תרזה ג'ודיס על למה היא כבר לא לוקחת את שם המשפחה של לואיס

קרדיט: ג'ן לורי/MEGA

תרזה ג'ודיצה פתחה על יום חתונתה במהלך הפרק של יום רביעי בפודקאסט שלה.

כמעט שלושה שבועות לאחר קשירת הקשר עם לואיס רולסה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות השחקנים הסתכל לאחור על הליכתה במעבר, תוך כדי שהיא גם מנה את שמלת הכלה, הכפפות וכיסוי הראש שלה, ושיתפה מדוע היא כבר לא לוקחת את שם המשפחה של לואיס.

"לפני שהם פתחו את הדלתות, הייתי ממש עצבני בפנים. הלב שלי התחיל לפעום. קיבלתי חרדה. רק בגלל ש… זה היה הרבה, "הודתה תרזה בהנחיית שותפה מליסה פיסטר בפרק ה-24 באוגוסט של Namaste B$tchesשכותרתו "Sempre Insieme, Always Together", וציין כי המעריצים יצפו בהצגה "בטלוויזיה הלאומית".

"היה לי קשה לנשום. התפללתי להורים שלי, ולאלוהים, כמו, 'בבקשה, תגרום לי לרדת במעבר הזה'. כי ברגע שראיתי את פניו של לואיס, אז השלווה השתלטה עליי. ואני הייתי כמו, 'הבנתי את זה'. לא הייתי עצבני לקראת החתונה. זה היה פשוט הרבה", היא המשיכה.

למרבה המזל, היא הרגישה את רוחם של אמה המנוחה ושל אביה המנוח.

"הרגשתי ששני ההורים שלי, אחד מכל צד שלי מוביל אותי במעבר", היא נזכרה והסבירה, "עמדתי חזק לבד אז רציתי ללכת, לעמוד חזק, ללואיס".

כשהיא הלכה במעבר, תרזה לבשה שמלה שנעשתה על ידי מארק זאנינושהיא מצאה בבוטיק בניו יורק והעבירה את המעצב לשנות.

"השמלה הראשונה שלי הייתה ממארק זאנינו, והיא הייתה אוף-לבן, ואז מתחת, זה היה גוון סומק", היא חשפה. "הם תמיד אומרים, 'כשאת לובשת את השמלה…' ניסיתי שמלות רבות, ואז זה כמו שכאשר לבשתי את זו, אפילו הילדים שלי… הם היו כמו, 'השמלה הזאת נוצרה בשבילך'. זה חיבק אותי בכל המקומות הנכונים… כשאני שם את זה, אני כמו, 'זה האחד'".

"אז השמלה הזו נוצרה בשבילי ואז פשוט שיניתי עליה דברים. הוא עשה את זה בהתאמה אישית בשבילי", קבעה תרזה והוסיפה שמארק הוריד את חלקי הכתפיים והוסיף פנינים ואבני היהלומים מאחור.

תרזה גם גייסה את מארק להכין לה בהתאמה אישית זוג כפפות משובצות פנינים ויהלומים.

"אמרתי לו שאני רוצה ללבוש כפפות, ואז אמרתי, 'אתה יכול לעשות להן את אותו בד כמו השמלה?' ואז אמרתי, 'אתה יכול להוסיף את עבודת החרוזים [you] נוסף מאחור [of the dress]?'" היא נזכרה.

שמלת כלה וזר של RHONJ Teresa Giudice

בנוגע לכיסוי הראש שלה, תרזה, שאמרה שהיא אוהבת אופנה ו"להרכיב דברים וליצור משהו ייחודי, ציינה שהיא גם מצאה את הפריט בבוטיק אבל הבהירה שאמנם יש כאלה זמינים, אבל היא "שינתה דברים" לפניה יום גדול.

"ניסיתי כל כך הרבה כיסויי ראש עד שמצאתי את המתאים. יש לי הרבה שיער אז רציתי אחד שיהיה חתיכת אמירה. אני מניחה שרציתי להיראות כמו המלכה שאני," הכריזה.

RHONJ Terresa Giudice לובשת כתר במהלך החתונה של לואיס רולס

לגבי מה שהיא מתכוונת לעשות עם השמלה, תרזה אמרה שהיא לא פתוחה למכור אותה. במקום זאת, היא "תציל את זה" למקרה שאחת מבנותיה "תרצה ללבוש את זה".

כמו כן, במהלך הפודקאסט, תרזה חשפה שאמנם היא תכננה בתחילה לקחת את שם המשפחה של בעלה החדש, אך מאז הוא אילץ אותה לעשות זאת.

"רציתי לשנות את השם שלי. [But] הוא אמר, 'מותק, כולם מכירים אותך בתור תרזה ג'ודיצה'. הוא אומר, 'אתה בעין הציבורית אז אני חושבת שאתה צריך לשמור על שמך'", הסבירה. "אז הייתי כמו, 'בסדר'. הייתי כאילו, אתה יודע, אני מניח שהוא צודק."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור