אריקה ג'יין של RHOBH מצילה את ההופעה המבוטלת של גרסל ו

'RHOBH' אריקה ג'יין גוונים את המופע שבוטל של גרסל

קרדיט: DFree/Shutterstock, Janet Gough / AFF-USA.COM / MEGA

אריקה ג'יין צחקו גרסל בוב' הופעה בוטלה, האמיתיתוך כדי דיון על ההערות שהשמיעו גרסל ושותפיה על עגילי ה-$750,000 שלה לפני חודשים.

לאחר שגרסל חקרה אותה לגבי העגילים, שמאז היא התפנתה אליהם תומאס ג'ירארדינאמן פשיטת הרגל של, בפרק של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מוקדם יותר החודש, אריקה זרקה צל על תוכנית האירוח שהסתיימה מאז, תוך שהיא הטיחה את גרסל על התנהגותה המזויפת.

"אתה חושב שגרסל העלה את זה כדי להיות שנוי במחלוקת או כדי לחפור עליך?" דורית קמסלי שאלה אריקה בפרק ה-22 בספטמבר של ה- RHOBH: After Show.

"כל זה. כל מה שרשום לעיל. כל מה שאתה חושב – ועוד יותר," ענתה אריקה.

לדברי אריקה, היא לא נסעה לאספן כדי להעמיד אותה למשפט RHOBH חברים לצוות.

"אני לא שם כדי לדבר על עגילים או למי הם שייכים או על המצב המשפטי סביבם. אני מנסה לבלות עם החברים שלי. אני מנסה להשאיר את כל הבעיות האלה בצד לשנייה. אני לא צריכה לבוא לטיול באספן ולהיות גריל על משהו שכבר דיברת עליו בתוכנית הטלוויזיה שלך שבוטלה עכשיו", הצהירה כשדורית המומה הביטה בה.

אריקה המשיכה ואמרה שגרסל חקר אותה לגבי העגילים בשווי 750,000 דולר, שלפי הדיווחים תומס רכש עבורה בכספי הסדר גנובים מלקוחותיו לשעבר, לאחר הצילומים האמיתיאבל היא לא הצליחה לתת לה הסבר לגבי הפרק.

"לא שמתי לב באותו זמן, אבל כשישבתי לארוחת ערב באותו ערב, היא כבר צילמה פרק של האמיתי איפה היא דיברה על העגילים האלה… היא כבר צילמה פרק שלם ונתנה את דעתה ואת שאר האנשים עליו האמיתי ואז לא היה לי כוח להגיד לי, 'היי כבר דיברתי על זה'", ציינה אריקה. "[She] העמידה פנים כאילו שום דבר מזה מעולם לא קרה ואז שאל אותי שאלות על זה."

בינתיים, בעצמה RHOBH: After Show קטע, גרסל, שגם תפס את זעמו ניקי מינאג לאחר ראיון עם בעלה קנת פטימאשמת האונס של התוכנית, הגנה על החלטתה להפוך את העגילים לנושא חם האמיתי.

"קודם כל, זה התפקיד שלי לתת את דעתי על מה שקורה אז אני בהחלט הולך לעשות את העבודה שלי. שנית, אני חושבת שאריקה קיוותה שאתן לה ראש, אבל אני לא צריכה לעשות את זה", היא הצהירה. "ידעתי שאני הולך לראות אותה. אז ידעתי שבסופו של דבר זה יגיע. כלומר, מה, אני אתקשר אליה ואגיד, 'היי, דיברנו על זה?'".

"זה בחדשות. אז הייתי בסדר עם זה", הוסיפה.

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לפרסם את דעתך למטה.

קישור מקור