תרזה ג'ודיצה על דרמה מחוץ למצלמה עם טמרה, RHONJ מתחרט

תרזה ג'ודיצה לא יכולה להשוות את בן זוגה לשעבר, ג'ו ג'ודיצהלבן זוגה לעתיד, לואיס רולס.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה עבור Bravo Insider, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים פתח את אהבותיה בעבר ובהווה לפני שהודתה שג'ו אמר לה פעם שלעולם לא תמצא מישהו חדש ומצלל עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום שופטת טמרה על הפצת שליליות בתוך ההשוואה שלה בין לואיס ו ויקי גונבלסוןהחבר לשעבר המזהם של החבר ברוקס איירס.

"האקס שלי בהשוואה ללואיס, זה כמו יום ולילה. אין מה להשוות. אני לא אומרת שום דבר רע על בעלי לשעבר, אבל עכשיו, בהיותי עם לואיס, זה כאילו, אני יודעת מהי באמת אהבה אמיתית עכשיו", הסבירה תרזה ל אלקסיה אצ'וואריה בזמן שהם ראיינו אחד את השני עקרת בית לעקרת בית.

בזמן שטרזה מתכננת כעת חתונת קיץ, בעלה לשעבר נהג לנסות לשכנע אותה שלעולם לא יקרה.

"הוא אומר, 'אף אחד לא ירצה אותך עם ארבעה ילדים'. הוא היה אומר לי את זה", היא נזכרה. "ואז כשמצאתי [Luis], הייתי בדיוק כמו, 'וואו'. הוא מעריץ את הבנות שלי. הוא מתייחס אליהם כאילו הם שלו."

למרות שטרזה עברה הרבה במהלך 20 שנות נישואיה לג'ו, כולל 11 חודשי מאסר, היא אמרה שאם היא לא הייתה, סביר להניח שהיא לא הייתה איפה שהיא נמצאת היום.

"אני חושב שמה שקרה לי היה צריך לקרות כדי שאוכל להיות עם לואיס עכשיו. בגלל שאני מאוד נאמנה, אני לא חושבת שאי פעם הייתי עוזבת את ג'ו", היא הודתה וציינה שבנותיה רוצות למצוא מישהו בדיוק כמו הארוס שלה.

"אתה יודע מה הם כל הזמן אומרים לי? הם כמו, 'אמא, אנחנו רוצים למצוא בחור בדיוק כמו לואיס'. וידעתי שהם הולכים להגיד לי את זה. וזה רק מראה שאני עושה עבודה טובה", אישרה תרזה.

לאורך העונה ה-12 האחרונה של RHONJ, לואיס התמודד עם מספר דיווחים ושמועות לגבי עברו האלים כביכול ומערכות יחסים בעייתיות עם בני זוג לשעבר. ובגלל זה, תרזה הציעה לפרוש מהתוכנית.

"העונה אמרתי ללואיס, 'מותק, אם את לא רוצה שאני אעשה את התוכנית יותר, אני לגמרי בסדר עם לא לעשות את זה יותר'", היא נזכרה. "אני כמו, 'באמת', והוא אמר, 'מותק, לעולם לא אגיד לך לעשות את זה'. הוא כל כך חמוד… הוא לגמרי תומך בי."

"למרבה הצער, יש לו את המשוגעים האלה מהעבר שלו שאני מניחה שניסו לפגוע בו ובי", המשיכה.

כשהם ציפו ליום הגדול שלהם, תרזה אמרה שהיא סומכת על לואיס ברשתות החברתיות אבל יש לה את הסיסמה שלו למקרה שהיא מסתקרנת.

"כן אני כן! כן אני כן! אז אם אני רוצה להסתכל בטלפון שלו אי פעם, אני עושה זאת. אבל אנחנו סומכים אחד על השני", היא התעקשה וציינה שגם לואיס יודע את הסיסמה שלה.

בגלל הדברים הרבים שנאמרו על לואיס במהלך העונה, טמרה מצאה את עצמה שוקלת על מערכת היחסים שלהם. ואחרי שהציעה שהוא לא אמין, טמרה נפטרה על ידי תרזה, ששמה RHOC בתור הזיכיון שהיא הכי פחות תרצה להיות חלק ממנו.

"אני חושב מחוז אורנג. אני חושב שתמרה, פעם אחת סיפרתי לה משהו על ג'קלין. היא רצה חזרה ואמרה לה. ואז היא, היא הוציאה משהו לאחרונה, תמרה, שהייתי כמו, 'באמת?'" שיתפה תרזה. "אנשים שמוציאים דברים שליליים, אני פשוט אוהב להתעלם מהם."

כשטרזה נשאלה אז מה היא רוצה שאמרה במהלך העונה, היא אמרה שיש שני דברים שהיא רוצה להבהיר,

"במפגש המחודש, אנדי כהן שאל אותי על לואיס. הוא כמו, 'מה הדבר הכי טוב שאתה אוהב בו?' אני מדבר על חלקי הגוף שלו, הזרועות שלו, השפתיים שלו. בינתיים, מה שאני אוהב בו זה הלב שלו והדרך שבה הוא מדבר וכמה הוא חכם", הסבירה תרזה. "והוא גם שאל אותי על הילדים שלי. הוא אומר, 'האם אתה צריך לדחוף את הילדים שלך להיות איך שהם עכשיו'. ואני אמרתי, 'כן', כי זה היה רק ​​אינסטינקט, אבל אם לומר לך את האמת, אני מניח שאיך שגידלתי את הילדים שלי, אני לא צריך לדחוף אותם. בת ה-12 שלי, היא מדהימה. אני אף פעם לא צריך להגיד לה לנקות את החדר שלה. אני אף פעם לא צריך להגיד לה לעשות שיעורי בית".

גם ב עקרת בית לעקרת ביתתרזה אישרה שלואיס פגש את אלקסיה כמעריץ של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי בברצלונה, ספרד.

"הוא כאילו, 'פגשתי עקרת בית ממיאמי פעם בברצלונה'", חשפה תרזה.

"ברור שהוא הכיר אותי מהתוכנית", השיבה אלקסיה.

קרדיט תמונות: רודולפו מרטינז/בראבו, רשת רנדי שרופשייר/ארה"ב

קישור מקור