תרזה טורחת בג'ו על כך שהוא מעורב בדרמה

השבוע ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי לקיים את האיחוד שלהם! אנדי כבר הצהיר שההקלטה הזו הייתה מתישה, והוא באמת איבד את החרא שלו אז אני יכול רק לדמיין למה אנחנו עומדים! קחו קוקטייל או שניים כי תצטרכו אותו!

ראשית, אני תמיד שם לב לסידור הישיבה. היה דיווח באתר שלנו שג'קי הורדתה לתפקיד חבר אבל היא איכשהו במושב האמצעי. מליסה ודולורס נמצאות בקצה שתי הספות, אז ההחלטה הזו לא ממש הגיונית בעיני. התלבושות הבאות, IMO, ג'ניפר נראית אלגנטית ומסוגננת. למליסה יש את הגוף ללבוש את השמלה שהיא לובשת אבל זה נועד יותר למועדון. דולורס היא אישה יפה, אבל היא צריכה לזכור שפחות זה יותר. מרגרט מתלבשת כמו גברת מטומטמת. עכשיו הלבוש הכי פחות אהוב עליי הולך לתרזה שכמובן מגנה לאהבתו של אנדי לסרבל. תרזה לובשת בגד רעיוני עם הציצים במצעד, והיא רואה את עצמה היפה מכולן. יש לה גם את ציוד השיער שלה כדי לנסות להסיח את דעתנו מקו השיער שלה.

אנדי דבר ראשון על טיול נאשוויל מהגיהנום ו ג'קי לא רוצה שוב חלק ברכיבה על שוורים מאז כמעט ערופה את ראשה. מרגרט חולקת את ההבעה ההונגרית האהובה עליה, שבמקרה היא תדביק את זה אתה א*ס. IMO, יש כמה אנשים באיחוד הזה שהיא רוצה להפנות את ההערה הזו אליהם! שואל אנדי ג'ניפר על נישואיה והניתוח הפלסטי שלה. הורידו לה את הסנטר אבל היא תעזוב את האף. ג'ן טוענת שהכל בסדר בבית Aydin.

ג'קי הרכיבה צוות כדי לעזור לה עם הפרעות אכילה. היא ארגנה קבוצה של אנשי מקצוע שיעזרו לה בדרך להחלמה. ג'קי באמת הייתה צריכה לשקול תוכנית טיפול פנימית כמו שהמליץ ​​המטפל, אבל היא רוצה לשלוט על אופן ניהול תוכנית הטיפול שלה. אוף, אנחה מאחלת לה כל טוב בזה.

אנדי נגמר לגמרי של תרזה תלבושת רפלקטיבית אבל רואה את זה מתאים יותר למועדון לילה מאשר לאיחוד. הוא מברך את תרזה על אירוסיה, והיא מקפידה לומר שלואי בחר את הטבעת שלה. למה אתה צריך להבהיר את זה אלא אם כן בחרת את זה וקנית את זה, בסגנון Gunvalson? תרזה אמורה לא לצרוח ולצעוק בגלל כריתת התוספתן. תאמין לי שזה לא מונע מהחיה הצורמנית הזו להלום את החזה ולצרוח!

דולורס היא מרוצה מהבחור החדש שלה והם משתמשים במילה L. היא מודה שלא דיברה על רגשותיה עם דיוויד. אני מאחל רק את הטוב ביותר לדולורס, אבל היא צריכה לחתוך את החוט עם פרנק שזו לא דרך להתחיל מערכת יחסים חדשה. בהתבסס על התצוגה המקדימה, פרנק אינו מעריץ של הבחור החדש…

לאחר מכן אנדי מתעמק בגרסת הנאמנות של ג'רזי. ההפקה מספקת את הקליפ שבו דולורס מתייחסת לג'קי כ"זה". ג'קי שסיפרה לדולורס שהיא לא תומכת בג'ניפר ממש הרגיז את דולורס. לאחר מכן דולורס מזכירה את ההערה שג'קי השמיע על כך שביל לא הכניס את הזין שלו למישהו אחר. זו לא הערה נחמדה בכלל אבל ג'קי התכוון שכל זה לא היה קורה אם ביל לא היה משחק רופא עם נציגי תרופות.

