'RHOBH' דורית קמסלי ו-PK כתובות שמועות של מאוריסיו

דורית קמסלי נשאלה על השמועות המתמשכות הקושרות אותה אליה קייל ריצ'רדס'בעל, מאוריסיו אומנסקיבפרק של יום רביעי בערב של צפו במה שקורה בשידור חי

עם בעל פול "PK" קמסלי יושבים בקהל, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים הגיב לשאלה של חבר קהל וירטואלי לפני שהתייחס למספר נושאים חמים אחרים, כולל קייל ו קתי הילטוןהדרמה המשפחתית המבולגנת של, הטיפול של צוות השחקנים סאטון סטראקהוטענות "כפכף".

"כשמשהו כל כך מגוחך, אתה פשוט מוזיל את זה", אמרה דורית על שמועות המו בפרק של ה-21 בספטמבר. WWHL: After Show. "זה מכה בחוט רק בגלל שמו, פ"ק, קייל ואני, אנחנו חברים ביחד. וזה כזה כלום, ואז לגרום למישהו להתחיל את השמועות השפלות האלה, זה מגעיל… [And] זה מעצבן כמו F."

PK גם שקלה, ושאלה, "כשיש לה סטייק, למה שהיא תרצה צ'יזבורגר?"

בינתיים, במהלך השידור החי של WWHLדורית, שהצטרפה אליה RHOBH חבר לצוות, גרסל בובנשאלה אם היא מאמינה שההתמוטטות של קתי באספן גרועה כמו ליסה רינה גרם לזה להיראות. ואחרי שגרסל ציין שאולי "לעולם לא נדע", ציינה דורית שזה "נכון".

"[But] אני כן חושבת שלקאתי הייתה קצת התמוטטות", היא הצהירה.

ואז, אחרי שדורית אמרה שהיא כן חושבת שהיחסים של קייל וקתי "יתוקנו", והבהירה שזה כנראה "ייקח קצת זמן" ו"קצת עבודה", הסכים גרסל.

כששאלות האש המהירה נמשכו, דורית אמרה שהיא לא כועסת על ליסה שאמרה לה להתכונן כשהיא כבר הייתה, והודתה שהיא מרגישה שהערבוב היה "מצחיק". היא גם אמרה שזה "לא נכון" עבור אריקה להתקשר קריסטל קונג-מינקוף "חור" להטיל ספק בחמלתה תומאס ג'ירארדיקורבנותיו של אף שהם אינם נוטרים טינה כלפי גרסל על כך שעשה את אותו הדבר.

בגלל שאריקה הייתה כל כך נסערת אחרי המפגש שלה עם קריסטל ושאר כוכבים באספן, דורית קיבלה את ההחלטה לדלג על אירוע הקניות של קייל בקמו סאבה ולהישאר איתה. ובמבט לאחור, היא לא התחרטה.

"הייתי יכול [gone]אבל קיבלתי החלטה שאם אצטרך לעשות הכל שוב, אעשה אותו דבר", היא אישרה.

דורית גם לא מתחרטת על ההיסטריה של "חסרי בית לא חסרי שיניים", שכן היא הביאה יותר תשומת לב למטרה טובה.

"ככל שיותר תשומת לב, יותר טוב," הכריזה. "זו ארגון צדקה גדול… [and] אף אחד לא ישכח את זה עכשיו."

במהלך משחק עם גרסל, שבמהלכו נאלצו לצלצל בפעמונים אם הסכימו להצהרות מסוימות, דורית סירבה לצלצל כאשר RHOBH צוות השחקנים הואשם בכך שהיה קשה יותר על סאטון מחברים אחרים בתוכנית.

"אני לא מסכים עם זה. לא. אני חושב שסאטון היא אדון לאסון שלה. אני כן," היא הצהירה.

דורית נשאלה אז על טענות על היותה "כפכף" לאחר שגינתה את התנהגותה של אריקה בכתבי הווידויים שלה אך נתנה לה כרטיס חופשי בזמן אמת.

"לתת להתנהגות שלה לעבור? מתי נתתי את ההתנהגות שלה לעבור?" תהתה דורית. "לא נתתי לה אישור. רק ידעתי שהיא רואה אדום. לא היה שום דבר שרציתי לעשות שיעבור אליה, ובשלב מסוים, אתה צריך פשוט לסיים את השיחה ולהתחיל מחדש".

גם ב WWHLנשאלה דורית למה היא לא דבקה בסאטון כמו דיאנה ג'נקינס כינה אותה "ק-נט".

"הייתי בהלם מזה", הסבירה דורית. "זה היה כמו 30 שניות, ואתה יודע, לפעמים פשוט אין לך את ההזדמנות הזו. זה לא בדיון. סאטון דומע [and] דיאנה הלכה."

לגבי גרסל, היא הוסיפה, "עמדתי על שלה… זה לא היה בסדר."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור