דיווח: תרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ מגיעה לספיישל חתונה בן ארבעה פרקים עם לואיס רולאס

תרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ ארץ חתונת ספינאוף, דרמה?

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

תרזה ג'ודיצה על פי הדיווחים תככב בספיישל חתונה משלה.

לאחר שאישר אותה ו לואיס רולסנישואין לא ישודרו עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי ומתגרה בספינאוף או ספיישל פוטנציאליים, תרזה זכתה לכאורה לספיישל בן ארבעה פרקים, שצפוי לתעד את חתונתה באוגוסט. החתונה צפויה להתקיים באחוזת פארק שאטו במזרח ברונסוויק, ניו ג'רזי.

"לכאורה תרזה ג'ודיצה תקבל ספיישל חתונה בן 4 פרקים!!" ה RHONJ אובססיבי דף מעריצים פועל טוויטר הוכרז ב-23 ביולי.

RHONJ תרזה ג'ודיצ'ה מקרקעת מבצע חתונה של ארבעה פרקים

לאחר מכן, למחרת, האאוטלט הציע שהספיישל בן ארבעת החלקים עדיין לא נחצב באבן, ככל הנראה בשל העובדה שצילומי החתונה עדיין לא נלכדו ויכולים לספק יותר או פחות תוכן מהצפוי.

"שוב התכניות של נטייה לכאורה זו עשויה להשתנות", הם הוסיף.

תוכניות החתונה המיוחדות של RHONJ Terresa Giudice עשויות להשתנות

חדשות של RHONJ הספיישל לכאורה של חבר השחקנים מגיע פחות משבועיים לאחר שדיווח טען כי חברתה הטובה משכבר הימים של תרזה וחברה לשעבר לצוות, דינה מנזופרשה מהיום הגדול שלה בשל העובדה שצוותי צילום יהיו נוכחים.

יש "סבירות חזקה מאוד שהחתונה מצולמת", אמר אז מקורב לדף שש. "דינה הבהירה שהיא לא רוצה להיות במצלמה, וטרזה בסדר עם זה."

"תרזה מכבדת את רצונותיה של דינה ומצפה לחגוג איתה בעתיד", המשיך המקור, וסגר את השמועות על סכסוך אפשרי. "הם נשארים קרובים כמו תמיד."

אבל לפי דיווח לאחרונה, חברים, כולל בעלה של דינה, דייב קנטיןיש רגשות רעים לגבי נישואיהם הקרובים של תרזה ולואיס, שחלקם הזהירו את תרזה על נישואים עם לואיס.

"בעלה, דייב, לא מסתדר עם לואי", אמר מקורב ל-Life & Style. "אין הפתעה שם – לא רבים מחבריה של תרזה עושים זאת."

מוקדם יותר השנה, עלה דו"ח משטרתי שבו לואיס הואשם בדחף של ארוסתו לשעבר, ונסה רייזרלתוך עמוד מתכת בשנת 2012. וזו לא הייתה הפעם הראשונה שהוא הואשם בהתנהגות בלתי הולמת עם נשים.

"כשהאקסים של לואי הופיעו, חבריה של תרזה היו מודאגים בצדק. אבל היא פשוט צחקה מההאשמות, וכל מי שמנסה לדבר איתה על זה נכנס לרשימה השחורה", המשיך המקור.

ובעוד הנציגה של תרזה הכחישה את הדיווח, המקורב התעקש, "חברים לוחשים שהיא צריכה לבטל את זה לפני שיהיה מאוחר מדי!"

בעקבות יציאתה של דינה מהחתונה ומסיבת הכלה של תרזה, ג'ניפר איידין ו דולורס קטניה על פי הדיווחים נוספו לאירוע כשושבינות. באשר לשאר המסיבה, אחיותיו של לואיס ובנותיה של תרזה, ג'יה, 21, גבריאלה, 17, מילניה, 16 ואודריאנה, 12, יסגרו את הקבוצה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה לעלות לאוויר בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה ב-Bravo.קישור מקור