אריקה ג'יין של RHOBH מגילה את רונלד ריצ'רדס ואשתו כמו

RHOBH אריקה ג'יין ממשיכה בריב מקוון עם עורך דין ואישה

אריקה ג'יין היה בסכסוך כולל על מדיה חברתית עם עורך דין רונלד ריצ'רדס ואשתו, לורן בוייט-ריצ'רדסלאחר שנודע להם בני הזוג מנסים לקנות את הבית שהיא והבעל המנוכר תומאס ג'ירארדי שותף בעבר בפסדינה.

לאחר שרונלד הודיע ​​שהוא מגיש הצעה של 6.9 מיליון דולר על אחוזת הנישואין של האקסים, אשר נרשמה תחילה עבור 13 מיליון דולר במאי 2021, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים האפיל על עורך הדין על פוטנציאל להפר את השכונה שלה לפני שפתחה בהתפרצות נגדו ונגד לורן, שהיא ראתה כ"מעריצי-על".

"אההה איך אתה מתכוון להעביר את ה'מוזיאון' הזה מעבר לאגודת בעלי הבתים? אני חושב שהם אוהבים את הפרטיות שלהם", כתבה אריקה בתגובה לאחר שרונלד פרסם את מסמך ההצעה הרשמי שלו, באמצעות צילום מסך מאת הכל על עקרות הבית האמיתיות עַל אינסטגרם ב-13 ביולי.

ורונלד לא היסס להגיב, ואמר לאפרפורמר ולכוכב הריאליטי, "זו תהיה הפרה של זכותה של חוקת המדינה להתאסף כדי למנוע מהציבור לצפות בחפץ ההיסטורי החשוב הזה".

"וואו! אני כל כך חשוב! ידעתי שאתה ואשתך אוהדים סופר… זה באמת מאשר את זה. תהנה,” השיבה אריקה.

RHOBH אריקה ג'יין טורחת על רונלד ריצ'רדס ואשתו לורן בתור מעריצי סופר

אחרי שראיתי ש- RHOBH חבר צוות השחקנים הציע שהיא ורונלד היו מעריצים בלבד, ללורן הייתה מסר משלה לאריקה, שהתעקשה שהיא מעולם לא ראתה פרק של תוכנית הריאליטי בראבו.

"אל תחמיא לעצמך. אפילו לא ראיתי את התוכנית. עובדים על מה שהכי חשוב – לקבל כספים שחייבים בחזרה למאות הקורבנות האלה. משהו שאת צריכה להיות מרוכזת בו יותר במקום ה'גלאם' שלך", אמרה לה לורן בזמן שרונלד אמר שמה שהוא מעריץ זה "צדק".

אבל אריקה לא שותקה והמשיכה לדבר על מה שהיא מאמינה שהוא אובססיה.

"מפריע לך שבעלך אובססיבי אליי?" היא שאלה את לורן, וציינה שזה מרגיש "די מוזר".

RHOBH אריקה ג'יין מספרת לאשתו של רונלד ריצ'רדס שהוא אובססיבי אליה

בתגובה, אשתו של רונלד הבהירה שעצם העובדה שבעלה, שעבד בעבר לצד הנאמן באחד מתיקי פשיטת הרגל של תומס, חוקר אותה באופן פעיל והתיקים נגדה, לא אומר שהוא אובססיבי.

"אל תבלבל את העקשנות שלו לתבוע אותך כאובססיה. הוא לא יפסיק עד שהוא יקבל תוצאה", הזהירה. "אנו מקווים שהתוצאה תהיה כספים כלשהם למשפחות התמימות הללו שחייבים במשך שנים רבות. אתה יכול להחזיר חלק מהרווחים שלך שמומנו מכספי לקוחות שלא הועברו לרעה, או להחזיר חלק מה'מתנות' האחרות שלך שנרכשו כך".

אשתו של רונלד ריצ'רדס מגיבה לטענותיה של אריקה ג'יין בדבר אובססיה

"לך ולבעלך יש אובססיה לא בריאה כלפיי. חפש עזרה", כתבה אריקה בתגובה אחרת.

RHOBH אריקה ג'יין אומרת לרונלד ריצ'רדס יש אובססיה לא בריאה

אבל שוב, לורן מחאה כפיים בחזרה.

"משעמם," הגיבה לורן, יחד עם אימוג'י מפהק. "באמת ציפיתי לטוב יותר. אני, כמו בעלי, לא אפסיק עד שהקורבנות האלה ישולמו בחזרה. בוא נעבוד על זה. אנחנו לא יכולים? אני חושב שנוכל להיות צוות נהדר בהסברה עבור האנשים החפים מפשע".

"בהערה צדדית היה שהלקספרו או האלכוהול מדברים? מכיוון שאני רחוק מלהיות אובססיבי. ברור שאתה טועה גם בעקשנות שלי", הוסיפה.

אשתו של רונלד ריצ'רדס מדברת על קורבנות אריקה ג'יין

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור