NeNe טוענת שהיא הייתה ב"רשימה השחורה" ו-Bravo הוצעה רק 150K

דליפות NeNe כרגע תובע את בראבו, אנדי כהן, ומפיקי תוכניות על כך שהם מטפחים לכאורה סביבת עבודה גזענית. השחקנית אמרה כי הכוכבת שלה קים זולז'אק-בירמן השמיע הצהרות גזעניות שהתעלמו מהן.

לאחר ש-NeNe התלונן בפני בראבו, הרשת לכאורה לא עשתה דבר כדי לעצור את ההתנהגות עקרות בית אמיתיות מאטלנטהובסופו של דבר הם תגמלו את קים בספין-אוף משלה.

על פי ראיון עם TMZNeNe רצתה לתבוע את בראבו "לפני שנים", אבל היה לה קשה לנקוט בצעדים משפטיים כי היא לכאורה "נכנסה לרשימה השחורה" ו"הושתקה".

"כן, נכנסתי לרשימה השחורה. כשלא עבדת שלוש שנים כשפתאום אתה עובד ומבוקש ופתאום אתה לא עובד, זה נכנס לרשימה השחורה”.

Nene גם אמרה ש"ראש התאגיד" כינה אותה "אישה לבנה" כי ל-Ne היה שיער בלונדיני.

הכתבת שאלה את NeNe אם התביעה שלה היא נקמה על כך שלא קיבלה תוכנית משלה, והכוכבת הגיבה לה, "זה לא הגיוני. אנחנו מדברים על אפליה… אף פעם לא רציתי תוכנית משלי". עקרת הבית לשעבר מקווה שהתביעה "תפסיק את האפליה נגד נשים שחורות".

במסמכים משפטיים שהושגו על ידי מכ"םNeNe טענה שהרשת נקמה שֶׁלָה לאחר שהתלוננה על גזענות. במהלך המפגש האחרון שלה, נטען כי נה התבקשה ללבוש צבע שמלה שונה מזה של חברי השחקנים האחרים. לאחר מכן, ההפקה הוזמנה יובנה מומפלייזיר למפגש המחודש למרות שלטענתה NeNe אמרה שזה ישפיע על בריאותה הנפשית.

לאחר שקיבלה חום מהכוכבים שלה, NeNe יצאה מהמפגש המחודש הזה. מאוחר יותר, פנה ל-neNe סגן נשיא בכיר להפקה של בראבו, שרי לוין. על פי התביעה, שרי אמרה לכאורה ל-NeNe, "אני רוצה שתשב בחוץ לעונה 13. אתה יכול לחזור בעונה 14".

עקרת הבית הופתעה מהשיחה כי אנדי אמר RHOA היה "הבית שבנה NeNe." כאשר NeNe ביקשה הסבר, היא קיבלה לכאורה "שום תשובה שהגיונית". בשלב מסוים, שרי אמרה לה לכאורה שהסתלקות המפגש היא הסיבה.

"אבל זה קורה ברמה מסוימת של תדירות, ובדרך כלל עקרת הבית לא מגורשת. התירוץ הזה הרעיף יחס דיפרנציאלי יותר. עקרות בית אחרות (לבנות) יצאו ממערכות האיחוד רק כדי לחזור בשנה הבאה או, לחילופין, לקבל מופע ספין-אוף משלהן. השיחה הסתיימה ללא כל הסכמה או הבנה הדדית", נכתב בתביעה.

שבוע לאחר מכן, על פי החשד, שרי התקשרה שוב ל-NeNe כדי לחזור על כך שהיא לא יכולה להיות בעונה 13. היא גם הציעה עסקה לתוכנית שתתבסס על הטרקלין Linnethia של NeNe בג'ורג'יה.

"עסקת הפיתוח הזו הגיעה עם הצעה זעומה של מאה וחמישים אלף דולר ($150,000)", אמר NeNe, שנעלב.

בתביעה נאמר כי NeNe "התחננה" שהרשת "לפחות תיתן לה עונש שיתאים לאור שנות השירות שלה".

לפי NeNe, ה-EVP "שיחק מטומטם", והתנהג כאילו "הצד היצירתי של הרשת לא הצליח להבין איך לעשות את זה". מאוחר יותר, ההפקה הציעה לה לכאורה תפקיד בדרגה בעונה 13 עם שישה פרקים "סתם".

עורך הדין של NeNe הביע, "הם עדיין לא הציעו שום הסבר לגיטימי למה. ואכן, ההסברים המגוונים השתנו עם הזמן. בתחילה, נאמר לגברת לייקס שהיא צריכה לשבת את העונה כי היא עזבה את תוכנית האיחוד".

"מאוחר יותר במהלך המשא ומתן, המנהלים הציעו שחלק מהסיבה שהם רצו שהיא תשב בחוץ הייתה בגלל הערה לא מתוכננת שהשמיעה גברת לייקס למעיין במופע קומדיה שהיא הופיעה בה. זה היה רק ​​עוד מקרה של חפירת תירוצים מעופשים: האירועים האלה התרחשו עוד באוקטובר 2017".

שלוש שנים לאחר מכן, כאשר בראבו הוציא ספיישל על גזע – בלי NeNe בו – הכוכב יצא לציבור ברשתות החברתיות, וקרא לרשת ולאנדי כהן על גזענות לכאורה. היא גם ביקשה מהמעריצים להחרים את הערוץ.

לאחר מכן, בראבו הוריד לכאורה את העסקה של 150,000 דולר מהשולחן ו"ואז חתך את המשא ומתן העתידי להמשך העסקה ב-RHOA או אחרת".

NeNe גם ניהלה שיחת טלפון עם מנהל שאמר לכאורה, "חשבתי שנוכל לפתור את זה אבל קראת לאנדי גזען". לדברי הכוכב, השיחה הזו עזרה להוציא את "האמת".

"ל-NBC, בראבו וטרו יש כלל לא כתוב: אל תאשימו אותנו בהתנהגות בלתי הולמת על בסיס גזע. ובוודאי, אל תאשימו בכך את כהן – גם אם הוא השתתף, טיפל והעלים עין מזה שנים. ברגע שגברת לייקס עשתה זאת, גורלה נחרץ והקריירה שלה עם NBC, Bravo ו-True הסתיימה. זה היה רק ​​עניין של זמן", אמרו עורכי הדין.

NeNe מבקש כעת פיצויים לא מוגדרים. אנדי, המפיקים והרשת טרם הגיבו.

קישור מקור