תרזה ג'ודיצ'ה מצטערת על כך שקראתי לג'ו כ-B-tch, משתפת מדוע

תרזה ג'ודיצה מדברת על הערתה השנויה במחלוקת ל ג'ו גורגה ב עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי איחוד.

לאחר שחברת השחקנים הוותיקה ביותר של הסדרה נראתה מסכימה עם ג'ניפר איידין וכינתה את אחיה הצעיר "ילד B-tch" בחלק הראשון של הספיישל בן שלושת החלקים, היא הציעה התנצלות בלתי צפויה לג'ו בקטע התגובות של סרטון של מיכאל רפפורט קורא לה לצאת המופע של וונדי וויליאמס.

בעקבות הטענה של ג'ו ש"סיים" עם הסדרה, שנעשתה על רקע הריב שלו עם תרזה, מייקל התחנן בפניו שלא יעזוב.

"לא לא לא! אל תעשה את זה, ג'ו גורגה. שלא תעז לפרוש," אמר לו מייקל. "אני מבין למה אתה רוצה להפסיק אבל אל תעשה את זה. תקשיב, אני כל כך אוהב את התוכנית הזו. אני לא מכירה יתר על המידה או מגזימה כמה טוב עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי המפגש הראשון היה. אני צוות ג'ו גורגה ואני אוהב את המלכה של כל ניו ג'רזי, תרזה ג'ודיצה".

"אבל תרזה ג'ודיצה, איפה בג'רזי, ניו יורק, איידהו, ילד כלבה לא דבר רע?" הוא המשיך ואמר לה, "זה תמיד דבר רע, במיוחד בניו ג'רזי."

לאחר מכן, מייקל נעזר במפיק התוכנית נורמן בייקר לפרק למה לג'ו כל כך חשוב RHONJ וצריך להיות כל כך אהוב על כולם, כולל תרזה.

"[He’s] אחד מבעלי הבית הגדולים בכל הזמנים, בעל הבית הגדול בכל הזמנים. אני עומד מתוקן. הוא. יש לו ראיון משלו. כאילו, הם חותכים לו לפרק את הסיפורים. הוא מעורב בתמהיל. הוא כל כך טוב," הסביר נורמן.

מייקל המשיך להגן על ג'ו מפני הדיס של תרזה והכריז עליו כאיש מאחורי אחד הרגעים הגדולים בתולדות תוכניות הריאליטי.

"הוא כל כך טוב וזו מכה נמוכה לומר שכשבעלים מעורבים בעסקי הנשים הם נערים ב-ט'. ג'ו גורגה הוא לא ילד B-tch. ג'ו גורגה מצוין לתוכנית. וטרזה וג'ו עסקו בזה כבר, זה חייב להיות 12 שנים", הוא הצהיר.

"וג'ו, הוא הביא את אחד הרגעים הגדולים ביותר בכל תוכניות הריאליטי בטלוויזיה… בטקס התייחדות, התייחדות של ילד," נזכר מייקל. "לג'ו היה שיער. אבל הוא ובעלה לשעבר והאח והאמא והאב, הם נקלעו לריב ואני אומר לך משהו, בלי לזלזל ב הסופרנוס… זה טוב יותר מכל סצנה שהם אי פעם צילמו בה הסופרנוס. הם צרחו, צעקו נלחמים, דיברו באיטלקית, דיברו באנגלית רצוצה. זה היה פשוט, זה היה כמו ראוי לסנדק".

לאחר שראה מה היה למייקל לומר, ג'ו שיתף את הקליפ בעמוד האינסטגרם שלו, מה שגרם להגיב מאחותו.

"אוהב אותך", כתב ג'ו את הפוסט, יחד עם אימוג'י ידיים מתפללות.

ובתגובתה כתבה תרזה, "אני כל כך מצטערת לא התכוונתי שבכלל התרחש כל כך הרבה במהלך ההקלטה שאיבדתי את עצמי. אוהב אותך המון XOXO."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12, חלק שני, ישודר ביום שלישי, 10 במאי, בשעה 20:00 ב-Bravo.קישור מקור