לאחר מכן אנדי מחליט לשאול את הנשים ממי הן יפחדו יותר בסמטה חשוכה. דולורס מנצחת את המפחיד ביותר, אבל תרזה מסתפקת בזה מכיוון שהכל תחרות עם זה. תרזה מגלגלת את עיניה בג'קי כשהיא חוזרת ומדגישה שהיא אישה מוכשרת. ג'קי מסתכסך עם כל מי שטוען שאיוון בגד בה. היא ומארג' הן החברות הכי טובות ומפטפטות בטלפון מדי ערב. ג'ניפר רוצה לדעת של מי היה הרעיון לשתף את זה שהיא התקשרה לטנפלי בין פרנק לדולורס. היא חושבת שדולורס שיחקה גם אותה וגם את מארג' ואז קפצה על הספינה ונחתה על הדוברה של מארג'.

לאחר מכן דולורס נקראת על כך שהיא קרה לג'ניפר, אבל ג'ניפר חושבת שלדולורס הייתה אג'נדה נסתרת. היא זועמת מאז שהיא הגנה על ג'ן כשהייתה בלתי ניתנת להגנה. אנדי תוהה מה קרה בין השניים האלה. גם אני! ג'ניפר מתעקשת שדולורס היא לא חברה טובה. השניים האלה מתחילים לסתום את העניינים אחד עם השני. דולורס אומרת לג'ניפר להתנהג כאילו יש לה נישואים מאושרים במקום להתנהג כמו בלאגן מציק. ג'ניפר רוצה להיות מסוגלת לבכות אם היא רוצה. מהמילים הנהדרות של דריוס ראקר רק "תן לה לבכות."

אנדי שאל לגבי ההערה של ג'קי על החיבה של ביל במישהו אחר. ג'ניפר שרואה כעת את הסצנה מבינה את ההקשר. אמנם יש לה הגדרה מעוותת של ידידות הדורשת נאמנות עיוורת לאדם אחד (Tre) ולנשק אותה שָׂעִיר a*s כאשר נתבקש. ג'ניפר וטרזה IMO מיועדות זו לזו. לאחר מכן היא מטילה במדויק את ג'קי על בכי על א שְׁמוּעָה. ג'קי ודולורס בסדר עכשיו ובברית עם מארג'. דולורס נגעלת מג'ניפר, ויכולתי להרגיש את החום שיצא מהטלוויזיה שלי מדולורס.

אנדי רוצה לדבר עם תרזה על בועת האהבה שלה. תרזה מעמידה פנים שלואי לא ידע מה מגיע עם להיות עם עקרת בית. אחר כך היא אומרת בהיסטריה, תדפוק על עץ, לא היו להם ריבים ואני נשבע שראיתי אותה מקישת על העץ שלה עם הקביעה הזו. תרזה יכולה לדפוק כל מה שהיא רוצה מכיוון שאף אחד לא נמצא בבית בראשה…

תרזה יכולה לראות את ההבדל בין מערכת היחסים שלה עם ג'ו ג'ודיס. לאחר מכן היא משתפת שהבנות כולן מעריצות את לואי. תרזה מודה שמילאניה וג'יה אהבו להסתובב בעירום ועכשיו הן לא מסוגלות. אני מצטער שגרם לי להרגיש קצת רע שהיא שיתפה את זה. תרזה לא מתכוונת להגיב על שאלת הקדם-אפ. היא טוענת שללואי יש יותר כסף ממנה. אנדי ובת'ני פרנקל אפילו רוצים שהיא תעשה את זה. הוא כמעט מתחנן בפניה שלפחות תשקול זאת. דולורס לא הוזמנה למסיבת האירוסין מכיוון שהיא לא הייתה חלק מזוג שהם מתרועעים איתו. מעניין של מי הכלל הזה.

שאלת השושבינה מועלית ומליסה כועסת על כך שהאחיות של לואי אחרי שנה קרובות יותר לטרה. מליסה רוצה להפסיק לזייף כאילו יש להם מערכת יחסים. אָמֵן! היא שואלת היכן הם ישבו במסיבת האירוסין. מרגרט מנסה להפריע כשהם מתווכחים על הישיבה במסיבת האירוסין וטרזה אומרת לה "פאק את מרגרט תשתקי!" הערה צדדית: מליסה צריכה לשמוח שהיא לא חייבת להיות שושבינה בחתונת מופע הליצנים של תרזה. היא צריכה לראות את עצמה בת מזל, כי אתה יכול לדמיין את השמלה, טר היה בוחר עבורה?

מליסה מזכירה לטרזה שהיא הייתה בחתונה שלה עם ג'ו. תרזה התעצבנה על כך שלא שינתה את תאריך החתונה מאז שהייתה בהריון. היא מאמינה שגיסת טובה תחכה עד שהיא לא תהיה יותר בהריון. WOW האשליה אמיתית עם הבובה הנרקיסיסטית הזו.

