תרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ מדברת

תרזה ג'ודיצ'ה על Being "פראייר-אגרוף" מאת גורגס

קרדיט: בראבו

תרזה ג'ודיצה התייחסה ל"מארב" ו"אגרוף פראייר" על ידי אחיה וגיסה ג'ו ו מליסה גורגה, והיא חשפה איך זה לראות את הפרקים בפעם הראשונה. בני הזוג גורגאס, שלכאורה הצטרפו עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי מאחורי גבה של תרזה ב-2011, קפצו לרכבת ההרים של סכסוכים משפחתיים ומחוצה להם.

לאחרונה, המתח שלהם הגיע לנקודת רתיחה כשהזוג דילג על חתונתה לואיס רולס לאחר שתרזה דנה לכאורה בשמועה שקרית על הרומן של מליסה. כעת, בני המשפחה כבר לא מדברים.

"אני בא ממשפחה קטנה והיינו ממש קרובים. ואז שמשהו כזה יקרה, היה לי ממש קשה להתמודד איתו", אמרה תרזה בראיון ל אֲנָשִׁיםתוך התייחסות לריב המורחב.

לדברי תרזה, הדרמה האחרונה כבדה עליה, והיא חוותה זאת בעבר כשהיא "נכנסה לתוכנית" על ידי ג'ו ומליסה.

"מאז שהמשפחה שלי עלתה לתוכנית, היה לי מאוד קשה להנות בטלוויזיה", אמרה תרזה. "הנה אני, רק מרטיב את הרגליים, נהנה מזה ואז באם. אני מקבל דפיקות, ממש דוקר בלב כשהמשפחה שלי מגיעה לתוכנית מאחורי הגב שלי".

היא המשיכה ואמרה, "הסיבה שבגללה אני עדיין מדברת על זה עכשיו, ועברו 10 שנים, היא בגלל שזה היה מאוד טראומטי… מעולם לא נרשמתי להיות בתוכנית טלוויזיה עם המשפחה שלי. זה היה הקטע שלי. התרגשתי מזה. זה היה משהו חדש עבורי, וזה היה כמו העבודה שלי, והתרגשתי, ואז פתאום אני מופגז ומאורב על ידי המשפחה שלי. וזה היה מאוד עצוב, כי הרגשתי שהחלום שלי קצת התנפץ".

"לעולם לא הייתי מכניס אותם לאגרוף ככה," הסבירה תרזה, "כי אני לא מתגלגלת ככה. אם הם היו בהופעה, לעולם לא הייתי ממשיך לשם ופוגע בהם כמו שהם פגעו בי. זה לא הסגנון שלי. זה לא האדם שאני. אם כבר, הייתי מקבל משהו משלי, כי אני תמיד כזה. אני תמיד אוהב להיות שונה".

בן ה-50 גם שיתף, "תמיד ניסיתי לשמור על שלום ובגלל זה סגרתי את הפה שלי הרבה שנים… כי ההורים שלי, הם חיו בשבילי ועבור אחי… כדי שכל דבר רע יקרה אחר כך, זה קורע לב. אף הורים לא רוצים לראות את הילדים שלהם נלחמים".

"אבל עכשיו, למרבה הצער, ההורים שלי לא כאן יותר," אמרה תרזה. "אז אני הולך לעשות מה שטוב למשפחה שלי, טוב לי, טוב לילדים שלי. ואני רק רוצה שלום. ובגלל זה כל רעילות, [I have to] השאר את זה בחוץ…. אני לא הולך לקבל את הרעילות הזו יותר. אני הולך להיות אמא דוב, להגן על המשפחה שלי."

תרזה טענה, עם זאת, שהיא לעולם לא תעזוב את הזיכיון. "לעולם לא הייתי מתרחק. התחלתי את ההופעה. אני לעולם לא אתן את זה לאף אחד כי אני זו שהתחלתי את התוכנית", הסבירה. "אנשים אחרים מנסים לשים את זה בחוץ, כמו, 'אוי, תרזה רוצה לעזוב'. זה כל כך מטורף בעיני איך אנשים מנסים לשתול את הזרע שתרזה רוצה לעזוב את ההצגה… המשחקים שאנשים משחקים. לא. התחלתי את זה. אני לא מתרחק עד שבראבו רוצה שאני אלך".

היא גם סיפרה ל מוֹצָא שהיא לא צפתה בפרק של התוכנית – עד 2022.

"אני צופה בתוכנית בפעם הראשונה כי מעולם לא צפיתי בה לפני כן. ואם תשימו לב, כשהייתי במפגשים, אנדי כהן היה שואל אותי שאלות ולא אדע על מה הוא מדבר", אמר הכוכב. "כולם ידעו שאני לא צופה בתוכנית".

בנוגע לשינוי הלב שלה, תרזה הביעה, "רק רציתי לחנך את עצמי ולראות מה אחי וגיסתי אומרים עלי."

"ראיתי את כל זה באינסטגרם, החשבונות האלה שמפרסמים פרקים קודמים. ואני מסתכל ואני כמו, 'אח שלי אמר את זה? גיסתי אמרה את זה?' אז התחלתי לצפות ואני אומרת, 'עכשיו, קיבלתי את התשובה שלי'", היא המשיכה.

"אבל לא יכולתי לצפות בזה [initially] כי היה לי כל כך קשה לחיות את זה מחדש. וטוב שלא צפיתי בזה אז, כי עכשיו אני רואה מה אחי וגיסתי אמרו עלי אז, אלוהים אדירים. זה היה כמו סכין דרך הלב שלי. אני חושב שהייתי מגיב אחרת אם הייתי צופה בתוכנית".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 אמורה לצאת לאקרנים ביום שלישי, 7 בפברואר, בבראבו.

קישור מקור