תמונות: טדי מלנקמפ עוברת ניתוח הרמת צוואר, ראה תמונות לפני ואחרי כשהיא מתגוננת מפני טענות על שליחת הודעה רעה

'RHOBH' טדי מלנקמפ על צרות נישואין, דורית דרמה

קרדיט צילום: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA

טדי מלנקמפ נפתח עליה ועל בעלה אדווין ארואייבהקשיים הזוגיים של אחד מהפרקים האחרונים בפודקאסט שלה.

לפני שמגישים על דורית קמסליהדרמה של ב- קניית בוורלי הילס בכורה בתחילת החודש וחולקת חרטה גדולה מהזמן שלה ואילך עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסטדי חשפה שהיא ואדווין הגיעו לפריצת דרך בנסיגת נישואים לאחר שעברו שנים מבלי לפתור בעיה מרכזית ביניהם.

"כשאני ואדווין התחלנו במקור בתוכנית, עברנו משהו די קשה ופשוט סגרתי את זה, כל מחשבה על עיבוד דרכו, כל דבר, כי רק רציתי לתת אשליה שהחיים שלנו מושלמים והכל היה טוב," הודה טדי בפרק ה-14 בנובמבר של שני Ts בתרמיל. "וזה טוב. אנחנו הורים נהדרים. כיף לנו ביחד. זה לא אומר שזה רע. פשוט אף פעם לא השקענו את העבודה כדי לתקן את מה שקרה בעבר שלנו וזו אחת החרטות הכי גדולות שלי".

למרות שטדי לא חשפה מה הבעיה, היא אמרה שלמרות שזה "משהו בר תיקון", זה גם משהו ששינה אותה ומכביד עליה. אז, לאחר שנאבקו במשך שנים, היא ואדווין קבעו נסיגת נישואים.

"ממש לפני שיצאנו לחופשת הנישואין, הלכנו ל [a] אירוע הפטרון ואירוע הפטרון היה נהדר [but] בסוף האירוע, נכנסנו לקרב הענק הזה", שיתף טדי.

לדברי טדי, היא תנהל משא ומתן אבל לא אוהבת להילחם. במקום זאת, היא עשתה לה הרגל להצדיק התנהגויות מסוימות כאמצעי להתמודדות.

"[I’m] כמו, 'אני עוברת דברים של סרטן, אני מתמודדת עם זה, קשה לי ועכשיו אתה צועק עליי'", היא נזכרה. "זה היה בסוף אירוע הפטרון".

שניהם שיכורים, טדי ואדווין לא הצליחו לאתר את המפתח לחדר שלהם, ובתוך הריב ביניהם, הם התקשרו 24 דקות לאביו של טדי, המוזיקאי ג'ון מלנקמפ.

"זו הייתה הרמה של כמה גרוע הוויכוח. היינו עם רמקול ואבא שלי היה כמו, 'מה לעזאזל שניכם עושים? זה טירוף. שתית יותר מדי באירוע ועכשיו אתה מנסה להילחם על דברים שקרו לפני שמונה שנים. תפסיק עם זה. כנס לחדר שלך'", גילה טדי והוסיף כי למחרת היה "אכזרי".

למרבה המזל, לאחר הלילה הלוהט שלהם, טדי ואדווין יצאו לנסיגת נישואיהם, שם השתתפו במבחנים, חידונים ופעילויות אחרות ולמדו שטדי הוא יותר מופנם, וחסר ביטחון, ממה שכל אחד מהם הבין – ולכן צריך יותר התמקדות ב"קבלה עצמית".

"זה המקום שבו לאדווין ולי הייתה פריצת דרך אמיתית שבה הוא הסתכל עליי והוא אמר, 'האם יש משהו שאני עושה שבו אני לא נותן לך את מה שאתה צריך?' ואני אומר, 'מיליון אחוז. אני צריך ממך חסד וחום ואהבה'. והוא אומר, 'לא היה לי מושג שאתה צריך את הדברים האלה'", סיפר טדי.

במבט לאחור, טדי אמרה שהיא מתחרטת שלא חלקה את סערת הנישואים שלה RHOBH.

"היו לי כמה נשים מהתוכנית שאני עדיין מדבר איתן אבל לא כמו קייל, הודעות לי, 'אתה ואדווין בסדר?' כי עשיתי זאת [a] הודעה. ושאלות מהסוג הזה, כמובן שזה מגיע מהלב ואני יודע שזה מתוך כוונה טובה, אבל גם, אתה כל כך מפחד להיות פגיע בתוכנית לפעמים כי הנשים האחרות ישתמשו בפגיעות שלך כחולשה", הסביר טדי. . "אם יכולתי לחזור, אני [would] פשוט תן להכל להתנגן ואל תנסה לעמוד בקצב של הג'ונס".

עוברים לדרמה של דורית ב- קניית בוורלי הילס בבכורה, טדי אמר שהדברים התערמו כשניסו לעזוב ודורית צריכה להשתמש בשירותים.

"אני מנסה לעזוב. אני כמו 'דורית, עכשיו!' והיא אומרת, 'אני הולכת לשירותים'. ויש מאבטח שלא יודע מי זו דורית ואומר 'יש VIP שצריך ללכת לשירותים'", שיתף טדי. "אז דורית יוצאת נמרצת, 'אנחנו צריכים למצוא את הבחור. אנחנו צריכים למצוא מי ה-VIP'. אז בילינו עוד 30 דקות בחיפושים מי לא ייתן לדורית ללכת לשירותים”.

כמו כן במהלך הפודקאסט, טדי הגיבה לשאלה של מעריץ, שרצה לדעת אם היא תחזור ל RHOBH אם ההצעה הייתה מספיק גדולה.

"זה לא קיים [to] לקבל הצעה ענקית [after] פיטרו אותך,” ענה טדי. "אתה תקבל כל הצעה שהשארת. אתה תקבל את ההצעה הזו בעונה הבאה".

אבל עבור טדי, חזרה אל RHOBH לא יהיה על הכסף.

"לפני שנה, הייתי אומר ב-100 אחוז לא, כל מה שאני רוצה זה [Real Housewives: Ultimate Girls Trip]. כמו שאבא שלי אוהב להגיד, 'סגור את הרגליים'. הוא אומר, 'אתה צריך לשחק קשה כדי להשיג'", גילה טדי.

עם זאת, לאחר צפייה בדרמה של RHOBH בעונה 12, שחלק גדול ממנה התרחש מחוץ למצלמה, טדי אמרה שהיא תחזור "כי יש דברים שלא יכולתי להגיד קודם עכשיו שאני אשתנה".

"כשהתחלתי את התוכנית, הייתי קליפה של בן אדם בגלל מה שקורה. ואז נכנסתי לקבוצה של נשים ש… אם אתה מראה סימן של חולשה, זה פתטי. והלוואי שהייתי מראה את החולשה שלי במקום לנסות למדוד את הכוח שלהם", היא התוודתה.

קישור מקור