ג'ו גורגה מצטרף לקבוצה וסוגיית השושבינה מועלית. מליסה קוראת לטרזה על שטויות משפחתה. היא טוען לאהוב את תרזה ורוצה להיות שוב משפחה. לאחר מכן תרזה חופרת מהשוחות של קלטות המרתף של RHONJ, שם הייתה מליסה ידידה של קרוליין וג'קלין. היא לעולם לא תסלח להם על כך שהם הגיעו לתוכנית שלה ונשארו חברים עם אנשים שהיא כבר לא מתרועעת איתם. לעזאזל האישה הזאת יכולה לשמור טינה שהיא הייתה צריכה להיות ליהוק לסרט עם אותו שם! ג'ו מאוכזב מכל הסיטואציה, והוא באמת נראה מובס, אני חייב להודות.

מערכת היחסים של תרזה ומליסה נידונה וכיצד שניהם טוענים שהם מנסים להתקרב ללא הועיל. היא טוענת שמליסה עמדה לצד מרגרט העונה למרות ששאלה שאלות על לואי. תרזה ציפתה שמליסה תסתום את הפה. מליסה רואה את כל הדרכים תמיד מובילות אליה בחזרה למרות שהיא עמדה לצד תרזה כשהיא הופיעה – העונה. אנדי קורא לטרזה על נאמנותה למליסה וכמעט אפשר לראות את המוח של תרזה מקצר מכיוון שהיא לא יכולה לייצר דוגמה אחת שתוכיח את דבריה. האנרגיה הרעה הבוקעת מראשה גורמת להפסקה מוחלטת באולפן. הנשים האחרות חושבות שאיכשהו מארג' תואשמה גם בזה. הערה צדדית: אני כן מאמין שתרזה שיכללה את אומנות לדבר טיפש ואין תרגום לכולנו שיש להם מוח מתפקד כרגיל.

לאחר מכן אנדי מתעמק בטרזה ומאפשרת לג'ניפר להמשיך לקרוא לאחיה נוכל/נוכל פלוס בחורה. לאחר מכן אנו מגלים שג'ניפר תמיד גבוהה וחושבת שהיא מתפקדת טוב יותר, ותוכלו לראות שאנדי מסכים עם הקביעה הזו. ג'ו רוצה לדעת אם לואי היה רוצה שיקראו לאחד מהשמות האלה והיא מתנהגת כאילו לא היה אכפת לו, אבל עכשיו אנחנו יודעים שהוא נקרא בפומבי בשמות האלה על ידי אחרים. תרזה חושבת שאחיה הוא נערת אב*ת מכיוון שהוא מתנהג כמו עקרת בית. היא לא יכולה להבין למה הוא השותף היחיד על הבמה עכשיו, אבל אנדי מזכיר לה שזו הבחירה שלו מאז הוא תמיד חיבב את ג'ו.

לאחר מכן תרזה נקראת על ידי צופה שמצא שג'יה לא מכבדת את ג'ו. היא מגנה על גיא באומרו שהיא בעלת נפש חזקה, והיא לא תתקן אותה. ג'ו גורגה רוצה לדעת איך הבנות של טרה יכולות להגן על אבא שלהן אחרי שהן גרו איתו ושמעו דברים, הוא אמר עליה במצלמה. הוא מזכיר את הפוסטים ברשתות החברתיות שבהם ג'ו ג'ודיס פרסם עליו דברים שליליים, אבל הבנות לא אומרות שום דבר על זה.

מליסה כועסת על כך שטרזה לא הגנה עליה במהלך המאבק שלה על החוף עם ג'ניפר. טרה לא מרוצה מכך שמליסה לא אמרה דבר כשמרגרט באה אחרי לואי. מליסה מעמיד פנים שהיא לא שמעה את מרגרט אף פעם אומרת מילה שלילית על לואי במצלמה. הכל חוזר לטרזה ששונאת להיחקר על ידי מישהו מלבד לואי מכיוון שהוא הגבר שלה טרזן.

סוף סוף לג'ו נמאס והוא מכריז, "הפסקתי!" מליסה מביטה בטרזה ואומרת לה שהיא מניחה אותו כל הזמן ונמאס לו. אני נשבע אחרי שצפיתי בתאונת הרכבת הזו של מפגש מחודש, אני צריך להיות גבוה כדי לעבור את פרק שני!

בשבוע הבא, אנדי מנסה לרסן את הקבוצה המטורפת הזו ללא הועיל. שיהיה טוב לכולם ונתראה בשבוע הבא!

מה אתה חושב על פרק האיחוד הזה? ספר לנו בתגובות!

קישור מקור