סרטון: מרלו המפטון של RHOA חולק עדכון עם האחיינים לאחר שהעיף אותם החוצה

Marlo של RHOA משתף את עדכון האחיינים לאחר שהעיף אותם החוצה

בפרק מעיק של עקרות בית אמיתיות של אטלנטה, מרלו המפטון אמרה שהיא העיפה את האחיינים שלה מהבית לאחר שלכאורה סירבו לשנות את התנהגותם הרעה. הכוכבת טענה שהיא זקוקה להפסקה מהמתבגרים, שחיו איתה שלוש שנים לאחר שאמם נכנסה לכלא.

לאחר שהכריחה את הבנים לעזוב, מרלו שלחה אותם לבית אחותה, אך התנהגותם נמשכה לכאורה. חברים רבים לקאסט היו קולניים באי הסכמתם להחלטתו של מרלו והכריזו שהיא צריכה לדבוק באחריות שלה.

ב-8 באוגוסט אינסטגרם פוסט, מרלו נתנה עדכון על מערכת היחסים שלה עם הבנים.

הכוכב פרסם סרטון של שלושתם שרים יחד עם כמה שירי פופ במכונית. היא כתבה בכיתוב, "אני והבנים יצאנו לטיול קטן בשבוע שעבר כדי לעשות זן לפני החזרה לבית הספר".

היא המשיכה וחשפה שהיא "מתפללת להתנהגות טובה", והיא רוצה שיהיו להם "כרטיסי דו"ח טובים, בלי תלושים ורודים, [and] מטלות הוגשו בזמן".

מרלו סיכמה את הפוסט שלה בתפילה ל"עמדות חיוביות מהבנים שלי בסמסטר הזה!"

בהתבסס על הפוסט, נראה שהיחסים של מרלו עם הבנים נמצאים במסלול טוב יותר – אם כי עדיין יש לה כמה חששות. הבחירה שלה להעיף אותם החוצה הייתה שנויה במחלוקת עם המעריצים, שהסכימו במידה רבה עם חברי השחקנים שהזעיקו אותה.

קניה מור, היריבה הגדולה ביותר של מרלו, כינתה את ההחלטה שלה "אכזרית", והיא פתחה על מצב דומה בילדותה (כאשר היא ברחה לאחר שסבתה העיפה אותה החוצה). למרות הפיוס של מרלו עם האחיינים, יחסיה עם קניה ממשיכים להידרדר.

אולי הם הגיעו לנקודת האל-חזור.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור