צילום: תרזה ג'ודיס מואשמת בלבישת ביקיני שאנל מזויף בתמונת חופשה חדשה כשהמעריצים מגיבים

תרזה ג'ודיצה מואשמת בלבישת ביקיני שאנל מזויף

תרזה ג'ודיצה מואשמת כי לבשה לכאורה ביקיני מזויף של שאנל לאחר שפרסמה תמונה שלה לרשתות החברתיות בעודה נהנית מחופשה עם משפחתה בטולום, מקסיקו.

התמונה המדוברת מציגה את תרזה עומדת לצד הבריכה לובשת את בגד הים השחור "שאנל". הלוגו הכפול C החתימה של המעצב תפור בחלק העליון של החלק השני.

למרות זאת, עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי החליפה של כוכבת לא ממש משכה את תשומת הלב שהיא רצתה כשההערות החלו להציף בטענה שהטיפוס של המעצב הוא נוק-אוף ברור.

כדי לבסס את הנקודה הזו, חשבון אינסטגרם אופנה פופולרי The Real Bad Fashions פרסמו תמונות זו לצד זו של הביקיני של תרזה ו"חלקי בגדי ים יוקרתיים" דומים הזמינים באתר המכירה החוזרת Poshmark, שנטען כי הם מזויפים.

יוצר החשבון כתב את התמונה, "אנחנו אוהבים לכאורה בגדי ים בהשראת מעצבים כאן! 😜👙🤣
כמו כן, לפני שאני שומע "יש לזה תג"💤💤💤… אתה באמת חושב שאם מישהו יכול לכאורה להעתיק עיצוב, אותו דבר לא יכול לקרות לתג? זה 2023 תינוקות, לא 1923. 🤡🫠”

ניתן למצוא בגדי ים של פושמרק הטוענים שהם שאנל במחיר של 229 דולר באתר. עם זאת, החברה מאמתת רק פריטי יוקרה בעלות של למעלה מ-500 דולר. הפלטפורמה אכן מציעה פריטי בגדי ים של שאנל מאומתים הרשומים ב-עד ארבע ספרות.

המעריצים מיהרו לקרוא לטרזה בקטע התגובות.

משתמש אחד אמר, "האם שאנל בכלל עושה את זה [though]?"

מעריץ משוכנע אחר צייץ, "אומג, ה-C נראה כל כך רע!!" אחר הוסיף, "אני לא מבין שלנשים האלה יש כסף, אבל למה הן קונות זיופים?" מעריץ רביעי אמר, "היא גיהצה את ה-CC's האלה על עצמה."

חמישי שאל בצחוק, "האם זה מקנאה?"

הטענות החדשות לזיוף מגיעות ממש על עקביו של בעלה של תרזה, לואיס רולסהואשם בקניית תכשיטי קרטייה מזויפים לבנותיה של תרזה.

אחרי בנותיה של תרזה מילניה ו גיא פנו ל-TikTok כדי להשוויץ בצמידים משובצי יהלומים, מעריצים בעלי עיני נשרים מיהרו להבחין בחוסר עקביות עם תכשיטים הנמכרים ב-$12,500.

"מדוע הלוגו של קרטייה לא במרכז?" אחד הגיב.

קרטייה מזויפת

מאז החלו שמועות האופנה הפופולריות להגיע לרשתות החברתיות, מילניה מחקה את סרטון ה-TikTok שלה. התמונה של תרזה עדיין מופיעה באינסטגרם שלה בזמן הפרסום הזה.קישור מקור