תרזה ג'ודיס משתפת כיצד מליסה גורגה הראתה צבעים אמיתיים

קרדיט: בראבו

תרזה ג'ודיצה פתחה בקשר להתרחקותה הנוכחית ממנה מליסה גורגה בראיון חדש, מודה שכשזה מגיע לא לדבר עם גיסתה ואחיה, ג'ו גורגהעדיף ככה.

לקראת הבכורה של עונה 13 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזיטרזה הקניטה את "השיא" וה"שפל" של הפרקים החדשים לפני שהתייחסה לדרמה שלה עם הגורגאס, ג'ניפר איידיןהריב של עונה 12 עם דולורס קטניהוהקשר הנוכחי שלה עם מרגרט ג'וזפס.

"העונה הזו הייתה עונה מרגשת עבורי. היו הרבה שיאים, וכמובן, הרבה שפל", פתחה תרזה בראיון ב-4 בפברואר עם Us Weekly.

בפרק הבכורה, מליסה וג'ו נראים מסתכלים אחורה על סבבת השושבינה של תרזה, עליה הכריזה תרזה בפרק של צפו במה שקורה בשידור חי במרץ 2022, שכן ג'ו מציין שההחלטה של ​​תרזה נגד הכללת מליסה במסיבת הכלה שלה הייתה הצהרה גדולה.

"זה לא בא ממקום זדוני. פשוט הלכתי מהלב שלי, איך אני מרגישה", אמרה תרזה על ההצהרה החיה. "אתה מכניס אנשים לחתונה שלך שממש מעריצים אותך, שאוהבים אותך, שעומדים בשבילך, שאתה מרגיש את הקשר הכי קרוב איתם… אנחנו לא קרובים ככה."

לדברי תרזה, החלטתה התגבשה עוד יותר כאשר מליסה אפשרה לחברתה הקרובה לדבר על זבל לואיס רולס לקראת חתונתם באוגוסט.

"אחת הטובות שלה הייתה לזרוק את לואיס והיא לא עשתה שום דבר בקשר לזה… בדרך כלל מישהו שקרוב אליך, כמו שאני מכיר את כל החברים הכי טובים שלי, כל אחד, המספרה שלי, המאפרת שלי, אם הם שמעו מישהו אומר משהו שלילי עליו לואיס, אני יודע שהם היו מביעים את דעתם ואומרים, כמו 'תפסיק עם זה'", שיתפה תרזה. "וגיסתי שלי לא. זה רק הראה לי איפה היא עומדת איתי".

תרזה גם ציינה שכאשר זה הגיע לבעיות של משפחת גורגאס עם מליסה שנדחתה, לא נראה שיש להם בעיה עם זה עד שהמצלמות התחילו להתגלגל.

"בסופו של דבר זו הייתה בעיה ברגע שהתחלנו לצלם. [Because] זו לא הייתה בעיה ואז בסופו של דבר לואיס ביקש מאחי להיות בחתונה והוא היה בסדר עם זה", נזכרה תרזה.

ולמרות שטרזה האשימה בעבר את מליסה בדרמה ביניהם, היא אישרה שהשולחנות הפכו במהלך הצילומים RHONJ עונה 13.

"העונה פשוט נפעמתי מאחי", הסבירה. "הייתי אומר עכשיו זה כמו 90 אחוז אח שלי. זה מטורף. זה באמת היה [hurtful and] הרסני. זה כמו תחושה שאני אף פעם לא רוצה שאף אח או אחות יעברו”.

"לא ראיתי אותם בחגים. אנחנו לא מדברים ועדיף ככה", המשיכה.

למרות הדרמה המתמשכת שלה עם מליסה וג'ו, תרזה אמרה שהיא עשתה כמיטב יכולתה להציג גרסה אותנטית ורגועה יותר של עצמה בעונה החדשה.

"צפיתי בפרקים שהייתי בהם, כמו היפוך השולחן ומה שקרה עם מרגרט וממש לא אהבתי את ההתנהגות שלי", הודתה. "יש לי ארבע בנות. אני לא רוצה שהם יתנהגו ככה אז רציתי לשנות את זה לגביי. כי תשמע, אנחנו חיים ב-2023 עכשיו. אנחנו לא יכולים להיות פיזיים יותר. אנחנו צריכים לדבר במילים שלנו ולהעביר את הנקודה שלנו כך".

"אני עובדת על עצמי כדי לצבוע דברים טוב יותר," היא הוסיפה.

באשר לריב של ג'ניפר ודולורס בעונה 12, תרזה חשפה שהיא הייתה מעורבת בפיוס ביניהם.

"אני אוהבת את שניהם אז בהחלט עזרתי לתקן את זה, לדבר עם דולורס, לדבר עם ג'ן", היא שיתפה.

ולגבי החלטתה לתקן עם מרגרט בתחילת עונה 13, תרזה אמרה שהיא עשתה זאת כי היא רצתה שלום – לפני שהאשימה את מרגרט בדרמת העבר שלהם ואישרה שהם כבר לא ביחסים טובים.

"אני לא רוצה שום דרמה והסיבה היחידה שבגללה הייתה לנו דרמה מלכתחילה הייתה בגלל מרגרט. זה לא היה מעשה ידי. אז זה כאילו, רק רציתי שלום. רציתי להזמין אותה לחתונה שלי. מרגרט ואני התחלנו למקום טוב ואז היא באה אליי", אישרה תרזה. "כמובן, אני נראה כמו האדם הרע בגלל איך שהגבתי אחרי מה שהיא עשתה."

גם במהלך הראיון, לאחר שציינה שהיא "תמיד נרגשת לדם חדש", תרזה הכפילה את טענותיה על פוטנציאל לעזוב RHONJ בעוד ארבע שנים למזג אוויר חם יותר.

"כן! בעוד ארבע שנים אודריאנה הולכת לקולג'. אז אולי גם אני אצטרף [RHOC] אוֹ [RHOBH] … אני אוהב את בוורלי הילס או מיאמי. כי אני בהחלט רוצה ללכת למקום שבו חם… הייתי רוצה לעשות שישה חודשים כאן ושישה חודשים או קליפורניה או מיאמי."

RHONJ צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לפרק הבכורה של הערב של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13. אנא שתפו את המחשבות שלכם למטה כשהפרק ישודר ב-9/8c ב-Bravo.

קישור מקור