דיווח: ג'ן שאה לא תשתתף בראיון לשבת עם אנדי כהן לפני שתתייצב לכלא כשהיא טורחת על בראבו

Jen Shah של RHOSLC לא תעשה ראיון עם אנדי כהן, משתפת מדוע

קרדיט: כריס הסטון/בראבו, שוטרסטוק/לב ראדין

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שַׁח הודיעה ביום חמישי, 20 בינואר, כי היא לא תשתתף בראיון אחד על אחד עם אנדי כּוֹהֵן לאחר שהודתה באשמה בתפקידה בתוכנית טלמרקטינג ארצית שמטרתה הונאת קשישים ונידונה ל-6.5 שנות מאסר פדרלי.

כשהיא נכנסה לאינסטגרם, שיתפה ג'ן הצהרה ארוכה עם העוקבים שלה והסבירה את הסיבות שלה לא לעבור את הראיון, תוך שהיא מציינת את חוסר הנכונות של בראבו "להסיר הוראות חוזיות" שיאפשרו לרשת "לבצע מצג שווא" על הסיפור שלה.

"הראיון הספציפי הזה 1 על 1 לא היה חלק מהראיון שלי RHOSLC חוזה ריאליטי בטלוויזיה", שיתפה ג'ן בהצהרה. "הבטחתי לעצמי ולמשפחתי האוהבת שלעולם לא אתן לחלק הזה בחיי להיות מעורר סנסציוניות או להעביר בצורה לא מדויקת".

כוכבת הריאליטי המושפלת המשיכה והוסיפה כי "יותר מדי אנשים נפגעו" ממעשיה ומחוסר היכולת שלה "לשלוט בנרטיב שלי".

"אני מעדיפה לשתוק ולחכות עד שאוכל לשתף את הסיפור שלי במדויק מאשר להמשיך עם שקרים מוחלטים והצגות שווא לגביי מרוחות על פני הכותרות", הסבירה ג'ן.

אנדי קיווה שהוא יוכל לשבת עם ג'ן, והצהיר מוקדם יותר החודש על שלו SiriusXM Radio Andy להראות, "אני מקווה שאוכל לעשות את הישיבה הזו [interview] איתה מול כמה מצלמות ושלח לך את זה. אני מאוד מקווה לעשות את זה".

ה צפו במה שקורה בשידור חי המארח הכריז על תוכניות הראיון הטנטטיביות לאחר שג'ן נאסר ללא טקס להופיע ב- RHOSLC מפגש עונה שלישית רק כדי להיות מוזמן בחזרה מאוחר יותר. ג'ן דחתה בסופו של דבר את ההצעה עקב דרישותיו של בראבו.

למרות שהראיון שלה עם אנדי ובראבו עשוי להיות מחוץ לשולחן, ג'ן רמזה שקיימת אפשרות של כלי חדשות אחר שיקבל את הגרסה שלה לאירועים מכיוון שהיא נמצאת "בנקודה משפטית, רגשית ומנטלית" שבה היא יכולה לספק "לא ידוע" פרטים" על המקרה שלה.

"אני רוצה וצריך לחלוק את העובדות הקריטיות האלה. אני חייב את זה לאלו שאוהבים ותומכים בי לשמוע את האמת", טענה ג'ן.

"אני מתכוון לדבר, ואתה תשמע ממני. אני אשתף את הסיפור שלי ואת החלק הכואב הזה בחיי בקרוב מאוד", סיכמה את הפוסט.

קישור מקור