשע, ג'ו הציע שגורלם של בני הזוג היה שונה לולא היו הולכים למשפט.

"האנשים האלה עשו בדיוק את אותו הדבר שאנחנו עשינו – שאני עשיתי. לא תרזה. אני, מה שכנראה הייתי אומר ש-90 אחוז מהעולם עושים זאת, ארה"ב עושה זאת, עשתה זאת בזמנים, אבל הם כיוונו אותנו", הצהיר ג'ו. "ועכשיו האנשים האלה כאן עשו את אותו הדבר בדיוק, אותן האשמות בדיוק. אבל הם בטח היו מקבלים סטירה על היד."

לדברי ג'ו, הוא מאמין שאם טוד וג'ולי לא היו הולכים למשפט, הם היו מקבלים גזר דין דומים למה שהוא וטרזה קיבלו לפני שנים בגין האשמות הונאה משלהם (ג'ו קיבל 41 חודשים בעוד תרזה קיבלה 15, אם כי בסופו של דבר הם בילו 36 ו-11 חודשים מאחורי סורג ובריח, בהתאמה).

"[Todd] כנראה היה מקבל את אותה כמות שאני קיבלתי, שהוא היה יוצא תוך 17 חודשים כי הוא יכול היה לעשות את תוכנית הסמים [and other programs] כי הוא אזרח," הסביר ג'ו. "אבל מאחר שהוא הלך למשפט, הם צלבו אותו. הם נותנים לך זמן כפול".

"אתה לא יכול ללכת למשפט נגד הפדרלים. אתה הולך להפסיד," המשיך ג'ו. "עשינו את הדבר הנכון. קיבלנו את התחינה שלנו, ליקקנו את הפצעים ועשינו מה שצריך והמשכנו הלאה".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור