תרזה ג'ודיצה על למה גיה לא אהבה את מליסה גורגה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזיהטריפקטה הכאוטית של, תרזה ג'ודיצה, ג'ו גורגהו מליסה גורגהנמצאים בעיצומו של ריב מתמשך נפיץ שעדיין בוער חזק.

הצופים הידועים מודעים עד כמה מצבה הנוכחי של המשפחה שנוי במחלוקת. הם מחכים שהכל יוסבר בעונה 13 הקרובה של RHONJ לאחר שג'ו ומליסה דילגו על החתונה של תרזה לואיס Ruelasשהתרחשה לאחר עימות פיזי שפרץ במהלך סיום העונה.

תרזה ומליסה מעולם לא בֶּאֱמֶת הסתדרו, אבל היו להם פרקי זמן שבהם שמרו על השקט למען משפחותיהם. עם זאת, עונה 12 של RHONJ ראה את בתה של תרזה גיא Giudice תגביר את תפקידה בזיכיון ותתמודד עם דודה ג'ו ודודתה מליסה תוך הגנה על תרזה נגד הצמד.

במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה, Namaste B$tches באמצעות כָּבֵדתרזה חשפה שגיה לא לקחה בתחילה את מליסה כשהם נפגשו לראשונה, והיא נתנה לדודה לעתיד "מבטים מלוכלכים".

"גיה לא אהבה את מליסה כשהם נפגשו לראשונה כי ג'יה הייתה בת שלוש והיא העריצה את אחי, אז היא נהגה לתת למליסה, אפילו מליסה הייתה אומרת, כמו מבטים מלוכלכים", טענה תרזה.

ה רוקדים עם כוכבים המתמודדת הסכימה עם המארח השותף שלה של מליסה פייסטר קחו שסביר להניח שג'יה ראתה במליסה איום על מערכת היחסים שלה עם ג'ו, שכן מליסה הולכת "לקחת את דודי".

תרזה ענתה, "בדיוק."

מאז, גיא גדלה, והיא מסתכלת אחורה RHONJ בחיבה כשהיא מסוגלת לראות את כל ה"זיכרונות" מהעבר.

"כל הזיכרונות כי יש רק צילומים של הזיכרונות החמודים האלה מתי שגדלתי כשהייתי קטנה", אמרה גיא ב- Know באוקטובר.

כשחושבים על RHONJשל תרזה היפוך שולחן הפך לאגדתי. עם זאת, אולי מעולם לא זכינו לראות את הרגע הידוע לשמצה כי תרזה אומרת שבהתחלה היו לה הסתייגויות לגבי הצטרפות לתוכנית. היא טוענת שבראבו רדף אחריה במשך חודשים לפני שהיא סוף סוף הסכימה להצטרף לצוות.

"בהתחלה היה לי קשה כי לא ידעתי למה אני מכניס את עצמי, הייתי כאילו מה זה? חשבתי, האם זה משהו מזויף? לא הבנתי את זה באמת ולגור בניו ג'רזי, זה שונה. זה כאילו זה ניו ג'רזי, זה כאילו זה פרברי. זה לא כאילו אתה בקליפורניה," אמרה תרזה שיאנה שי בפודקאסט שלה Scheananigans עם Scheana Shay מוקדם יותר החודש, והוסיף כי "לקח [her] 11 וחצי חודשים לחתום [her] חוֹזֶה."

"הם רדפו אחרי 11 וחצי חודשים. אני מניח שהם ראו בי כוכב שלא הכרתי. וכך, הם לא השאירו אותי לבד," אמרה תרזה.

עונה 13 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי צפוי לצאת לאקרנים מתישהו בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור