Lala Kent של Pump Rules על If She Hooked With Jax Taylor

קרדיט: KWKC/MEGA, startraksphoto, Shutterstock/Eugene Powers

לאלה קנט קובעת את השיא של מה שקרה בינה לבין ג'קס טיילור במהלך העונה הרביעית של חוקי Vanderpump.

לפני שהסתכלה אחורה על מערכת היחסים שהיא סיימה כדי להמשיך ברומן איתה רנדל אמט ומביעים דאגה לבתם בת השנה, אושן קנט אמטלאלה הסבירה מה קרה אחרי שהיא וג'קס, שנישאו לאישה בריטני קרטרייט ביוני 2019, עסק בפלירטוט כלשהו בבר.

"לא אני לא [hook up with Jax]", אישר לאלה בפרק ה-17 בינואר של תן להם את לאלה. "אני חושב שבעונה הרביעית לפני שבריטני נכנסה חוקי Vanderpump, היו פלירטוטים. אבל שום דבר לא קרה מעולם, אפילו לא נשיקה, כאילו שום דבר לא קרה מעולם".

למעשה, אפילו כשהעלתה שאלות מחברותיה במהלך בילוי לילי עם ג'קס, לאלה הלכה הביתה עם הגבר שהיא "כל כך מאוהבת בו".

"הייתה סצנה בעונה הרביעית, ממש בהתחלה, שבה הלכתי לשתות משקאות עם ג'קס, [Scheana Shay]ו [Kristen Doute], והייתה לי היד על רגלו של ג'קס. וכולם היו כמו, 'היא עושה משהו שובב'. ואני לא הייתי. ואז ביקשתי שהאדם שלי שהייתי כל כך מאוהבת בו באותה תקופה, אסוף אותי", היא חשפה.

לדברי לאלה, היא הייתה "מבוזבזת" באותה תקופה ולמעשה עשתה יחסי מין עם הגבר האלמוני, שאיתו יצאה מאז שהייתה בת 21 אך מעולם לא נראתה בו כללי משאבהבדרך הביתה.

"זה היה מאוד כיף, אבל אני לא ממליץ על זה. ממש קיימתי איתו יחסי מין בזמן שהוא נהג, כמו על הברכיים שלו", הודתה. "צעד אחד שגוי, עברנו דרך השמשה."

בעקבות המפגש, לאלה המשיכה לצאת עם האיש המסתורי אבל בסופו של דבר החליטה להיפרד ממנו בגלל "חלומות שהוא בוגד" – ורומן פורח עם רנדל, ארוסה לשעבר.

"בחרתי את הדבר הזה להיות איתו. הייתי כמו, 'אתה יודע מה? באמת לקחתם את ליבי לטיול פראי, ואני פשוט יכולתי ללכת לביטחון ולדעת שיטפלו בי באזורים הרגשיים שלי. הוא נוכח, ואני פשוט לא יכולה לקחת את הסיכון שתעשה לי את מה שעשית בשנים האחרונות, ככל שיהיו הרבה שנים", היא חשפה. "טעות גדולה. טעות גדולה, גדולה… אבל אז לא היה לי את אושן קנט."

לאלה ורנדל קיבלו את פני הבת אושן במרץ 2021, אך נפרדו חודשים ספורים לאחר שלפי הדיווחים נתפס בוגד. מאז, הם שותפים להורות באפליקציה בתוך מאבק משמורת מבולגן.

"יש לי הרבה פחדים", אמרה לאלה לאחר שהזכירה כיצד ידיעות עדכניות, כמו רציחות איידהו, משפיעות עליה כאם. "אבל הכי גדול שלי הוא המדיה החברתית בגיל צעיר. הטלפון [and social media] מפחיד אותי."

בעוד לאלה ממשיכה להיאבק ברנדל על המשמורת, מפיק הסרט מצא את עצמו עושה הרבה כותרות, במיוחד אחרי שאשתו לשעבר, אמביר צ'ילדרסביקש צו הרחקה נגדו וטען שה-FBI פנה אליו בנוגע ל"חשד לפעילות של רנדל עם ניצול ילדים", דבר שהוא מכחיש.

למרות שלאלה לא התייחסה ישירות לטענות נגד רנדל, היא כן דיברה על המהומה האישית שלה.

"אני רוצה לעלות על המיקרופון הזה ולהיות כמו, 'זה מה שאני מתמודד איתו במשך 14 חודשים מטורפים. אלה הדברים הקטנים שאני צריך להתמודד איתם, ונמאס לי מזה״. ולראות מישהו כל הזמן מנסה להגיד שכולם מסביב משקרים, אבל הוא שומר האמת, כל השאר משוגעים ומשקרים, מנסים להוריד אותו, זה מעבר להבנה", אמרה.

ובכל זאת, לאלה מעריכה את המידע המשותף, שהמארח המשותף שלה ציין אפילו לא "[scratch] פני השטח" של הסיפור המלא.

"אנשים קצת, קצת רואים למה אני נלחם למען הילד שלי נכון… אני עושה מה שאני יכול כדי למנוע דברים לקרות, כדי להגן על הצאצאים שלי, הגור הקטן שלי, אבל זה הרבה", הודתה לאלה. "ואני אגיד, בסוף השבוע הזה, היו לי רגעים של פשוט… אני עלול להישבר. ואני צריך לשבת בחדר ולהתארגן מחדש ולהגיד לעצמי, 'האמא-קר הזה לא עומד לשבור אותי, ב-טץ'. שאני אמות.' הסיפור המלא ייצא לאור, ואני אפילו לא צריך להיות זה שיגיד אותו".

"[I’m] לחיות על תפילה", הוסיפה. "הדברים היחידים שגורמים לי להמשיך ביום יום שבו אני יכול לקום מהמיטה ולתפקד… אתה מתעורר בבוקר, ואתה ישר חי על אמון במשהו גדול ממך."

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור