תרזה ג'ודיס של RHONJ מדברת סקס '5 פעמים ביום' עם לואיס

קרדיט: אינסטגרם/TeresaGiudice

תרזה ג'ודיצה שטף את חיי המין שלה עם לואיס רולס תוך כדי השתתפות ב"ערב עם עקרות בית" בלייב! קזינו ומלון בפילדלפיה ביום שישי.

תוך כדי הופעה לצד עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר לצוות דולורס קטניה ו עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום דורינדה מדלי לשאלות ותשובות, תרזה, שנישאה עם לואיס מוקדם יותר החודש, הודתה שכשזה מגיע להתעלס, היא ולואיס תמיד מקיימים יחסי מין מספר פעמים ביום.

"[We have sex] כל יום לפחות פעמיים ביום, הו בהחלט, כן. בוקר ולילה. אם הוא משיג אותי במהלך היום, זהו [three]", שיתפה תרזה, דרך ET קנדהשציין שהזוג הטרי הגדיל את המספר הזה לחמישה במהלך ירח הדבש שלהם.

"אנחנו מאוד מיניים ואני אוהבת את זה כי כשאתה אוהב מישהו, אתה רוצה להיות כזה איתו", המשיכה. "כאילו, אני לא יכול להרחיק ממנו את הידיים, הוא לא יכול להרחיק את הידיים שלו ממני. אני לא יכול להרחיק את הלשון שלי מהפה שלו, הוא לא יכול להרחיק את הלשון שלו מהפה שלי ואני אשאיר את זה ככה".

לדברי תרזה, היא מאמינה שהמשיכה הנלהבת שלה ושל לואיס זה לזה היא חלק חשוב מהרומנטיקה שלהם.

"אנחנו מאוד חמים ומהבילים ואני חושב שככה אתה צריך להיות. אני באמת כל כך נמשך אליו, להיפך, ואני אוהב כל דקה. אתה צריך להיות. אחרת, למה שאתחתן?" היא שאלה.

באחר RHONJ חדשות, דולורס שקלה את שיער החתונה הידוע לשמצה של תרזה, שעלה 10,000 דולר עצום, בזמן שהשתתפה בטקס פרסי הווידאו של MTV לשנת 2022 ביום ראשון בערב.

"השיער שלה היה תרזה. זה היה תרזה לעזאזל, בסדר? היא יכלה להוריד את זה", אמרה דולורס Us Weekly תוך כדי הליכה על השטיח האדום.

אבל היו לה ספקות בהתחלה.

"כשהגעתי לשם, שנינו היינו כמו, 'זה קצת גבוה'. אני והיא, כמו, הסכמנו על זה בשירותים", שיתפה דולורס. "ואז החלטנו, לא, אולי… זה היה מעוגן, אז מה שהייתה ההחלטה, הייתה [going] להישאר."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור