Garcelle Beauvais מגיב לשופטת טמרה שמצלה אותה

גרסל בוב לא מאמין קריסטל קונג-מינקוףההצעה של זה סאטון סטראקה אמרה משהו אפל יותר מסיפור בריכת השחייה שלה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

בזמן ההופעה ביום רביעי צפו בשידור חי מה קורההגיב גרסל להצהרה שאמרה קריסטל בעבר אנדי כהןתוכנית אירוח בשעות הערב המאוחרות של הלילה, תוך שהיא מדברת גם על דיאנה ג'נקינס"שערוריית הגזענות האחרונה, שופטת טמרהההצעה של "מלכה s–t stirrer", ועוד.

"אני הולך עם מה בדיוק [Kyle Richards] אמרה: היא שיקרה בפה מלא כשהייתה כאן", הצהיר גרסל בפרק ה-29 ביוני של WWHL. "אני לא מאמין שהיה משהו אפל יותר."

כפי שהמעריצים אולי זוכרים, קריסטל הציע WWHL לפני שבועות שהתגובה ה"אפלה" של סאטון לא נראתה בתוכנית.

"[The pool] הסיפור לא היה בעייתי. תראה, סאטון ואני, היא ואני יודעים מה נאמר ודיברנו על זה בהרחבה והיא התנצלה בפניי בפרטיות ובפומבי… כי השיחה הזו הייתה ארוכה", היא הצהירה בסתירה.

כשגרסל נשאלה לדעתה על דיאנה שאמרה שהיא הכי פחות מסבירת פנים מהצוות, גרסל תיארה את הכוכבת שלה כ"מטורפת", ואמרה, "היא ממש מטורפת", לפני שהטיח בה על שאמרה לבלוגר שחור ש"זה לא יכול להרגיש טוב להיות יוצר תוכן שחור."

למרות שדיאנה טענה שהיא חשבה שהמונח "שחור" מתייחס לתוכן אפל או ל"תוכן מטומטם", תוך קריצה לחוסר הבנתה את השפה האנגלית, נראה שגרסל לא קונה את התירוץ שלה.

"היא חסרת השכלה," הכריז גרסל.

לגבי ההצעה של טמרה שהיא "המלכה [sh-t] בוחש של RHOBH שחקנים, גרסל הכחיש שזה נכון.

"אני לא יודע אם אני כן [a pot-stirrer]. אני רק אומר איך אני מרגיש, "הסביר גרסל על WWHL: After Showוציין שהיא "[likes] תמרה, אגב".

גם על אחרי ההופעההגיב גרסל דניס ריצ'רדס מצטרף ל- OnlyFans.

"אני מופתע. אני באמת", היא הודתה. "אבל אני חושב שהיא עושה את זה כתמיכה בבתה [Sami Sheen] אבל אני לא יודע מה התוכן שלה הולך להיות. כי כשאני חושב על OnlyFans אני מרגיש כמו… חלקי גוף."

בשידור החי, גרסל מחא כפיים לטענות על היותו השופר של סאטון.

"סאטון באמת מחזיקה את עצמה. אנשים לא נותנים לה מספיק קרדיט", הצהירה.

במהלך יום רביעי RHOBHגרסל הביעה את ספקותיה בכך ליסה רינה פנה אל דניס כדי לעשות נחמד. אבל כפי שהמעריצים יודעים כעת, היא עשתה בדיוק את זה בהודעת טקסט ששיתפה מאז ברשתות החברתיות.

"להקשיב. רינה אוהבת קבלות. היא אוהבת קבלות. אבל היו לה אותם. בשביל זה, כן," התוודה גרסל.

למרות שדיאנה הייתה חולה לקראת מסיבת יום ההולדת של גרסל, היא לא הייתה אי-הופעה כמו דניס ובמקום זאת שלחה הודעה קבוצתית גרפית, והסבירה, תוך כדי איות שגוי בשמו של גרסל, שהיא עדיין מדממת מהפלה.

"אין לי מושג [if everyone responded] אבל בעצם עניתי ואמרתי, 'אני מקווה שאתה מרגיש יותר טוב'. וקייל אמר, 'לא חובה, אני מקווה שאתה מרגיש יותר טוב'", נזכר גרסל.

בתוך המסיבה, בנו הבכור של גרסל, אוליבר סונדרסשבמקרה מועסק על ידי ליסה ונדרפומפ במסעדה שלה בלאס וגאס, משך את העין של אריקה ג'יין. ולמרות שגרסל חשבה בתחילה שההערצה שלה "מתוקה", היא רמזה שיש הרבה יותר בסיפור הזה.

"זה היה מתוק עד שזה נעשה מצמרר… תמשיך לצפות בתוכנית," היא הקניטה.

גרסל דיברה גם על החדשות האחרונות בנוגע לעגילים של אריקה בשווי 750,000 דולר, ואמרה שזה "נהדר" ששופט קבע לאחרונה לקחת אותם ממנה.

גם ב WWHLאורחת עמית זיווה אמרה לאנדי שטמרה סירבה להופיע בתוכנית האירוח שלה.

קישור מקור