'RHOA' מרלו המפטון מדבר על התקפות על קנדי, צביעות

אנדי כהן התעמת מרלו המפטון על התנהגותה "מתחת לחגורה" וה"לא מתגרה" נגדה קנדי בורוס בימי ראשון צפו במה שקורה בשידור חי.

בעקבות מספר פרקים של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה שבו מרלו כיוון אל קנדי, והציע שהיא "מעפדת", שמצלה על בעלה, טוד טאקרובהקטנת הקריירה שלה בטענה שהיא לא "עולמית", אנדי רצה לדעת מה מרלו חושב על אנשים שמאשימים אותה בתקיפת חבריה לצוות "בלי סיבה".

"אני לא יודע למה הם אומרים בלי סיבה. אני פשוט מרגיש כמו…". מרלו התחיל בפרק ה-14 באוגוסט של WWHL.

"העניין של קנדי ​​נראה קצת לא מתגרה," התערב אנדי.

אבל למארלו הייתה סיבה, ששאל, "אתה זוכר לפני כמה שבועות כשקנדי היה כאן, [and you asked] 'קנדי, מה היית נותן ל-L'Archive מ-1 עד 10?' פשוט ידעתי שהיא מתכוננת להגיד.. היא אמרה 2.5.. זה מה שהתחיל… זה מה שהתחיל את המתח הקטן שלנו, כשהיא הייתה שלילית לגבי העסק שלי".

"עַל צפו במה שקורה בשידור חי?" תהה אנדי.

"עַל צפו במה שקורה בשידור חי", אישר מרלו. "כששאלת אותה את הדירוג מ-L'Archive אבל בכל מקרה, להמשיך הלאה."

"אבל אני אומר שתקפת אותה ליד שולחן האוכל בתוכנית," טען אנדי.

בשלב זה, מרלו אמרה שההערות של קנדי ​​על אחייניה הן שהניעו אותה.

"דיברתי עם [Ralph Pittman Jr.] ולקנדי לא היה מה לומר או לתרום עבור הבנים כבר שלוש שנים. למה בזמן שאני מדבר עם ראלף עם אשתו [Drew Sidora]… למה שתפריע…?" היא שאלה. "אני כבר עובר תקופה קשה עם הבנים. אני לא רוצה לדבר על זה עכשיו."

למרות שמארלו הרגישה שיש לה זכות ללכת על קנדי ​​בג'מייקה, היא הודתה שהיא עשתה טעות בטענה שקנדי מוכר רק מקומית, לפחות קצת.

"תשמע, קנדי ​​הוא בכל העולם. אבל המעגלים האלה שאני נמצא בהם, כשאני [in] טוקיו, יפן, אוסטרליה, הם לא מכירים את קנדי", היא חשפה. "אפילו בג'מייקה, היא לא קיבלה משיכה שהיינו צריכים. הייתי חייב לעשות את זה."

לגבי הצעתו של טוד שמארלו רכשה את דרכה RHOAאמר מרלו, "זו הייתה שאלה שהתכוונתי לשאול את אנדי, כמה שילמתי כדי להיות בקבוצה הזו?"

"הארנק שלי ריק," אישר אנדי.

"הייתי כל כך מבולבל… אני חושב שהוא… רק דיבר," נימק מרלו.

מוקדם יותר הקיץ, מרלו היה יעד לפריצה. וכן, בתחילת WWHLאנדי שאל אותה על זה.

"הרגע חזרנו מיוסטון אז וויליאם ישן על הספה למטה, בדיוק שמענו רעש מטורף, וויליאם צרח ופשוט ידעתי שזה פחד והסתכלתי במצלמה והיו ארבעה בחורים [with] רובים, הכל. הם מיהרו החוצה כי עמדתי שם למעלה ואמרתי כמה מילים שהפחידו אותם", נזכר מרלו, ואישר שהגנבים "לא לקחו כלום".

ברגע אחר של ההופעה, נשאלה מרלו מדוע היא לחצה על ראלף על החלטתו שלא לאמץ את בנו של דרו, ג'וזיה, תוך שהיא מציעה שילדים אינם מוגבלים בכל הקשור להורות שלה.

"הסיבה שלחצתי עליו היא כי יום קודם לכן, דרו כל כך התרגשה, סיפרה לי כמה היא התרגשה שהיא אימצה אותו וזה פשוט נגע בבית", הסביר מרלו וחשף, "הייתי באומנה, החמישי שלי. בית אומנה, חשבתי שהמשפחה הולכת לאמץ אותי, חזרתי הביתה, הגברת אמרה, 'את יודעת מה, הבת שלי מרגישה שלא אוהבים אותה אז אתה תצטרך לעזוב' [after] כנראה שנה. זה היה מאוד קורע לב".

וכאשר אנדי הזכירה את העובדה שרבים חשו שהחלטתה לשלוח את אחייניה לבית אחותה "לא עקבה", בהתחשב בחוויותיה שלה, מרלו אמרה שהדבר היחיד שלא עקב היה ההסבר השגוי שלה למצב.

"לא הבנתי את זה כי מבחינתי זה עדיין עוקב. מה שלא עקב זה שאמרתי שזרקתי אותם. הייתי צריך לנסח את זה מחדש," היא ציינה. "הייתי צריך ללחוץ על כפתור האיפוס. הבנים לא התנהגו".

מעריץ אחר רצה לדעת אם שר ויטפילדהידידות של עם קניה מור הפריע לה.

"ממש לא," היא ענתה. "אני לא מקנא ככה, רק כל עוד היא נאמנה לי, לא אכפת לי עם מי היא חברה".

מאוחר יותר, על WWHL: After Showנשאלה מרלו לדעתה על הדייט של קניה בג'מייקה.

"הו, הדייט של קניה, מדבר על הבחור מטינדר? חשבתי שהיא כנראה שכרה אותו מטינדר או משהו. לא אבל אני אגיד שהוא היה בסדר גמור. הוא היה בסדר. הייתי דופק איתו מגפיים."

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור