'RHOA' שר ויטפילד על למה החיים של דרו הם הונאה

שר ויטפילד מרגיש דרו סידורה הוא הונאה.

במהלך הופעת פודקאסט השבוע, ה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה חבר השחקנים הטיח את דרו על "העמיד פנים" כשהיא חשפה היכן היא עומדת היום קניה מור ו קנדי בורוסחשף את ההיבטים המזעזעים ביותר של עונה 14, ועוד.

"כשדרו פרסם את הציוץ הזה, חשבתי, 'ילדה, יש לי כל כך הרבה מידע על מה שאת, או מה בעלך עושה. אז אל תלכי לשם, מותק'", נזכר שרי בפרק של ה-13 ביוני מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט, נותן הנהון לציוץ המפוקפק של דרו על "השכר" שלה.

לדברי שרי, דרו לא צריכה להיות מודאגת לגבי הכספים שלה. אחרי הכל, כפי ששרי מאמינה, "תשע העוזרים" שלה הם כולם לראווה.

"כשאנשים מגיעים למצלמה, הם רוצים להעמיד פנים. אתה חושב שבאמת עדיין יש לה צוות של תשעה עכשיו כשאנחנו לא מקליטים?" שאלה שרי. "היא מזויפת. היא רמאית."

מכיוון שהיא וקנדי מכירים כל כך הרבה זמן, היא התאכזבה לראות אותה מדברת מאחורי גבה במקום לבוא אליה ישירות עם השמועות ששמעה על הכספים שלה.

"כולנו שומעים דברים אחד על השני… [But] היא התנצלה ואני מקבל את התנצלותה. אבל במקור, במקור, כן, התלהבתי בקנדי", הודתה שרי.

למרות ששרי חוותה הרבה דרמה כשהיא הצטרפה מחדש RHOA לשחקנים, היא אמרה שהיא הופתעה לטובה מקניה.

"מאז שהיא ילדה את ברוקלין, ראיתי צד אחר שלה, צד רך יותר, צד יותר קשור. ואני אוהב את זה," ציינה שירי. "היא כיפית. היא אוהבת לצחוק. מי ידע?"

לגבי צוות השחקנים של העונה ה-14, שיר אמרה שהיא תמיד האמינה מרלו המפטון היה ראוי לאפרסק "כי היא בהחלט השקיעה את העבודה" לפני שציינה את ההבדל העיקרי בין הנשים הנוכחיות לבין ה-OG של הסדרה.

"הארגונים, אני מתכוון, למרות שאנחנו אולי יודעים הרבה מידע על האחר, לא באמת העלינו את זה בטלוויזיה הלאומית. הבנות האלה הן בביוב. הם נמוכים, נמוכים, נמוכים, נמוכים", הסבירה. "הם חותכים לבשר הלבן."

דוגמה אחת לחיתוך בבשר הלבן, לפי שרי, הייתה כאשר דרו היכה אותה "מתחת לחגורה" בתוך הריב ביניהם מוקדם יותר העונה. כפי שהיא נזכרה, דרו עשתה "ממש רועשת" ולא נתנה לה לדבר או להעביר את דבריה – למרות שהיה לה הרבה מה לומר עליה ועל נישואיה. ראלף פיטמן ג'וניור.

"[Anthony] סיפר ​​לי כל כך הרבה דברים עליך ועל בעלך ועל העסק האישי שלך, אבל… לעולם לא אחזור על מה שהוא אמר. אלא אם כן אני יודע שזה דבר, "נמקה שרי. "היא ממשיכה, הולכת, הולכת, הולכת, הולכת, והיא לא נתנה לזה למות. אז זה סוף סוף, אתה יודע, סוף סוף יוצא החוצה והיא רצה עם זה לשארית העונה".

"אני מניחה שאין לה שום דבר אחר," היא הוסיפה.

לגבי הדרמה שלה עם טיירון גילימס והטענות שהוא לא יכול לצלם בגלל שזה יפר את השחרור שלו על תנאי, שרי אמרה שהיא לא יודעת דבר על ההשלכה המשפטית לכאורה.

"החלק של המאסר על תנאי, זה משהו שהוא ואני מעולם לא דיברנו עליו. התרשמתי שהוא טוב כל עוד הוא בבית עד 21:00 בערב, וזה מה שהוא תמיד, תמיד אמר לי", שיתפה שרי. "הוא אף פעם לא אמר לי שיש בעיה עם משהו. אז זה מה שקצת מזעזע אותי”.

באשר לאיפה עומדת מערכת היחסים שלהם היום, שרי אמרה שהיא לא יכולה להגיד הרבה כי זה עדיין לא הוצג.

"אבל אין סיכוי שאני ארכב עם מישהו או אחכה למישהו או, אתה יודע, פשוט אהיה סבלני… כי אני לא, אני באמת לא צריך לחכות למישהו בכלא תמורת X סכום [of] שנים," היא הבטיחה.

שירי גם הכחישה שהיא הקימה את הסצנה שבה טיירון הקים אותה, ושאלה, "איך אני מרוויח מזה?"

"זה ממש פגע בי. אבל כן, אתה תראה את הסצנה הזו עולה… מקווה שהם יופיעו קצת יותר, אתה יודע, בקרוב. אבל זה היה הרבה שהם גזרו", ציינה שרי. "היינו ממש בטלפון ב-FaceTime בכל פעם שהקלטתי. אבל אתה לא רואה את זה."

בנוסף להיותה מופתעת מכמה "נמוך" חבריה לשחקנים ירדו במהלך העונה ה-14, שיר אמרה ששום דבר לא היה מזעזע יותר מ"הוויב הטוב" החדש של קניה.

"היא לא מוציאה את האנרגיה השלילית. היא חיובית… ותן לי לומר לך… היא הייתה עקבית במצלמה כפי שהיא הייתה מחוץ למצלמה וזה אומר הרבה," קבעה שרי.

כששרי נשאלה אז אם היא מרגישה לחץ חוזר לתוכנית בעקבות פורשה וויליאמס ו סינתיה בייליביציאות של, היא הכחישה שזה המקרה, ואמרה, "היינו בשיחות הרבה לפני שההכרזות האלה הגיעו".

שירי גם הגיבה על ננה לייקסתביעה נגד בראבו.

"אני מרגיש… רע שהיא הרגישה כאילו… אלו היו החוויות שלה ואני מאחל לה בהצלחה", קבעה שרי, גם ציינה שכאשר מדובר באזכור של ננה קים זולז'אק והערותיה הגזעניות לכאורה, היא לא חוותה את אותו הדבר.

"היחסים של ננה עם קים זולז'אק והיחסים שלי עם קים היו שונים לחלוטין. אז לא."

לגבי She by Sheree, Sheree הקניטה תאריך השקה.

"זה מוצר עכשיו. וההשקה תגיע בקרוב… חפשו אותה בסביבות סיום העונה," היא רמזה.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור