תרזה ג'ודיס תתחתן עם לואיס בסוף השבוע, איך האקס ג'ו מרגיש

החתונה המיוחלת של טרסה ג'ודיצה ו לואיס רולס כמעט עלינו. בשנה האחרונה, האירוסין היה מקור למחלוקת במעגלים הקרובים ביותר שלה. במהלך עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי איחוד עונה 12, נחשף כי מליסה גורגה (גיסתה של תרזה, איתה היא מרבה לריב) לא התבקשה להיות שושבינה.

רמונה זינגר מ עקרות בית אמיתיות של ניו יורק ואז יצרה סערה כשהיא הדליפה בלי כוונה את ההזמנה לחתונה של תרזה, ואילצה את הכלה לעתיד לבצע שינויים רבים. היו גם ספקולציות לגבי צילומי הנישואים שלה, שנראה היה שהיא עמידה בפניהם.

לדברי מקור ששוחח עמו Us Weeklyחתונתה של תרזה תתקיים בסוף השבוע הקרוב, בשבת, 6 באוגוסט. הטקס יצולם על ידי מצלמות בראבו למשך RHONJ ספיישל ספין-אוף.

החתן והכלה יקשרו בניו ג'רזי עם ארבע בנותיה כשושבינות. מספר עקרות בית אמורות להשתתף, כולל מרגרט ג'וזפס (שהסתכסכה עם תרזה בעונה 12).

איך ג'ו ג'ודיצה – בעלה לשעבר של תרזה – מרגיש לגבי נישואיה הקרובים?

למרות מה שהמעריצים עשויים לצפות, אמר מקור המקורב לג'ו הוליווד לייף שהוא "מאושר באמת" כשטרזה מתקרבת לחתונה.

"למרות כל מה שעבר בין תרזה לג'ו, היא תמיד תחזיק מקום מיוחד בליבו", אמר המקור. "הם בילו את רוב חייהם ביחד וללא תרזה, ג'ו לא היה מתברך בארבע מהבנות הכי מדהימות. הבנות שלו אומרות לו הכל וכל עוד הן שמחות, הוא שמח”.

"לג'ו אין דבר מלבד כבוד לטרזה והוא באמת שמח בשבילה ובשבילה ולואי. לא שהיא צריכה את זה, אבל לטרזה יש לגמרי את ברכתו של ג'ו עם הנישואים האלה והוא מאחל לה רק את הטוב ביותר", אמר החבר.

האקסים, שחולקים ארבעה ילדים, נישאו 20 שנה לפני שנפרדו. הגירושים שלהם הושלמו לאחר שהכוכבים נכנסו לכלא בגין הונאה.

קישור מקור