"RHOBH" אריקה ג'יין מואשמת בשיבוש חקירה

אריקה ג'יין מואשמת במניעת חקירה של תביעת ההונאה בסך 5 מיליון דולר שהוגשה נגדה במאמץ לכאורה "להשיג יתרון לא הוגן בהליך המשפטי".

על פי מסמכי בית המשפט שהוגשו בקליפורניה ביום חמישי, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים לא הצליח לבצע כל מהלכים לביטול השעיית החברה שלה, EJ Global, מה שמנע מהתובעים להיות מסוגלים להתקדם בתהליך הגילוי שלהם לקראת הדיון בתיק ב-21 ביולי.

כפי ש עמוד שישי שנחשף ב-26 במאי, אריקה ידעה לכאורה על השעיית החברה שלה מאז פברואר לפחות. עם זאת, כעורך דין רונלד ריצ'רדסהמייצג את משרדי עורכי הדין של פיליפ ר' שלדון ו רוברט פ.פיןהסביר, "110 ימים לאחר מכן, EJ Global לא עשתה דבר כדי להוציא את ה-LLC מסטטוס מושעה."

"התובעים אינם יכולים לחכות יותר מכיוון שכעת אריקה ג'ירארדי משתמשת בהשעיה כדי להשיג יתרון לא הוגן בהתדיינות", המשיך.

במסמכי בית המשפט, רונלד ביקש לקבוע מועד אחרון של 10 ימים, המחייב את אריקה להגיש את המסים שלה ולהחזיר את החברה שלה למועצה למיסוי זכיינות בקליפורניה.

בהצהרה לדף שש בנוגע להגשה החדשה, עורך הדין של אריקה, אוון סי בורחסאמר, "השעיית EJ Global LLC היא חלק מהבלגן של טום ג'ירארדי [TG]Girardi & Keese [GK]ורואי החשבון החיצוניים שלהם זרקו על אריקה והשאירו אותה לסדר – ללא גישה לרישומים".

Girardi, Girardi & Keese ורואי החשבון שלהם "תמיד ניהלו את הכספים של EJ Global LLC, לא של אריקה," הוא המשיך וציין כי רואי חשבון אחרים מחזיקים ברשומות הפיננסיות והמיסוי של החברה.

אוון המשיך וחשף כי אריקה היא "בעלת האינטרסים" של EJ Global LLC, ומנסה "להבין כיצד להגיש החזרי מס ללא כל רישומים פיננסיים."

"לא ויתרנו על הניסיון, אבל בלי אף אחד מהרישומים, זו משימה קשה ביותר", הסביר עורך הדין. "לתובעים שלדון ולעורכי הדין שלהם בטוויטר אין תיק… כל התיק שלהם מבוסס על הסכמי חלוקת שכר טרחה לא אתיים עם GK, שאינם ניתנים לאכיפה".

מוקדם יותר החודש, אוון הגיש בקשה משלו לשמור על הרישומים הפיננסיים של הלקוח שלו פרטיים, ואמר כי "למידע במסמכים הסודיים אין כל השפעה או רלוונטיות כלשהי לאף אחת מהטענות או ההגנות בתביעה זו".

אך בתגובה לבקשתו של אוון, אמר רונלד כי הבקשה "חסרת כל ערך" וכי התובעים "מבולבלים משימוש בזהות [of EJ Global’s funding source] להסביר מדוע התובעים חוקרים לאן הלך הכסף שלהם או מדוע הם שואלים על אנשים מסוימים."

"לגבי הבקשה הממתינה שלנו לאכיפת צו המגן, זה מדבר בעד עצמו", ציין אוון. "התובעים שלדון ועורכי הדין שלהם בטוויטר רוצים לפרסם כיצד אריקה השיגה כספים מאזרח פרטי אחר כדי לעזור לה לשלם את החשבונות שלה. העובדה שאריקה נזקקה לסיוע מאחרים כדי לשלם את החשבונות שלה מראה שאין אוצר נסתר שהיא אי פעם לקחה לעצמה ששייך באמת לעזבונות פשיטת הרגל של ג'ירארדי או ג'ירארדי אנד קיס".

אריקה נתבעת, יחד עם הבעל המנוכר תומאס ג'ירארדיבגין הונאה והפרת חוזה על ידי משרדי עורכי הדין של פיליפ ר. שלדון ורוברט פ. פין, שטוענים שהם מעולם לא קיבלו את החתך של הסדרי התביעה שהם ערכו לצד ג'ירארדי קיז ומאמינים שהכסף הועבר ל-EJ Global.

כפי שדווח בעבר, אריקה קיבלה לכאורה 25 מיליון דולר ב-12 שנים, מתוכם 5 מיליון דולר לפי הערכות עורכי הדין שהם חייבים להם.

"התובעים שלדון תבעו את אריקה על התיאוריה המגוחכת והשקרית לפיה אריקה, כעורכת דין שאינה בעלת קריירה נפרדת בדרן, ניהלה איכשהו את הכספים של משרד עורכי הדין ואיכשהו השתתפה בהחלטות שקיבלו TG ו-GK לא לשלם. חלוקת שכר טרחה בלתי חוקית לתובעים שלדון", אמר עורך דינה של אריקה בתגובה.

"הם לא זכאים לאגורה", הוסיף. "לאריקה לא היה שום קשר לכל זה."

בעקבות הדיווח, שכלל גם את אוון שהציע שעורכי הדין איימו על הלקוח שלו, אריקה הגיבה בפוסט בעמוד האינסטגרם שלה.

"סחיטה. זה מה שאני מתמודד איתו", כתבה אריקה.

RHOBH אריקה ג'יין מאשימה את עורכי הדין בסחיטה על רקע תביעה של 5 מיליון דולר

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור