'RHOA' קניה מור מדברת על מפגש מעריצים מפחיד בבית

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קניה מור, שר ויטפילדו קנדי בורוס יש את כל מפגשי המעריצים המנוסים בביתם. וגם, אחרי הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה הציג את קנדי ​​שלמדה על תקרית שהתרחשה בביתה באטלנטה, היא והגברות האחרות שיתפו את הסיפורים האישיים שלהן על אחרי ההופעה.

קצת פחות משבועיים לאחר ההצללה מרלו המפטון על כך שסיכנה לכאורה את חבריהם לצוות על ידי מניעת מידע מהמשטרה בעקבות פלישה אימתנית לביתה, קניה אמרה שלפני שגדיר את כל הרכוש שלה, שלושה מעריצים התדפקו על דלתה.

"כעסתי. יש לי את כל המצלמות האלה בסביבה, אז פשוט הסתכלתי על המצלמות שלי, ויכולתי לראות שמדובר בבחורה ושני בחורים, והם היו כמו, 'קניה!'" נזכר קניה בפרק ה-31 ביולי של RHOA: After Show. "ואני פשוט אמרתי, 'אוי, לעזאזל, לא, לא!' אני כמו, 'אתה לא יודע כמה רובים יש לי בבית הזה?'".

לדברי קניה, היא הייתה "כל כך כועסת" שהיא התעמתה במהירות עם המבקרים שלה.

"לא שאלתי שאלות. יצאתי החוצה. כעסתי, פתחתי את הדלת. ואני הייתי כמו, 'אל תעשה לעולם, לעולם!' אבל הם רצו. הם המריאו", שיתפה.

"פשוט הייתי כל כך כועס, כמו החוצפה לחשוב שזה בסדר להסתובב בנכס שלי כדי שתוכל להסיג גבול לשני נכסים כדי ללכת לדלת הכניסה שלי. מה ציפית שיקרה?" היא המשיכה. "אני אפתח את הדלת כמו, 'היי, מה שלומך? ברוך הבא! הרגע ביצעת שני פשעים, אבל ברוך הבא'".

ואחרי ששמעתי את RHOA בסיפורה של הכוכבת, Sheree חשפה שהיא נאלצה לשים שיחי פרטיות לאחר מספר תקריות עם מעריצים.

"בגלל זה עשיתי את זה. בגלל שהם יבואו, הם היו דופקים על הדלת שלי", הסבירה שרי.

בינתיים, בקטע שלה, קנדי ​​הביטה לאחור על "המצב המטורף" שהתרחש בביתה תוך כדי הצילומים RHOA עונה 14.

"בחור הופיע אצלנו בבית בזמן שהיינו ב-Drop It With Drew, והוא היה ממש כאילו, קצת פגוע נפשית", היא חשפה. "לא ידענו מה המצב. הרגע אמרו לנו שזה פולש, [and that he] הופיע בדלת שלנו."

בזמן התקרית, האדם היחיד בביתה של קנדי ​​הייתה חברתה קתרינה, שמתבוננת בילדיה.

"היא הייתה שם עם שני הילדים הקטנים שלנו, אייס ובלייז. והמשטרה הוזעקה. זה היה רק ​​מצב שלם", שיתפה. "אנחנו גרים ביישוב סגור, ויש לנו שער על הבית שלנו. אז בשביל שהוא עבר את שני השערים ויהיה ליד הדלת שלנו, ברור שהיינו מודאגים מאוד".

וזו לא הייתה הפעם הראשונה שזה קרה לקנדי. כפי שחשפה, היא גם נפגשה עם מעריץ בביתה הקודם בפייטוויל.

"בשעה 1 בלילה, איזה בחור אמר שהוא נסע כל הדרך מאלבמה, פשוט הופיע אצלי בבית, דפק על הדלת שלי, ואמר, 'כן, אני כאן כדי לראות את קנדי. ' זה היה מטורף", הסבירה.

ואז, לאחר שקנדי ציין שזה יהיה "הזוי לחשוב שעדיף לך בקהילה סגורה", קניה הציעה אזהרה חמורה לפולשים עתידיים פוטנציאליים: "דע שיש לי לפחות שלושה אקדחים על הרכוש שלי, ואני אני מוסיף רביעית.

"אני מוסיפה רובה ציד," היא הוסיפה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור