מרגרט ג'וזפס על רגעים שהיא כמעט עזבה את RHONJ, איך היא הופרה על ידי Co-Star, ו

Margaret Josephs on Moment She Nearly Quit RHONJ, Shades Jen

מרגרט ג'וזפס כמעט להתפטר עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי בשתי הזדמנויות נפרדות בתוך חמש העונות שלה עם התוכנית.

כשהיא וחבריה לשחקנים מתחילים להפיק את העונה ה-13 הקרובה של התוכנית, מרגרט פתחה את הרגעים המאתגרים שלה עם זיגי פליקר ו דניאלה שטאוב תוך כדי דיבור גם על ג'ניפר איידיןצביעות של עונה 12 בתור בחור עקרות בית אמיתיות כוכב נואלה ברנרר הסבירה למה היא כמעט יצאה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'.

"היו פעמיים שרציתי לעזוב את התוכנית בחמש העונות שלי עד כה", חשפה מרגרט ב-Bravo's עקרת בית לעקרת בית. "בעונה הראשונה שלי, רציתי להפסיק כי זיגי קרא לי אנטישמי, וזה היה מאוד מאוד מרגיז… המשפחה שלי, היהודייה של בעלי לשעבר. עשיתי הכל יהודי, והיא לא ידעה את זה".

למרות שמרגרט נדהמה מהטענות של זיגי כלפיה, היא בחרה בסופו של דבר להישאר בתוכנית לאחר שכולם התגייסו סביבה וזיגי נותר מחוץ לצוות העונה התשע.

"הפעם הבאה היא כשהשיער שלי נמשך… כי זה היה מתוזמר," המשיכה מרגרט, ולכאורה נתנה בראש תרזה ג'ודיצההמעורבות של.

"כן שפכתי מים על דניאלה. [But] היא חבטה בי בעבר [and] אכן הרגשתי מופרת", ציינה מרגרט. "התגובה שלי הייתה להרגיש שהיא מגיעה לחלל שלי, אז כנראה שלא הייתי צריך לשפוך עליה את המים."

לדברי מרגרט, היא אמרה לעצמה באותה נקודת זמן, "זה לא בשבילי. אני לא עושה את זה יותר." ואז, למחרת בבוקר, לאחר שהרגישה שדניאלה "חצתה את הגבול", היא החליטה להמשיך לצלם.

בעונה האחרונה, עונה 12, מרגרט מצאה את עצמה מסוכסכת עם ג'ניפר לאחר שחשפה את בעלה ביל איידיןפרשת העבר של אבל בעוד שרבים האמינו שהיא עשתה זאת כדי להביך את ג'ניפר, היא טוענת שהחשיפה שלה על הבגידה של ביל נבעה מהדרך שבה ג'ניפר התייחסה אליה ודיברה על נישואיה עם ג'ו בנינואותה הכירה בזמן הנישואין.

"לא חשבתי שזה הולך לחתוך אותה עד היסוד. היא הייתה מאוד תוקפנית איתי כל הזמן ולא היה לי מושג שהיא כל כך שברירית", התוודתה מרגרט. "היא הייתה מאוד מוטרדת כשהזכרתי על הרומן של בעלה. עכשיו, לא היה אכפת לי מזה, כי אני לא אחד שישפוט על משהו כזה. אבל זה היה בגלל הצביעות שלה לגבי זה. כי היא הייתה כל כך שיפוטית כלפיי וכלפי הדרך שבה פגשתי את ג'ו ופשוט הרסתי אותי עד היסוד. אבל הייתי כמו, 'אבל אתה מגן על בעלך עד היסוד, שם אותו על הדום'. מה עושה אותו שונה ממני?"

"היא לא יכולה להשליך עליי," הוסיפה מרגרט.

בקטע משלה של עקרת בית לעקרת ביתנואלה אמרה שאחרי בעלה, ג'יימס ברגנרעזב אותה לפתע כשהתחילה בהפקה RHOC בעונה 16, היא שקלה לפרוש מהתוכנית.

"אה כן, כשבעלי עזב, כמובן. פשוט לא חשבתי שזה הזמן או המקום להיות כל כך פומבי", הסבירה.

אבל אחרי שהצליחה בתחילה עם הכוכבים שלה, היא החליטה להישאר.

"שמתי לב שהתוכנית היא שהוציאה אותי מהמיטה… ובהתחלה, הנשים היו כל כך מדהימות, ולכן קצת התבדיתי", היא נזכרה. "הייתי כמו, 'זה הולך להיות ממש חיובי ומרומם. זה הולך להיות נפלא'".

קישור מקור