דורית קמסלי של RHOBH מקבלת גור חדש, ראה תמונות של התוספת החדשה של משפחתה כשהמעריצים מגיבים, בנוסף קבל עדכון על לוסי

'RHOBH' דורית קמסלי מקבלת עדכון גור חדש ולוסי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

דורית קמסלי ובעלה, פול "PK" קמסליקיבלו בברכה גור חדש לביתם.

שנים לאחר שדורית הואשמה בהפקרת גור שממנו אימצה ליסה ונדרפומפהמרכז להצלת בעלי חיים של מערב הוליווד, כלבי ונדרפאמפשהשיקה את השערורייה שזכתה לכינוי "שער הכלבלבים", ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים עלה לעמוד האינסטגרם שלה עם סרטון של התוספת החדשה של משפחתה, Pumpkin.

"החגים הגיעו קצת מוקדם בבית הזה… ברוכים הבאים למשפחה, דלעת! אנחנו אוהבים אותך כל כך!" סיפרה דורית בכיתוב הסרטון שלה ב-4 בדצמבר, שבו שני ילדיה, ג'אגר, 8 ופיניקס, 6, משחקים עם הכלב.

RHOBH דורית קמסלי ילדים להתכרבל עם דלעת גור חדשה

דורית שיתפה גם סרטון שבו היא מחזיקה את החיה כשהיא לובשת בלייזר משובץ שחור ולבן וצ'וקר שחור.

RHOBH דורית קמסלי דלעת כלבלב חדשה

החדשות על הגור החדש של משפחתה של דורית מגיעות שנים לאחר שלפי הדיווחים נתנה את הכלב שאימצה מ-Vanderpump Dogs, צ'יוואווה בשם לוסי לוסי Apple Juicy, לאישה אחרת, שהמשיכה להשאיר אותו במקלט להרוג.

למזלה של לוסי, לאחר שאותרה במקלט באמצעות שבב זיהוי, הגור מצא בעלים חדשים, זנדריה תיס ו ריד תומפסון, ומאז הוא איתם. ולמזל הצופים של RHOBH, הם הצליחו לשמור על קשר עם "עקרת הבית של כבוד" (כפי שמתאר אותה ביו האינסטגרם שלה) באמצעות עדכונים קבועים במדיה החברתית. העדכון האחרון כלל פוסט יום הולדת ללוסי.

"זה יום הולדתי!! הפטרונים שלי הביאו לי את הפינוקים האהובים עלי ועוגת יום הולדת לחגוג! הנה להיות בן 5 שלמות!" קרא את הכיתוב של פוסט ב-29 בנובמבר באינסטגרם.

למרות שלסיפור של לוסי היה סוף טוב, המעריצים עדיין לא שמחו לראות שדורית קיבלה כלב חדש וניגשה למדור התגובות בסרטון שלה כדי לחלוק את מחשבותיהם.

"לא עוד לוסי," אמר אדם אחד.

"לידיעתך – כלבים הם כמו מחויבות של 12-15 שנים. אני מקווה שדלעת היא לא רק 'בחירה כרגע' אלא בן משפחה לכל החיים", כתב אחר.

"אתה מתכוון להיפטר גם מזה?" תהה שלישי.

רבים מהמעריצים והעוקבים של דורית היו מוטרדים מכך שנראה שהיא קיבלה דלעת מחנות גורים או מטחנה במקום לעזור לכלב נזקק באימוץ.

"אני מקווה, זה לא יגיע למקלט", הוסיף מישהו אחר.קישור מקור