תרזה ג'ודיס של RHONJ על מה שג'ו אמר שהיה מרגיז את הוריהם, מדוע אנדי התוסכל והסתכל

תרזה ג'ודיס על מה שג'ו אמר שהיה מרגיז הורים

תרזה ג'ודיצה מאמינה שההורים שלה יהיו מוטרדים אגב ג'ו גורגה דיבר איתה ב עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי איחוד.

אחרי שהיא הסכימה עם ג'ניפר איידין שג'ו היה "ילד B-tch" לפני שהתנצל מאוחר יותר על הדיס, תרזה חשפה את ההערה שהכי מטרידה, הסבירה מדוע אנדי כהן כעסה כל כך על ההקלטה, והודתה שהיא מרגישה כאילו היא מוצגת כאישה "טיפשה" בתוכנית.

"אני לא רוצה לריב עם [Joe] בטלוויזיה. מה שהוא אמר, זה פוגע ברגשותיי. הוא אמר, 'תתנהגי כמו אחות', והוא קרא לי אידיוט'", נזכרה תרזה בראיון שנערך לאחרונה עם Us Weekly. "לא ידעתי שהוא אמר את זה. זה פשוט מאוד עצוב. אני יודע שההורים שלי לא יאהבו שהוא יגיד את זה. אני לא יודע איך הוא היה אוהב אם ג'ינו וג'ואי יגידו את זה לאנטוניה. זה פשוט משהו שאתה לא אומר. [But] זה בסדר. אני אקח את כל הכדורים שאתה רוצה."

לדברי תרזה, היא לא דחפה את ג'ו כשהיא כינתה אותו "ב-טץ'". במקום זאת, היא פשוט נתנה את דעתה, ולטענתה הייתה אותה דעה כשנשאלה על ארוס לואיס רולס.

"אני לא דוחה אותך. זה בדיוק מה שאני מרגיש, וככה הרגשתי. התשובה שלי זהה לגבי לואיס. כאילו, התשובה הזו תהיה אותו דבר עבור לואיס, אז אתה תראה את זה מתגלגל", אמרה תרזה, לכאורה בהנהון להערותיה על מעורבותו של לואיס בדרמה של העונה.

בנוסף לא לאהוב את ההערה ה"טיפשית" של ג'ו ב- RHONJ מפגש מחודש, תרזה אמרה שהיא גם לא אוהבת איך הוא ו מליסה גורגה לא הצליח לנקוט עמדה נגד מרגרט ג'וזפס והחקירה המתמשכת שלה עם לואיס.

"אני לא אוהב את זה שהוא ומליסה חברים עם מרגרט ו [Joe Benigno] שמפוצצים את החבר שלי. רציתי שאחי ומליסה יסדרו אותם כל העונה והם לא עשו זאת כי זה החברים שלהם", הסבירה.

כצפוי, תרזה ומרגרט התמודדו בהקלטה המיוחדת של המפגש בחודש שעבר. וכצפוי, הדברים ביניהם היו מתוחים למדי, אפילו שהוביל את המארח אנדי לקצת התמוטטות.

"אם היא אמרה משהו, כמובן שעניתי לה בחזרה. זו הסיבה שאנדי התחיל להיות מתוסכל כי היא גם דיברה עליו. אני כמו, 'היא לא תגיד את המילה האחרונה'. היא הולכת להגיד משהו, אני אענה מיד בחזרה'. אז זה מה שקורה", שיתפה תרזה. "כולנו מדברים אחד על השני ואז כך אנדי התוסכל."

למרות שנרמז לאורך עונה 12 שלואיס השאיר איכשהו את תרזה בחושך לגבי מי שהוא באמת היה, תרזה רוצה שהמעריצים שלה והמבקרים שלה ידעו שהיא "באמת חכמה" כשזה מגיע לגברים, למרות איך העריכה גורמת לזה להיראות על סדרת בראבו.

"אני ממש חכם. כולם עשויים לחשוב… הם חושבים שאני טיפש בגלל איך שאני מוצג בתוכנית. לא הייתי במקום שבו אני נמצאת אם לא היה לי שכל למעלה", הצהירה. "אני יודע אם מישהו מתייחס אליי בצורה הנכונה. ואם מישהו לא מתייחס אליי בצורה הנכונה. ואני אמא לארבע בנות. אתה חושב שאם היו מתעללים בי בדרך כלשהי, הבנות שלי היו עומדות בזה?"

כפי שראו מעריצים בפרק הסיום של RHONJ, דברים לא הסתיימו בטוב בין תרזה למרגרט. עם זאת, כפי שהתוודתה תרזה, היא אף פעם לא אומרת "אף פעם" כשזה מגיע לפיוס פוטנציאלי.

"התרחשו הרבה דברים מאחורי הקלעים ובתוכנית הטלוויזיה, שראית, זה [were] פוגע מאוד… לי וללואיס. [But] אני מניחה שהזמן מרפא את כל הפצעים", ציינה. "כל יום כמו כל דבר אחר, זה משתפר. אתה פשוט שוכח מדברים."

תרזה גם אמרה שהיא לא "אוהבת" איך היא התנהגה נגד מרגרט בנאשוויל.

"זאת לא אני. אז אני עובד על עצמי… נפגעתי מאוד. אני לא הולכת להאשים את זה בטקילה אבל גם שתיתי הרבה טקילה", הסבירה.

למרבה המזל, למרות כל הדרמה שהתמודדה איתה במהלך הצילומים, בועת האהבה של תרזה עם לואיס נותרה שלמה.

"בסופו של דבר מצאתי את אהבת חיי בגיל 48. חשבתי שג'ו היה, אבל במבט לאחור, זו הייתה סוג אחר של אהבה", התוודתה תרזה, והשוותה את לואיס לבעל לשעבר ג'ו ג'ודיצה. "הכרתי את ג'ו כל חיי. עכשיו אני לא יכול לחכות ללכת לישון בלילה, רק כדי אפילו להיות לידו, זה כמו סוג אחר של אהבה. אני לא יכול להסביר את זה. אני אוהב [Luis’] מִשׁפָּחָה. [It’s] כל עסקת החבילה. אני זוכר עם המשפחה של ג'ו… לפעמים שתי משפחות איטלקיות לא מסתדרות וזה היה מטורף כי הסתדרנו כשגדלנו ואז אחרי שהתחתנו דברים השתנו".

"[He’s] מראה לי מהי אהבה אמיתית. הוא כן מחזיק אותי בקרקע. כמו בקצב רגוע יותר כי אני תמיד בדרכים," המשיכה תרזה כיצד לואיס שינה אותה.

כאשר נכנסה למפגש המחודש, תרזה אמרה שיש לה וללואיס תוכניות מאוד ספציפיות.

"לשנינו הייתה אג'נדה של הדרך בה אנו הולכים להיכנס כי למרבה הצער, אתה חייב עם הנשרים האלה. אבל הוא דבק בתוכנית שלו. לא נצמדתי לשלי. לא יכולתי שלא", היא חשפה. "כשישבתי מול מרגרט, פשוט כל כך נפגעתי. זה האדם שגרם לי לכאב לאורך כל העונה".

התלת חלק עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12 משודר בימי שלישי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור