תרזה ג'ודיס מתחתנת עם לואיס רולס! ראה תמונות חתונה

זה רשמי! תרזה ג'ודיצה קשרה את הקשר עם לואיס רולס.

ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חתונתו של כוכב התקיימה היום באחוזת פארק שאטו בניו ג'רזי עם כ-200 אורחים. נכחו כמה מאלה של תרזה RHONJ costars כולל ג'ניפר איידין, מרגרט ג'וזפסו דולורס קטניה.

"תרזה ולואיס נשואים!" ה מלכות בראבו הכריזה בפוסט באינסטגרם, יחד עם מצגת תמונות, כאשר הראשונה שבהן הציגה את תרזה, שלבשה שמלת כלה מהממת בסגנון בתולת ים עם כתר על ראשה בזמן שקיבלה נשיקה מבעלה הטרי.

RHONJ Terresa Giudice לובשת כתר במהלך החתונה של לואיס רולס

RHONJ תרזה ג'ודיס מחייכת לבעל לואיס לאחר חתונה בניו ג'רזי

בפוסט אחר ששותף על ידי RHONJ אובססיבי עַל אינסטגרםתרזה ולואיס נראו מחזיקים ידיים ליד המזבח.

RHONJ Terresa Giudice ולואיס Ruelas מחזיקים ידיים במזבח

במצגת תמונות ששיתפה מרגרט, שהתפייסה עם תרזה לקראת האירוע בעקבות עונה 12 מבולגנת מאוד, כוכבת הריאליטי הצטלמה עם ג'ניפר פסלרשצפוי להופיע בעונה 13 כ"חבר".

על פי הדיווחים גם מככב בתור חבר ג'קי גולדשניידרשהשתתפה בטקס בשבת עם הבעל אוון גולדשניידר.

RHONJ ג'קי גולדשניידר ואוון גולדשניידר משתתפים בחתונה של תרזה ג'ודיס

נעדרו בולט מהאירוע אחיה של תרזה ג'ו גורגה וגיסה מליסה גורגה. עמוד שישי פרסמה אתמול את החדשות שהגורגאס לא יהיו נוכחים בעקבות דרמה שהתרחשה במהלך הצילומים של הסרט RHONJ סיום עונה 13 השבוע. וב-24 השעות האחרונות, נראה שג'ו ומליסה השליכו קצת צל על תרזה ברשתות החברתיות.

הקרע בין תרזה לגורגאס התחיל כאשר תרזה החליטה לא לכלול את מליסה במסיבת החתונה שלה למרות שלפי הדיווחים כללה כמה מאחיותיו של לואיס. ג'ו השווה את השושבינה של אשתו ל"חבטה בפרצוף" מוקדם יותר השנה.

כשהחתונה התקיימה, ג'ו צולם כשהיא עושה קניות במכולת.

אבל למרות שהיא לא השתתפה, מליסה כן שקלה את מבטה של ​​מרגרט וכתבה, "את נראית יפה".

RHONJ Melissa Gorga הערות על מרגרט ג'וזף בחתונה של תרזה ג'ודיצה

בינתיים, בעלה לשעבר של תרזה ג'ו ג'ודיצה הוא גם מתבטא, ובאופן מפתיע, זה כדי להגן על לואיס תוך כדי הטחת גיסו לשעבר ג'ו גורגה.

ג'ו ג'ודיס מספר TMZ הוא שמח בשביל תרזה ולואיס, והיה לו מה לומר על הגורגאס: "התמודדתי עם הקוץ הזה 20 שנה. למרבה הצער, הם תמיד מגיעים."

משתתפים אחרים כללו עקרות בית בראבו מזכייניות אחרות, כולל עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהשל קניה מור, עקרות בית אמיתיות של ניו יורקשלדורינדה מדלי, עקרות בית אמיתיות של מיאמישל אלקסיה אצ'וואריהו עקרות בית אמיתיות של פוטומק כוכב אשלי דרבי. כוכבי בראבו ובוגרים נוספים שנכחו כוללים סינתיה ביילי, פאדרה פארקס, ו שאנל אייאן.

למרות שזה עדיין לא אושר, לפי הדיווחים תרזה ולואיס מצלמים ספיישל חתונה בן ארבעה חלקים. ובתוך ריב שמועות, דינה מנזו ובעלה דייב קנטין גם ביטלה את ההצטרפות לאירוע.

דינה, ששיתפה כמה פוסטים סתמיים שכאילו מכוונים לטרזה השבוע, גם נעדרה לכאורה ממקלחת הכלה, שכנראה צולמה עבור אחד RHONJ או השמועות המיוחדות של תרזה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה לעלות בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור