'RHONJ' תרזה ג'ודיצ'ה על הדרמה של לואיס עם מרגרט, צילומי איחוד

תרזה Giudice על חרטות עם לואיס דרמה, Gia Being a RHONJ

העונה הלאה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי, תרזה ג'ודיצה קיבלה הרבה 'דאגות' מחברתה מרגרט ג'וזפסשלא יכול היה לחכות לדון בארוסה של תרזה, לואי רולס.

במסווה של חברה טובה, מרגרט העלתה כמה האשמות נגד לואי, וחזרה עליהן בחוכמה למצלמה. כשהמצב הגיע לשיא, תרזה זרקה משקה לעבר הכוכבת שלה באמצע מסעדה בנאשוויל.

בראיון שנערך לאחרונה, בידור שְׁבוּעִי שאלה את תרזה אם היא עדיין ב"בועת האהבה" שלה עם לואי. "כן, תודה לאל," ענה הכוכב. "הוא אף פעם לא ראה אותי מגיב ככה ואני לא רוצה להגיב ככה, מה שקרה בנאשוויל. לא עשיתי דבר כזה מאז היפוך השולחן, ובחיי היומיום שלי זה לא מי שאני. [Margaret] פשוט המשיכה לבוא ולבוא, התנהגה כאילו היא באמת דואגת לי כל העונה וזה פשוט פגע בי מאוד. וכל הזמן אמרתי לה, 'בבקשה תפסיקי. לא אכפת לי מהעבר שלו'”.

תרזה הסבירה, "תשמע, הוא יכול היה לשפוט אותי על פי העבר שלי. יש לי עבר והוא לא, ולא אכפת לי מהעבר שלו, והלכתי לפי איך הוא התייחס אליי וזה מה שכל הזמן סיפרתי לכולם".

"חברה אמיתית, היא תפסיק אם היא תראה אותך מתעצבן על זה… מעכשיו, אני אתן ללואי לענות על הכל, כי אין מה להסתיר. אני לא מנסה להסתיר, כי אפילו הילדים שלי – עכשיו כשהם מסתכלים אחורה – הם כמו, 'אמא, היית צריכה לתת ללואי לדבר'. ואני כמו, 'אתה יודע מה? אתה צודק.'"

היא הוסיפה, "תאר לעצמך שהלכתי לעולם שלו ואז כל האנשים האלה מתחילים לתקוף אותי. גם אני הייתי מרגיש רע. אז הנה הוא בא לעולם שלי, אז הרגשתי רע וניסיתי להגן עליו. אבל כשהוא מדבר, תקשיב, הוא גורם לפיות לשפוך. אז מעכשיו, אני רק אגרום לו לדבר ואני הולך לסתום את הפה שלי, כי עכשיו הוא רגיל למצלמות”.

הכוכבת נמצאת בתהליך תכנון החתונה שלה, ש"הולכת מדהים". תרזה חשפה שהם קבעו תאריך, אבל היא לא הייתה מוכנה לחשוף זאת בראיון. נכון לעכשיו, תרזה "לא בטוחה" אם הטקס יצולם.

האאוטלט שאל את תרזה איך היא מרגישה לראות את ג'יה (בתה) "נכנסת לזה" עם עקרות הבית האחרות. בת 49 הגיבה, "אני אוהב את איך שהיא מתמודדת עם עצמה. אני באמת. אבל אתה יודע מה, היא הולכת לבית הספר כדי להיות עורכת דין. אני באמת רוצה שהיא תתמקד בלהיות עורכת דין… אני לא יכול לחכות שהיא – תראה כמה היא כל כך מדהימה – תעשה את זה באולם בית המשפט".

האם תרזה תסכים שגיאה תהפוך לעקרת בית? "תקשיבי, מה שהיא רוצה לעשות – כמובן, אני אמא שלה, אני אהיה המעודדת הכי גדולה שלה – אבל כמו שאמרתי, אני רוצה שהיא תתמקד קודם כל בבית הספר. והיא צריכה להיות נשואה כדי להיות עקרת בית. היא עדיין לא נשואה. היא חייבת להאט את זה. היא רק בת 21. יש לה הרבה זמן לזה”.

תרזה ומרגרט לא נמצאות במקום טוב יותר, לפי ה-OG. "לא השלמנו במפגש", אמרה.

תרזה אמרה שקשה לצלם את המפגש, והיא הסבירה, "הייתה לי חשיבה אחת וזה בסופו של דבר לא הלך ככה, כי אני פשוט, אני לא יודעת… העיניים שלי המשיכו להסתובב לעבר מרגרט. ישבתי ממש מולה ופשוט נפגעתי. פשוט כל כך כואב. רק רציתי לומר לה, "למה היית צריכה לעשות לנו את זה?" כל העונה – במשך שלושה עד ארבעה חודשים – זה היה פשוט עצוב. כאן חשבתי שאנחנו חברים".

"ומה היא אמרה? משכתי לה את השיער. לא, לא משכתי לה את השיער. לא משכתי לה בשיער. דניאל [Staub] שאל אותי, 'אני צריך למשוך לה בשיער?' אני כאילו, באותו הרגע, הייתי כמו, 'אוי אלוהים, זה יעשה טלוויזיה נהדרת'. אני כמו, 'כן, תעשה את זה'".

הכוכבת המשיכה, "לא ידעתי שדניאל הולכת למשוך לה את השיער כמו שהיא עשתה, אבל היא עשתה את זה, אני מניח, מתוך כעס בגלל כל מה שהיא עשתה לה. היא שפכה עליה יין. היא שפכה עליה מים. היא זרקה את בעלה לבריכה. אז היא עשתה הרבה דברים לדניאלה, אבל לא משכתי לה את השיער… פשוט הרגשתי כל כך פגועה ונבגדת שהנה אתה רואה כמה אני שמח והרגשתי, למה אתה צריך לגרור את לואי דרך לבוץ ולומר את כל הדברים הפוגעים האלה עליו?"

"אבל אני יודע שהזמן מרפא את כל הפצעים, אז נראה מה צופן העתיד. אבל כן, המפגש המחודש, זה פשוט, כלומר, לואי היה מדהים. אני לא יכול לחכות שתראו מה שלומו של לואי. הוא בהחלט מדהים. אני חייב להוציא עמוד מהספר שלו… אני מכיר את החברים האמיתיים שלי בחיים. עדיין יש לי חברים מהתיכון שאני מאוד קרוב אליהם. הם לעולם לא יתייחסו אליי כמו [Margaret] עשה."

תרזה הטיחה אז את מרגרט בתור נשר: "רק ניסיתי להגן על לואיס. הוא מגיע לעולם שלי, סביב כל הנשרים האלה שמנסים לתקוף אותו והרגשתי רע בשביל המסכן. ורציתי שהשנה הראשונה שלו תהיה חוויה מהנה. ואני חייב לומר שהשנה הראשונה שלו לא הייתה חוויה מהנה בזכות מרגרט".

איפה תרזה עומדת עם שאר צוות השחקנים? ככל הנראה, היא טובה עם כולם מלבד מרגרט. "אני בסדר עם מליסה. ברור, עם המשפחה שלי. היא תמיד תהיה המשפחה שלי. ג'קי, אנחנו בסדר. טוב לי עם דולורס וטוב לי עם ג'ניפר".

חלק שני של RHONJ מפגש משודר ביום שלישי בערב בשעה 20:00 ב-Bravo.

קישור מקור