50 סנט טרולים רנדל אמט חשוף כשהוא מכחיש את לאלה התעללות

50 סנט שוקלת את החשיפה של הלוס אנג'לס טיימס שפורסם לאחרונה בנושא רנדל אמטשהואשם לא רק בפיתיון של נשים בתפקידי משחק בתמורה למין, אלא גם בכך שהיא חייבת דיווח של 25 מיליון דולר בהלוואות עומדות ותשלומים אחרים באיחור.

שנים לאחר שביישו בפומבי את המפיק והבמאי על שהקשיחו אותו בסכום של מיליון דולר וצחקו על מערכת היחסים שלו מאז שהסתיימה עם חוקי Vanderpump חבר בהפקה לאלה קנטהראפר שיתף כמה פוסטים על ההאשמות המזעזעות שהועלו נגד שותפו העסקי לשעבר.

"קול כנאן: מה שיגידו שהוא עשה, הוא עשה את זה!" 50 סנט כתב בכיתוב הפוסט הראשוני שלו.

50 סנט משתף פעולה עם LA Times Expose על רנדל אמט

שעות לאחר מכן, לאחר שמחק את ההודעה הראשונה שלו, 50 סנט חזר לאינסטגרם, שם שיתף פוסט שני על רנדל, שכלל צילום מסך של מאמר בעמוד שש, שכותרתו 'רנדל אמט הציע לכאורה לנשים תפקידים בסרט בתמורה למין'".

"תראה זאת הסיבה שגרמתי לו לתת לי את הכסף שלי עד יום שני, ואז אחרי שהוא היה צריך להישאר במרחק של 100 רגל ממני", הסביר הראפר בכיתוב שלו, והנהן לתשלום של מיליון דולר של רנדל.

50 סנט מגיבים לתביעות התעללות של רנדל אמט

על רקע הטענות על התעללות והונאה נגד רנדל בלוס אנג'לס טיימס, לאלה אמרה לפרסום כי היא "טופלה" על ידי ארוסה לשעבר לאחר שהתעמתה איתו על שמועות בגידה.

"הוא רץ אחרי, תקף אותי והפיל אותי ארצה", אמרה לאלה ל"טיימס", וחשפה כי היא תפסה את הטלפון של בן זוגה דאז לאחר שסירב לתת לה לראות אותו. "השתמשתי בכל גרם של כוח כדי להוריד אותו ממני בזמן שהוא ניסה לחלץ אותו מהידיים שלי… זה היה הרגע שבו ידעתי, בוודאות, שיש הרבה שהוא מסתיר."

בעוד שחמישה אנשים שיתפו פעולה עם החשבון של לאלה לרשת, רנדל מכחישה את האשמותיה.

"לאלה המציאה את החשבון הזה", אמר דובר של רנדל E! חֲדָשׁוֹתוציין כי המטפלת הוותיקה של הזוג לשעבר, איזבל מוראלסהכחישו שהם היו "על הקרקע" במהלך המפגש לכאורה.

"ראיתי את רנדל ולאלה רבו בטלפון שלו", אמרה המטפלת ל"טיימס". "האינטראקציה הפיזית היחידה שראיתי הייתה רנדל החזיר את הטלפון שלו מלה".

דובר אחר של רנדל אמר, "האשמות אלו הן שקריות וחלק ממסע הכפשות מוכר כעת שתוזמן על ידי ארוסתו לשעבר של רנדל כדי להכריע את סכסוך המשמורת שלהם… לאלה קנט שיקרה ותמרנה אחרים בניסיונה הנואש לזכות במשמורת מלאה על בתם. , לשמור על שמה בעיתונות ולהישאר רלוונטית בריאליטי".

בינתיים, מקורב ללאלה לרשת כי "לא היה לה חלק בתיאום חשיפה של LA Times שחוזרת 10-15 שנים אחורה אפילו לפני הפגישה איתו" וכי "היא טיפה בדלי בסיפור הכולל הזה. הקטע הזה עוסק בעסקים".

קישור מקור