תרזה ג'ודיס של RHONJ על למה היא "לא יכולה להתייחס" לג'ן שאה

קרדיט: בראבו

אם יש דבר אחד ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה Giudice יודע על זה, זה הניסיון של ההתמודדות עם מערכת המשפט והצורך לרצות זמן בכלא הפדרלי.

עם זאת, זה לא אומר שהיא יכולה "להתייחס" לכוכבי ריאליטי אחרים כמוהם טוד ו ג'ולי כריסלי אוֹ ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטישל ג'ן שַׁחשכולם עומדים להתחיל לרצות עונשי מאסר החודש.

בזמן שהנחתה את הפרק האחרון בפודקאסט שלה, Namaste B$tches, אמרה תרזה שהמצבים המשפטיים שלה ושל ג'ן אינם זהים. תרזה הסבירה שהיא לא גנבה כסף מהקשישים ולא שיקרה לילדיה. למעשה, היא טוענת שכל מה שהיא עשתה היה לחתום מבלי לדעת על ניירות שיאפשרו לבעלה לשעבר, ג'ו Giudiceלערב אותה בפעילותו הכלכלית הבלתי חוקית.

"אני יודע שהילדים שלי יודעים שלא עשיתי כלום. ג'ו אמר להם. כשאתה גונב מאנשים והילדים יכולים לקרוא את זה… מה אתה אומר על זה? אז אני לא יכול להתייחס אליו [Jen] כי לעולם לא אעשה דבר כזה", אמרה תרזה.

המארחת המשותפת של תרזה, מליסה פייסטרמיהר גם לקרוא למשפחת שאה, והאשים את בעלה של ג'ן, המאמן שריף שאהשל היותו שותף או סתם בור בפשעים האסורים של אשתו.

"[He’s] אפילו לא מאמן כדורגל ראשי, הוא כמו עוזר או משהו… אתה לא מרוויח את המשכורת הזו להיות עוזר מאמן ותומך באורח החיים הזה", אמרה. "עם המסיבות האלה של 80 אלף דולר, כל התיקים, כל הבגדים, התכשיטים. כאילו, אתה לא מרוויח את הכסף הזה בתור עוזר מאמן. אז, אין סיכוי שהוא לא ידע על זה… אתה לא הולך להגיד, 'מה קורה כאן?'

במקום אחר בפודקאסט, לתרזה היו כמה מילות עצה כריסלי יודעת הכי טוב כוכב סוואנה כריסלי כשהיא מתחילה לנווט את חייה החדשים לאחר שהוריה, טוד וג'ולי, מתחילים לרצות יחד 19 שנות מאסר.

"ההורה שלה עשה טעות… אם היא הייתה הבת שלי, הייתי אומר, 'אל תשים את חייך בהפסקה'. תחיו את חייכם", אמר ה RHONJ OG.

"לא הייתי שם את חיי בהפסקה, במיוחד בשעה [Savannah’s] גיל," המשיכה תרזה. "אתה מבוגר. אתה צריך לחיות את החיים שלך איך שאתה רוצה אותם".

תרזה הסבירה עוד שהיא תספר לבנות שלה, גיא, מילניה, אודריאנהו גבריאלה, לעשות את אותו הדבר ו"לעבוד קשה". היא גם הכירה בעברה, ואמרה שהיא תגיד להם, "אל תעשו מה שעשיתי", אלא "תעשו את הדבר הנכון".

קישור מקור