ברנדי גלנוויל מציצות שמועות חוזרות של RHOBH עם פוסט קריפטי כשהמעריצים מגיבים, ובנוסף גוון וידויים של עקרות בית כשטדי ממשיך לדיס את בת'ני פרנקל

Brandi Glanville Sparks RHOBH Return Rumor עם פוסט קריפטי

קרדיט תמונה: מייקל סיימון/startraksphoto

ברנדי גלנוויל שיתפה פוסט סתמי המציע לה חזרה אפשרית עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. היא גם הצלילה 'עקרות בית' אחרות מהזכיינית תוך כדי ראיון טדי מלנקמפמי הטיח בתני פרנקל.

מעריצים קוראים לחזרתה של ברנדי מאז ששחררה אותה ב-2015. חלק מהצופים מאמינים ליסה ונדרפומפשהתקוטטה עם הכוכבת באותו זמן, הייתה יד בקיום המסתורי שלה.

על ציוץ 26 בדצמברברנדי שיתפה סרטון שרמז על שובה.

הסרטון מתחיל כשהיא מחביאה "מתנת חג המולד" מסתורית בידה השמאלית. לאחר שהיד נפתחת לאט, הצילומים חושפים יהלום נוצץ.

על RHOBH, כל חבר לצוות מחזיק באופן היסטורי ביהלום בנקודות הפתיחה, והאבן הפכה לסמל להימצאות בתוכנית. בעקבות הפוסט, מעריצים רבים שיתפו את ההתרגשות שלהם.

"המלכה מבוורלי הילס חוזרת", קרא מעריץ אחד בטוויטר. "אומג אני הולך להתעלף."

אחר הוסיף, "אני מוכן! ברנדי ישנה קצת את המשחק ותהיה ה-wild card שהתוכנית צריכה". משתמש אחר תהה אם תפקידה הוא "להוריד [Lisa] רינה."

"[I] מקווה שזה נכון כי ברנדי הוא היחיד שיכול לזעזע את הדינמיקה הנוכחית", אמר אחר. "[I’m] על המתקפה הזו אדם אחד בעונה ב"ש. היא ההיפך מ גָבִישׁ [Kung Minkoff] מי ששותק כאשר מתעמתים איתו, ברנדי הוא בלתי צפוי וזה טוב/רע, אבל… נחוץ!"

בפרק האחרון שלה "לא מסונן" בפודקאסט, ברנדי שיתפה את זה "הרבה מהנשים האלה". עקרות בית אמיתיות הם "לא כל כך מבריקים" כדי להמציא "וידויים מצחיקים" בעצמם.

לאחר מכן היא הציעה שחברים לצוות מאכילים את השורות. "הרבה פעמים הם יגידו, אתה יודע, 'מה שאנחנו מחפשים זה זה'. ואני כמו, 'טוב, זה לא מה שאני אומר'", אמרה ברנדי. "ואז הם ישאלו אותי את אותה שאלה בארבע דרכים שונות. אני כמו, 'אותה שאלה'. לא עונה על זה'".

באותו פרק, האורח שלה טדי הצליל בתני פרנקלהפודקאסט החדש של "ReWives", המתאר את הפרקים הקודמים של הזיכיון.

טדי, שמנחה תוכנית סיכום של 'עקרות בית' משלה, כיוונה את חוסר המקוריות לכאורה של בת'ני.

"טוב, אני פשוט כל כך שמח על זה [Bethenny] הגה את הרעיון כדי שאתה ואני נוכל להיות כל כך מוצלחים בו", צייץ טדי בסרקזם. "כלומר, מה היינו עושים בלי שהיא תתחיל את זה?"

היא טענה כי בת'ני מעמידה פנים שיש לה את "המופע המוביל".

"אני כאילו, אל תעמיד פנים שאנחנו לא מבינים איך אלגוריתם עובד," אמר טדי.קישור מקור