אריקה ג'יין של RHOBH מתבדחת על W-2 שבועות לאחר שנפגעה משעבוד מס של 2.2 מיליון דולר, מזהירה ש-2023 תהיה

'RHOBH' אריקה ג'יין מזהירה ש-2023 תהיה "הכל על נקמה"

קרדיט: FAYES VISION/startraksphoto.com/Cover Images

אריקה ג'יין לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום חמישי כדי לשתף מם די אירוני.

לפני שהזהירה את מעריציה ועוקביה ש-2023 תהיה השנה של "הנקמה", היא עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות, שנמצא בעיצומו של גירושים מבולגנים מעו"ד שפרוש תומאס ג'ירארדי ומתמודדת עם תביעות רבות, שיתפה הודעה שהתבדחה על שליחת W-2 ביום שני, והציעה שכל מי שהיה בעסק שלה בשנת 2022 ראוי למסמך המס.

"אני אשלח בדואר W-2 ב-2 בינואר לכל מי שהיה בעסק שלי השנה", קבע המם, ששותף ב-29 בדצמבר.

RHOBH אריקה ג'יין בדיחות על W-2s על רקע דרמה של שיעבוד מס

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, הרבה אנשים היו בעסק של אריקה בשנת 2022, כולל עורכי דין, נאמני פשיטת רגל, מועצת המסים וצופי התוכנית. אפילו חבריה של אריקה לצוות ו עקרות בית אמיתיות מערים אחרות הכבידו על המהומה המשפטית שלה.

ובכל זאת, הפוסט של אריקה על מסים בהחלט זכה לתשומת לבם של רבים, שלא יכלו שלא להיזכר בבעיות המס שהיא מתמודדת איתה לאחרונה.

בתחילת דצמבר, לאחר שנמצאה חייבת בסך של 4.5 מיליון דולר במסי איחור לשנת 2019 על ידי ה-IRS חודשים קודם לכן, אריקה נפגעה עם שעבוד מס בסך 2.2 מיליון דולר במסים באיחור עבור אותה שנה על ידי מועצת מס הזכיינות של המדינה של קליפורניה.

אבל, כפי שאריקה אישרה, אין לה את היכולת לשלם אף חוב.

"אני בעיצומו של ניסיון להבין את הבסיס לחשבון המס הזה בסיוע מנהל העסק שלי, שהוא גם רואה חשבון", כתבה בתביעה לבית המשפט מ-14 ביוני. "אין לי את היכולת לשלם את [California Franchise Tax Board] חשבון מס."

כמו כן, בסטורי באינסטגרם שלה השבוע, אריקה דיברה על נקמה בשנה החדשה.

"עבורי, 2023 הולכת להיות כולה נקמה", נכתב במם שני ששותף לחשבון שלה.

RHOBH אריקה ג'יין רוצה לנקום ב-2023

בעוד שחוב המס של אריקה הוא משמעותי, הוא מינימלי בהשוואה לתביעה של 25 מיליון דולר שהיא עומדת בפני נאמן פשיטת הרגל של תומס, שטוען שהחברה שלה, EJ Global, קיבלה העברות הונאה ממשרד עורכי הדין של תומס שנעדר כעת, ג'ירארדי קיזה. המוביל לכפיית העסק לפשיטת רגל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס צוות השחקנים צפוי להתחיל בצילומי עונה 13 מתישהו בשבועות הקרובים.

קישור מקור