תרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ על סיבה אמיתית לכך שלואיס אקסים מתנגשים בו, ומתייחסת לדאגותיה של ג'יה כשמרגרט יורה בחזרה תוך כדי איחוד לוהט

תרזה ג'ודיס של RHONJ על סיבה אמיתית לכך שלואיס אקסים פגע בו

שוב פעם עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי, תרזה ג'ודיצה הוא מרכז הבמה. הפעם, קו העלילה העיקרי שלה כולל רומן שנוי במחלוקת עם הארוס שלה לואיס רולס.

לואיס שוחה במים חמים בעיתונות לאחר שמועות מחברותיו לשעבר הציפו את כלי החדשות – יחד עם סרטון התנצלות מוזר שהכין בשנה שעברה (מופנה לאקס בזמן שגברים עירומים למחצה הקיפו אותו על חוף הים).

בחדש לְקַצֵץ מפרק האיחוד הקרוב, מנחה אנדי כהן שאלה את תרזה למה בתה גיא היה מודאג לגבי לואיס. לאחר שקיבל תשובה שלא הרשימה את אנדי, הוא לחץ עוד יותר.

"זה לא היה דברים שהיא קראה עליו?" הוא אמר.

"אוי לא, הו לא. שום דבר מזה", היא הגיבה.

אנדי המשיך, "היא אמרה את זה באחד הפרקים." ואז, בצורה אמיתית של עקרות בית, נחשפו צילומים של השיחה המדויקת, שהוכיחו בבירור שגיה מודאגת מהשמועות.

מאוחר יותר בקליפ, תרזה הודתה שגיאה שומעת דברים "בגלל מרגרט [Josephs] שים את זה שם."

זה הוליד "וואו" דרמטי ממרגרט (שמתעקשת שלא היה לה שום קשר להדלפות מידע על לואיס).

אנדי טען שהשמועות "פוצצו" לפני ההופעה. למרות זאת, ג'ניפר [Aydin] אמר שהאקסים של לואיס מפיצים את המידע כי הם מרים.

אנדי אמר אז שהאקסים חייבים באמת לרצות "לקבור" את לואיס, וטרזה הגיבה לו, "לא, זה בגלל שהוא עם תרזה ג'ודיצה. הוא יוצא עם תרזה ג'ודיצה". אחר כך היא קמה מהספה ועשתה סיבוב דרמטי, כאילו בשביל קהל. היא המשיכה ואמרה, "מראה מראה על הקיר, מי היפה מכולם? הוא יוצא עם תרזה. בגלל זה זה קורה. אם הוא היה יוצא עם אולי מרגרט ג'וזף, זה לא היה קורה".

"את כל כך מפונפת," מרגרט מחאה כפיים, לפני שאנדי אמר, "זה יותר מתיש מהרגיל."קישור מקור