RHOA Kandi Burruss Shades Drew, משתף אם מרלו נעשה פיזי

קנדי בורוס הופיע ביום ראשון בערב צפו בשידור חי מה קורהשם היא קראה לה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה חבר לצוות, דרו סידורהעל תכנון מראש של הטלת עצמות הכלב שראו מעריציו בפרק האחרון של סדרת הריאליטי בראבו.

אחרי שדרו נבח פאטום אלפורדטורק אותה כמו שר ויטפילדכלב הברכיים של והשליך לה עצם של כלב, קנדי ​​חשף את מה שהצופים לא ראו. לאחר מכן, היא אמרה שדרו "אוהב אביזר", צללה את שרי על כך שלא שילמה לעובדים, והגיבה על מרלו המפטון מציע שהיא מתארכת מתחת למדרגת המס שלה.

"זו לא הייתה עצם הכלב היחידה שהיא זרקה. זה היחיד שתזכו לראות", ציין קנדי ​​בפרק ה-24 ביולי של WWHL. "היה לה שק שלם של עצמות כלב."

"היא אוהבת אביזר," המשיך קנדי. "העניין שלי היה, אני כמו, 'ילדה, את מתכוונת להגיד לי שארזת עצמות כלבלב מאטלנטה, כדי להביא אותן עד הסוף לטיול הזה? תכננתם את כל הסצנה הזו מראש'”.

בנוסף ל"דרמה עם דרו", קניה מור ומרלו המשיך בריב ביניהם. עם זאת, כפי שאישר קנדי, "מרלו לא הניחה את ידיה על קניה".

"זה אף פעם לא נהיה פיזי. זה היה קצת נוסף, קצת דרמטי. אבל הנקודה של קניה הייתה, 'אני ידידותי. באתי לכאן כמו שאמרת. הבאתי את התיקים שלי. אני אשאר בבית, כמו שאמרת, למה אנחנו צריכים לנהל שיחה נפרדת כי השיחות שלנו תמיד הולכות שמאלה. אז אנחנו לא צריכים לנהל שיחה נפרדת בחדר הזה כי אני לא רוצה לעשות את זה. אני כבר יודע לאן זה יוביל'", הסביר קנדי. "אז הבנתי מה הבעיה אבל פשוט הייתי כמו, 'אוקיי, כולכם נראים כל כך מיותרים'".

במהלך הרגעים הראשונים של העונה, מרלו ושרי נראו מעלים ודנים במספר האשמות על קנדי ​​וקניה. אבל במהלך פרק של WWHL בשבוע שעבר, שרי הציעה שקנדי לא צריכה להתעצבן על כך שמארלו כינה אותה "מעפדת" כי היא שמעה את ההערה בעבר.

בתגובה, קנדי ​​הפכה את השולחן והסבירה, "זה אותו דבר כמו שהיא מתעצבנת על אנשים שאמרו שהיא שבורה ושהיא לא משלמת את החשבונות שלה. אנשים אמרו את זה אבל היא עדיין מתעצבנת אם אנשים אומרים את זה".

מאוחר יותר, במהלך ה RHOA: After Showנשאלה קנדי ​​מה היא מרגישה לגבי שרי הסבירה שהיא לא משלמת לעובדים אם היא לא אוהבת את העבודה שלהם.

"טוב, העניין שלי הוא, מה היה ההסכם? מה הכנסתם למקום? האם היה לכולכם הסכם כתוב?" תהה קנדי. "אתה לא יכול פשוט לתת למישהו לעשות את העבודה ואז פשוט להחליט שאתה לא הולך לשלם לו."

"אני לא אוהב את זה כי זה לא מוריד מהעובדה שהם עדיין משקיעים עבודה כדי לעשות את זה. והכל קשור לעובדה האם הם באמת השקיעו איכות של עבודה ופשוט לא אהבת את הסגנון של זה? כי לפעמים, אתה לא יכול פשוט להגיד, 'אני לא הולך לשלם לך', רק בגלל שלא אהבת את הדרך שבה זה יצא למרות שהם השקיעו שעות", המשיך קנדי.

לאחר מכן היא הוסיפה ששרי הואשמה לעתים קרובות באי תשלום לעובדים והציעה שייתכן ששרי אומרת שהיא לא אוהבת עבודה מסוימת כדי שתוכל לצאת מתשלום.

"לפעמים אנשים פשוט אומרים שהם לא רוצים לשלם כי הם פשוט לא רוצים לשלם והם רוצים למצוא סיבה לא לאהוב את זה כדי שהם לא יצטרכו לשלם", הסבירה.

באשר למארלו אומרת שקנדי מתחת למדרגת המס שלה, קנדי ​​ציינה שהיא ובעלה טוד טאקר נמצאים יחד 10 שנים.

"לא הייתי עם גבר אחר מהיום שפגשתי אותו. אז כל הדברים האלה שהיא רוצה לדבר עליהם בעבר, זה כל כך רחוק מאחורי שאני אפילו לא זוכר אותם. אני כמו, 'ילדה, את צריכה לדבר על מי שאת יוצאת'. לעולם לא נזכה לראות אותם", היא הצהירה.

בינתיים, טוד הוסיף, "מדרגת המס הזו קצת שונה." הוא הוסיף שהוא מסתכל על מרלו כמו "אחות קטנה", מה שלא הגיע כחדשות טובות לקנדי.

"בשביל מה?" היא קראה. "תראה שבגלל זה… התעצבנתי כשהוא סלח לה. כולכם עוד לא ראיתם את החלק הזה אבל זה היה מעצבן אותי כי הייתי כמו, 'סיימנו'. והוא היה מגניב לתת לה להחליק עם כמה מההערות שהיא העירה והרגשתי שזה מאוד לא מכבד".

לדברי קנדי, היא הייתה "ממש ממש לוהטת" לגבי הנושא כי טוד "דאג למארלו בעבר".

גם ב WWHLקאנדי הסתכל אחורה על השהות הממושכת של צוות השחקנים בחניה, שם הם חוו דרמה כשהם התכוננו לצאת לטיול יום של כריית אבני חן.

"ישבנו בחניה במשך שעות. הייתי כמו, 'זה מגוחך. אני עומדת להיכנס הביתה'", היא נזכרה.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור